Quest To The West graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 840 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, azjatycka

Poszukiwanie na West Darmowe Gry Online Review

Bez nagród za zgadywanie, skąd pochodzi inspiracja, ponieważ tytuł od razu to nadaje, pomimo zmiany podróży do zadania w oczekiwanym tytule! Słynna książka podróż na zachód jest uznawana za jedną z największych klasycznych powieści literatury chińskiej i być może najpopularniejsza książka wszechczasów w Azji z epicką historią historyczną w połączeniu z pobłażliwą zabawą i zamierzonym humorem.

To inny gatunek dla Betsoft z poprzednim sukcesem z serii Sugar Pop i takich jak Slotfather 1 i 2, ale jest to mile widziane i może to być początek czegoś całkiem dużego dla załogi Malta z siedzibą w Malcie.

Wyraźnie wyciągnęli przystanki z super wysokim RTP 97.53%, bardzo niski minimalny poziom gry na 0.02 za spin i górny limit, który spodoba się wysoko Rolling Real Money Spinners 80.00

Z najważniejszą nagrodą w wysokości 1 260 razy w Twoim pakiecie jest wiele do polubienia, nawet jeśli nie sięgna to na szczyt wykresów wypłat za jackpoty automatów, z przyjemnością próbuję spróbować, dlaczego nasi eksperci recenzenci automaty tak myślą.

Jak grać w slot online na zachód

Quest to the West będzie dostępny na wszystkich kasynach Betsoft na komputerze stacjonarnym, mobilnym, tablecie i platformach Apple iOS i Android, łatwo jest się cieszyć i grać w ruchu, gdziekolwiek jesteś.

25 linii płacowych na szpach 5x3, brak jackpota ani progresywnego tutaj jest to proste strzelanie i proste do zrozumienia gry z zachwycającą grafiką o tematyce azjatyckiej. Możesz skonfigurować autoblację po prostu z maksymalnie 100 obrotów na raz dla wszystkich limitów BET, opcje menu i informacji pozwalają na badanie płatności, muzykę można włączyć lub wyłączyć wraz z dźwiękiem FX, a potem tam są zasadami.

The Monkey King Walking Wilds The Games Big Feature, te wygrywające piękności są dzikie i zastępują wszystkie inne symbole. Płacą na najwyższym możliwym poziomie nagrody, a jeśli dostaniesz trzy lub więcej, uruchamiają wyprawę na zachód - wszystko ważna runda bonusowa!

Poszukiwanie do West Free Spins i porywająca rozgrywka

Wygrane, które podążają za spustem misji do rundy bonusowej za pośrednictwem Three Monkey King Wilds. Z każdym wolnym obrotem małpy król dziczy przesuwa jedną rolkę w lewo i to trwa, aż znikną z kołowrotków.

Można to rozszerzyć wraz z pojawieniem się bardziej małpowych symboli króla na rolki z każdym obrotem, a gra bonusowa trwa, dopóki nie zostaną nie pozostawione. To sprawia, że doskonała runda bonusowa, którą można rozszerzyć i rozszerzyć z wygranymi ponownie obliczonymi każdym spinem.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Poszukiwanie maksymalnych wypłat za zachód

Z maksymalną wypłatą na 1 260 razy na Twoim pakiecie, nie jest to najwyższe od Betsoft lub kilku innych programistów, ale jest to naprawdę wyjątkowe miejsce pod względem gry i z solidnie wysokim RTP 97.53% i stosunkowo rozsądny poziom zmienności. Ta gra ma maksymalny urok.

Poprzednie trafienia w automaty Betsoft osiągnęły aż niesamowite 1 200 000 monet za maksymalną wypłatę (patrz Greedy Goblins!;.

Podsumowanie przeglądu przeglądu na zachód za zachodniego miejsca

To tylko kwestia czasu, dopóki Betsoft nie poszedł do gier na automatach Azji i gatunek, który ma tak wielu pasjonujących fanów na świecie kasyna online, z pewnością sprawi, że poszukiwanie na zachód jest ogromnym hitem, teraz trafi do kasyn online w końcu.

Tutaj, u Love the Humor i zabawa oryginalnej chińskiej powieści, a gracze już rozkoszują się magii małp, książąt, świni i wojowników walczących z nią, aby dostarczyć wielkie wygrane w kołowrotkach z Walkey Monkey King Wilds i zastępującymi symbolami!

Jeśli lubisz swoje miejsca na świątynie, azjatyckie radości i bogactwa wraz z darmowymi spinami!

i opowieść o historycznej i epickiej naturze, a potem spodziewamy się.

Alternatywnie sprawdź inne tytuły automatów Betsoft tutaj!

Powiązani partnerzy kasyna

Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gold Collector
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Northern Sky
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Christmas Carol Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Gun
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Olympia
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
DJ Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Christmas Special
RTP:
97.34%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snake Arena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki