Quick Hit Platinum graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Szybki hit platynowy recenzja automatu online

Z tradycyjnymi symbolami na 5 rolkach, klasyczny projekt szybkiego uderzenia platyny wygląda dobrze na telefonach PC, iOS i Android. Wiśnie, złote dzwonki i czerwone 7 są używane w wielu automatach, w tym inne w zakresie, takie jak szybkie hitowe czarne złoto.

Ale uważaj na wiele bonusowych symboli, ponieważ są to klucz do tego, co sprawia, że szybkie uderzenie platyny jest tak masywnym hitem dla Bally. Kiedy wyzwalasz darmowe spiny, wybierasz z siatki pudełek, aby ujawnić, ile obrotów odtwarza się i ile wygrane zostaną pomnożone.

Istnieją również symbole rozproszenia, które płacą ogromne nagrody, gdy grasz w szczeliny za prawdziwą gotówkę, nawet nie trzeba lądować.

Skonfiguruj i zagraj na szybkim hicie Platinum Darmowe Gry Online

Szybka platynowa maszyna do gniazda jest niezwykle popularna wśród doświadczonych graczy na najlepszych miejscach online. Ale nie musisz wiele wiedzieć o tych grach, żeby się tym cieszyć. Jest bardzo łatwy do skonfigurowania, z prostą serią elementów sterujących, która nie powinna stanowić wyzwania.

Szybka gra Platinum Platinum Mobile Slots jest równie łatwa w użyciu, chociaż przyciski są zmieniane na mniejsze ekrany.

Klikasz przyciski niebieskich strzałek, aby podnieść i opuścić stawki z minimalnym zakładem 0.30 punktów na spin. Wysokie rolki mogą wystawić maksymalny zakład 150.00 i istnieje wiele poziomów pomiędzy budżetami dopasowania dowolnej wielkości.

Kolejny przycisk przenosi cię do wypłaty, gdzie widzisz, ile wypłaca każdy symbol, gdy dopasujesz co najmniej 3 na linii. Zobaczysz także trochę więcej szczegółów na temat różnych funkcji bonusowych z naszych najlepszych witryn kasyna online i potencjał dużych wypłat.

Szybkie uderzenie Platinum Free Spins i inne funkcje

Zbierasz zwycięstwa z kolorowych symboli lądujących na szpachach platynowych, ale są to ikony bonusowe, które naprawdę chcesz zobaczyć w tej grze Bally Darmowe Gry Onlines. Dziki symbol może działać jak inni, jeśli wyląduje we właściwym miejscu, aby ukończyć kombinację lub przedłużyć zwycięstwo na linii za większą nagrodę.

Szybkie uderzenie i szybkie uderzenie platynowe symbole płacą w dowolnej miejscach. Wszelkie 3 z nich są warte 1x Twój udział, a nagrody rosną w wartości, jeśli wylądujesz więcej. Wszelkie 9 lub więcej z tych symboli jest warte 2000 razy w twoim pakiecie.

Jeśli zobaczysz bezpłatne symbole spinów na środku rolki, otworzysz drugi ekran. Tutaj zadaniem jest kliknięcie 20 kafelków, z których każda ujawnia szereg darmowych spinów między 5 a 20. Jeśli dopasujesz 3, tak wiele gier bonusowych rozgrywa się, a także ile wygrane zostaną pomnożone przez całą rundę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Szybkie uderzenie platynowe automaty online Max Wins, RTP i zmienność

Największe wypłaty w tej grze szybkiej gry pochodzi z 9 lub więcej symboli rozproszenia lądowania jednocześnie. Roszesz 2000 razy swój całkowity zakład na spin wyzwalający lub ogromne 300 000 punktów, jeśli grasz na maksymalnych stawkach.

Szybkie uderzenie platynowe online i mobilne gniazdo ma 94 RTP.06% i średnia wariancja. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś zobaczyć dobrą równowagę między wartością nagród a częstotliwością wygranych spinów.

Szybkie trafienie Platinum Auther i podobne gry

Szybka gama jest ukierunkowana na graczy, którzy lubią klasyczne automaty do automatów. Sprawdź naszą pełną gamę tytułów i dowiedz się również o naszych bonusach kasyna online.

Ci, którzy lubią zaawansowaną grafikę i wyraźne tematy, mogą być trochę rozczarowani sposobem, w jaki wygląd Platinum Quick Hit. Jeśli tak, wypróbuj szczelinę jagód zimowych z Yggdrasil. Ta gra wciąż ma symbole owoców, ale zaprojektowane w oszałamiających szczegółach. Zimowe jagody zawierają również returnowanie i mnożniki wygrane.

Ale nie można zignorować szans na wylądowanie na 2000 razy w swoim pakiecie na automatach online platyny. Nawet jeśli nie ubiegasz się o główną nagrodę, nadal możesz pobrać przyzwoitą nagrodę z symboli rozproszenia. Bezpłatne gry z mnożnikami są ekscytującym dodatkiem do rozgrywki Platinum Quick Hit.

Zagraj w to i resztę gier szybkich hitów, takich jak szybki automat online Pro, w naszych wybranych kasynach online i mobilnych.

Powiązani partnerzy kasyna

Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Royal Dragon Infinity Reels
RTP:
95.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cossacks - The Wild Hunt
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crown Gems
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Shadow
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Gems
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni