Queen of Gods graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
183 900 USD.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Recenzja automatu online Queen of Gods

Gry tematyczne wokół starożytnych egipskich bogów i królewskości są niezwykle popularne, a pragmatyczna gra połącz je w automatach Queen of Gods Machine. Załaduj tę 5-linową, 10-liniową grę na komputerze lub telefon komórkowy, a odblokujesz moc ułożonych dzikich symboli, a także wybór bezpłatnych funkcji bonusowych spinów. Możesz wybrać mniejszą liczbę wolnych spin.

Tylko wysoko płatne symbole znajdują się w bezpłatnych grach, co może prowadzić do wygranych 1 839x twojego pakietu. Queen of Gods to gra o wysokiej zmienności i ma długoterminowy procent zwrotu 96.38%. Przeglądaj pałac Kleopatry i ujawnij moc starożytnych symboli w najlepszych pragmatycznych kasynach zabaw.

Jak grać w automatach królowej bogów

Kolorowe symbole postaci gapią się z rolki królowej bogów online. Nic dziwnego, że należą one Kleopatra i wybór egipskich bogów, takich jak pies Anubis, Horus the Falcon i Sobek Krokodyl. Stylizowane symbole kart również mają, wraz z złotym symbolem Kulu i emblematem rozproszenia piramidy.

Pragmatyczna gra. Grafika nie jest najbardziej zaawansowana, jaką widzieliśmy, ale niezwykle popularny temat i pasująca ścieżka dźwiękowa, gwarantują sukces królowej bogów.

Możesz grać na komputerach. Android, iOS lub Windows telefon. Stuknij przyciski plus lub minus po obu stronach karty głównej spinu, a można wyregulować rozmiar monety i poziom zakładu, aby wybrać z zakresu 0.10 do 100.00. To jest 0.01 do 10.00 na każdej z 10 linii płacowych, które biegną z lewej kołowrotka.

Paytable, osiągany kliknięciem przycisku "I", wymienia, ile wygrasz z każdego symbolu w wybranym zakładach. Kleopatra zajmuje swoje miejsce na szczycie stołu, a ona jest warta do 20 -krotnej stawki, gdy ląduje na linii.

Dostępne są inne opcje kontroli, takie jak automatyczna gra i funkcja szybkiego spinacza, chociaż ze względu na różnice w lokalnych przepisach dotyczących hazardu, nie są one dozwolone we wszystkich krajach.

Bezpłatne obroty i inne cechy slotu królowej bogów

Dziki symbol może lądować tylko na środkowych 3cach i jest zwykle, ale nie zawsze, być ułożonym w celu wypełnienia wszystkich 3 wierszy. Robi to, co robią dziczy, i zastępuje inne symbole, aby pomóc w zakończeniu zwycięskich kombinacji, chociaż nie może działać jak rozproszenie piramidy.

Ognista piramida na kołowrotkach 1, 3 i 5 jednocze. Istnieją 4 różne bezpłatne opcje wirowania i możesz wybrać z następujących -

8 bezpłatnych obrotów, w których dzikie symbole mają mnożniki 3x, które mają zastosowanie do wszelkich zwycięstw wykonanych za pomocą dzikiego symbolu.

11 darmowych spinów z 2x dzikimi mnożnikami.

15 darmowych spinów bez dzikich mnożników.

Opcja tajemnicza - może to być mieszanka dowolnego z powyższych.

Tylko Kleopatra, bogowie i dziki symbol funkcji na rolkach podczas bezpłatnych gier, co znacznie bardziej prawdopodobne, że wylądujesz wysoko płacącymi kombinacjami. Piramida jest również usuwana do rundy, więc nie możesz odzyskać tej funkcji i wrócisz do gier podstawowych, gdy przydzielone obroty kończą się.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Queen of Gods

Maksymalna wygrana jest równa 1 839x całkowitej zakładu, który jest znacznie niższy niż w wielu innych grach. Zagraj w 100.00 i można wygrać 183 900.00 od slotu królowej bogów. To gra o wysokiej zmienności z powrót do procentowego od graczy 96.38%, co jest dość hojne.

Nasze myśli na temat gry Queen of Gods Game

Pragmatyczna gra podjęła tutaj bezpieczną ścieżkę, z kultowymi symbolami i ustalonymi funkcjami bonusowymi. Wybór bezpłatnych obrotów z jedynie symbolami o wysokiej wartości jest godną uwagi punktem uwagi, z opcjami wysokiej i niskiej zmienności, które odpowiadają preferencjom ryzyka. W przeciwieństwie do wielu automatów, w których trzeba odblokować dodatkowe funkcje stopniowo, wszystkie 4 opcje są dostępne od samego początku.

Władca i bóstwa starożytnego Egiptu czekają na najlepsze miejsca na automatach online w automatach Queen of Gods.

Ile ma liniów wypłat. Królowa bogów ma?

Slot Queen of Gods ma 10 liniów wypłat. Musisz wylądować 3 lub więcej dopasowanych symboli na linii, zaczynając od lewej, chociaż dziki symbol pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

Jaka jest dzika funkcja mnożnika Królowej Bogów Slot?

W The Queen of Gods Free Spins Rund bonus, dziczy mogą mieć mnożniki, a wszelkie zwycięstwa zawierające dziki symbol są wzmacniane przez odpowiednią kwotę. Możesz wybrać z 1x, 2x lub 3x dzikich, ale liczba wolnych spinsów zmniejsza się o wyższe mnożniki.

Jaki jest minimalny zakład na automatach królowej bogów?

Potrzebujesz tylko 0.10, aby zakręcić szpule Queen of Gods Online. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnym stawką 100.00, więc bez względu na twój budżet, z pewnością będzie poziom, który go pasuje.

Czy mogę zagrać w gniazdo królowej bogów na telefon komórkowy?

Na pewno możesz. Podobnie jak prawie wszystkie współczesne gry, maszyna do gry Queen of Gods jest w pełni kompatybilna ze smartfonami i komputerami tabletów. Działa na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach Windows oraz oczywiście komputerach, laptopach i innych.

Jak niestabilna jest gra w grę królowej bogów?

Slot Queen of Gods to gra o wysokiej zmienności. Przejął długoterminowe, płaci wyższe nagrody niż szczeliny o niższej wariancji, ale rzadziej. Jest to popularny format, który w dowolnym momencie może prowadzić do dużych nagród, chociaż Twój bankroll może znacznie wzrosnąć i w dół w wysoce niestabilnych grach.

Gdzie mogę grać w gniazdo królowej bogów?

Przeczytaj nasze recenzje najlepszych kasyn online z gniazdem królowej bogów w ich zakresie. Każda witryna jest starannie wybierana pod kątem jakości gier, ofert bonusowych, urządzeń bankowych i najlepszego gracza.

Jest slotem Queen of Gods Online, dobrą grą?

Slot królowej bogów jest doskonałym wyborem dla każdego, kto lubi starożytny egipski motyw i popularne cechy bonusowe. Nie oferuje żadnego najnowocześniejszego stylu ani rozgrywki, ale jeśli ich nie szukasz, to dobra gra.

Jakie symbole używa gniazda królowej bogów?

Symbole na kasie królowej bogów obejmują motywy karty do gry w stylu egipskim, różnorodne starożytne bogów i samą Kleopatrę. Możesz także napotkać symbole bonusowe, takie jak dzika kula, która działa jak inne, i piramida, która odblokowuje gry bonusowe.

Który deweloper stoi za slotem królowej bogów?

Królowa bogów jest częścią pragmatycznej gamy zabaw. Znajdziesz go obok innych miejsc na temat egipskich od tego dewelopera, takich jak Cleocatra, Fortune of Giza i tajemniczy Egipt w naszych ulubionych kasynach komputerowych i mobilnych.

Kiedy wydano gniazdo królowej bogów?

Dzień premiery dla Queen of Gods Slot był 16 czerwca 2022 r.
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Columbus
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of Hydra
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cashino
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki