Rage to Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 934 795 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, akcja/przygoda

RAGE to Riches Darmowe Gry Online Recenzja

Nie ma wielu gier automatycznych, które gwarantują wygrywa, ale dokładnie tak się stanie, jeśli uruchomisz bezpłatną funkcję spin. Co trzeci obrót rolki zapewnia pewną wypłatę.

Wśród niektórych innych funkcji pękania-w tym systemu lawinowego, który zastępuje symbole w zwycięskiej kombinacji z nowymi, aby potencjalnie tworzyć dodatkowe wypłaty-jest trochę akcji, choć niskiej zawartości gry, aby cieszyć się rozgrywką, aby cieszyć się grą.

Jest przyzwoity RTP 97.12%, a chociaż powoduje to zmniejszenie dostępnych nagród Jackpot, istnieje poczucie, że można regularnie gromadzić mniejsze, bardziej spójne wygrane.

Wściekłość do gniazd i konfiguracji

Każdy, kto spotkał się z grą, będzie wiedział, że jest to słynna z produkcji estetycznych, ale intuicyjnych konfiguracji gier.To trend, który trwa z wściekłości na bogactwa, co jest naprawdę radością.

Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się za przyciskiem menu. Najpierw jest sekcja BET, w której można zmodyfikować kwotę monety (1-5) i wartość monety (0.01-1.00). Możesz także wybrać opcje automatycznej, z dostępnymi od 10 do 1000 obrotów automatycznych. Możesz także ustawić parametry, aby rolki przestały się kręcić.

Karta Zasady gry oferuje podstawowe warunki gry i ujawnia, jak wygrać w głównej grze i w różnych funkcjach bonusowych.

Paytable ma klucz do wszystkich informacji, których naprawdę szukasz. Istnieje graficzna reprezentacja 20 dostępnych linii wypłat, a wszystkie zwycięstwa są mnożone przez zakład na linię - oprócz zwycięstw rozproszenia. Wtedy ujawnia się wartość każdego symbolu. Symbole karty gry, jak zawsze, są najniższe, gdy wylądujesz trzy lub więcej na linii płac. Potem są trzej główni bohaterowie - nazwijmy ich Godzilla, Donkey Kong i wielki zły wilk na litość boską. Dostępnych jest do 1000 monet, jeśli możesz wylądować pięć postaci Donkey Kong.

Wreszcie, jest symbol darmowych spins, charakteryzowany jako znak towarowy w niebezpieczeństwie, który pojawia się w tych tematach "katastrofy", a także wściekłość do rozrzutu bogactwa.

Wściekłość do rozgrywki i dodatkowych funkcji

Jak więc gracze zdobywają wielkie zwycięstwa w szaleństwie do bogactwu? Istnieją trzy główne sposoby, w jakie rozgrywka naprawdę nagradza graczy. Pierwsza metoda jest wystarczająco prosta: ujawnij trzy lub więcej symbolu rozproszenia, aby wylądować dziesięć gratisów prosto z nietoperza. Można to ponownie uruchomić do pięciu razy, a co więcej, co trzeci spin jest gwarantowanym zwycięzcą.

Oto wyjątkowy akcent od Play 'N Go ekran. Wypełnij to pięcioma gwiazdkami, a wygrasz bonus o wartości do 100 razy swój spin.

A ostateczną specjalną cechą do rozważenia jest wściekłość do dzikiego symbolu bogactwa, który zastępuje wszystkie inne symbole. Pomaga to stworzyć zwycięskie kombinacje, których inaczej by tam nie było.

Rozwijając się na tle pewnego rodzaju środowiska miejskiego, Rage to Riches ma wyjątkowy akcent, który naprawdę pomaga ulepszyć wrażenia gracza - Avalanche Reels. Zamiast kołowrotek wirujących tak, jak tradycyjnie, tutaj stare symbole zrzucają twarz z planszy i są zastąpione przez nowe, które wpadają z góry - stąd nazwa. Kiedy zrobisz zwycięski obrót, te zwycięskie symbole eksplodują w piłce płomieni i są zastąpione nowym zestawem, który spada z nieba.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Rage to Riches to super-furna gra, która jest przeniesiona na wyższy poziom przez zawalanie kołowrotków. Obecność trzech znanych głównych bohaterów pomaga również ulepszyć wrażenia, a wszyscy we wszystkich fanach filmów i fanatykach automatów pokochają tę grę.

RTP 97.12% jest wystarczająco hojne i pomaga ustawić scenę dla gniazda o niskiej zawartości, w której nagrody Jackpot są nieco mniejsze niż gdzie indziej. Jeśli masz ochotę spróbować szczęścia za ogromne nagrody pieniężne, spróbuj progresywnych automatów do jackpotu, takich jak Starburst, Mega Fortune i Winnings of Oz, gdzie można wygrać siedmiocyfrową sumę.

Powiązani partnerzy kasyna

Golden Peony
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Electric Tiger
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci Creations
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski