Rabbit Hole Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Bajka

Recenzja automatów online królików

Używana tutaj grafika jest oszałamiająca, z bogatymi dziełami sztuki i bardzo szczegółowymi symbolami, a gniazdo bogactwa królików wygląda równie imponująco na komputerach PC, jak na iOS, Android i urządzeniach mobilnych w systemie Windows, co oznacza, że jest równie dostępny w mobilnych kasynach. Wszystko jest związane z tematem Alice w Krainie Czarów, z Mad Hatter, Cheshire Cat, Red Queen i Caterpillar pojawia się. Nawet symbole kart o niższej wartości to armia karty gry królowej.

Wszystko jest osadzone na tle zamku, z szachy na trawniku. Podczas gdy Play'n Go jest znany z obrazów wysokiej jakości, gniazdo bogactw królików jest jednym z najlepszych. Funkcje tej 3-linowej, 5-liniowej gry są również imponujące.

Królik może wysłać do dowolnej z 4 funkcji, w tym respins, rundy zbioru nagród i bezpłatne funkcje spinów z mnożnikami wygranej. Nie ma ograniczeń co do liczby darmowych gier, które możesz cieszyć się, lub mnożniki mogą wspinać się. To w darmowych grach możesz wygrać główną nagrodę 5000 razy na swoim pakiecie, przepyszna perspektywa na dowolnej wiodącym miejscu w automatach.

Jak grać w automatach do gry w króliczych dziurach

Możesz grać stawkami między 0.10 i 100.00, który jest standardowym spreadem używanym w wielu miejscach Play'n Go. Kontrole są takie same jak te używane w większości swoich gier, ponieważ okazuje się, że działają bardzo dobrze, z łatwością użycia i wbudowanej elastyczności.

Kliknij przyciski strzałek po obu stronach paska przewijania pod kołowrotkami, aby wybrać poziom BET. Okrągły symbol strzały wyzwala funkcję automatycznych obrotów, a karta "I" odblokowuje wypłatę, w której zobaczysz względne wartości wszystkich symboli. Potrzebujesz pełnego przebiegu 3 pasujących symboli na linii, aby wygrać, z dzikim symbolem, który jest wart najbardziej.

Bezpłatne obroty i inne bonusy króliczej dziury

Uważaj na królika na każdym obrotu. To elegancko ubrane, ale zestresowane stworzenie umieści co najmniej 2 kieszonkowe symbole zegarków w rolkach, a jeśli już tam jest, lub wylądujesz 3 jednocześnie bez królika, wejdziesz do głównej rundy bonusowej.

Podróżuj przez króliczą dziurę, aby otrzymać 1 z 4 unikalnych funkcji. W wolnych spinach armii królowej otrzymujesz 8 dodatkowych obrotów kołowrotka, z mnożnikiem o 1x na każdej wygranej. Wszelkie 3 kieszonkowe symbole zegarków dodają 3 kolejne spiny do ogółem. Gry wolne od Tower Power składają się z 7 spinów, a zanim zaczną się, musisz wybrać symbole czerwonej lub białej wieży. Jeśli wybrana wieża pojawia się częściej niż z drugiej, otrzymasz wszystkie zwycięstwa z funkcji podwójnie, a remis dodaje 7 kolejnych obrotów.

Funkcja Cheshire Cat Respin widzi pojedynczy spin z gwarantowaną dziką na rolkach. Jeśli prowadzi to do wygranej, dostaniesz kolejny respin, bez górnej granicy. Wprowadź bonus wybierania imprezy filiżanki, a otrzymasz jeden darmowy spin, po czym wybierzesz filiżankę, aby odsłonić symbol o wysokiej wartości. Wygrywasz 8x swój udział za każdy przykład symbolu z widoku z respin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Możesz ubiegać się o 5000 -krotną wygraną w mnożnikach w rundzie darmowych gier. Jeśli masz 100.00 postawiony na spin wyzwalający, który jest ogromną nagrodą w wysokości 500 000.00. Rogie króliczej dziury to gra o średniej zmienności, która spłaca długoterminową średnią 96.23% stawek w nagrodach.

Ocena automatów do bogactwa królików

Kilka 3-zbiorowych gier ma tak wyjątkową grafikę lub tak wiele dodatkowych funkcji. Królik decyduje, którą dziurę zjeżdżasz do gier bonusowych, ale przy odrobinie szczęścia dostaniesz strzał. Nieograniczona liczba bezpłatnych gier i rosnących mnożników może przekształcić rundę armii królowej w najbardziej lukratywne, ale wszystkie mają własne korzyści.

Odwiedź nasze zalecane kasyna online, w których znajdziesz grę Rabbit Hole Riches Slots, a także resztę popularnej gangi Play'n Go. Jeśli chcesz inną poczucie, sprawdź pimped automat online, aby uzyskać smak wysokiego życia z elegancką scenerią penthouse, bikini kobiet i postacią snoop-pies-esque prowadzącą show show.

Robin Nottingham Raiders
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Soldier of Rome
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dino Dollars
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
California Gold
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
WWE Legends - Link Win
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tycoons
RTP:
95.16%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wheel of Fortune Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Beverly Hillbillies
RTP:
96.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni