Raging Rex 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 000 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, dinozaury

Raging Rex 2 Recenzja automatu online

Raging Rex był potwornym hitem dla Play'n Go, a szalejący automat Rex 2 jest równie popularny. Jest to gra 6-z-relacyjna z 4 rzędami symboli o tematyce dinozaurów i 4096 sposobów wygrania. Zagraj w tę grę stacjonarną i mobilną i weź zęby w kilka ekscytujących bonusowych funkcji, takich jak chodzące dzikie symbole i wybór 3 bezpłatnych obrotów.

Możesz wybrać bezpłatne gry z roaming Wilds, mnożniki z wykluć T-Rex lub gry, w których wszystkie dzikie symbole pozostają aktywne.

Średnia powrót do procentowego procentowej tej gry o wysokiej zmienności jest szanowany 96.2% i możesz wygrać ogromny 30 000 razy swój udział w najlepszych kasynach.

Jak grać w szalejącym gniazda Rex 2

Kolorowe skamieniałe ślady i różne dinozaury, w tym Brachiosaurs i Ankylosaurus na pasku. Napotykasz również okrutnego t-rexa i jej lęg z pisklętami. Symbole spadają gdzieś pomiędzy kreskówkowymi a półrealistycznymi, a bujna dżungla jest widoczna za kołowrotkami, nadając grę odpowiednio jurajskie tło.

Standardowe elementy sterowania Play'n GO są tutaj używane, więc nie będziesz mieć problemów z wyborem poziomu zakładu ze paska przewijania pod kołowrotkami, z opcjami od 0.10 do 100.00 na spin. Kombinacje zwycięskie nagrody pochodzą z dopasowanych symboli na sąsiednich bębnach z lewej, a istnieje 4096 różnych sposobów, aby wyrównać je na 6 bębnach i 4 rzędach w najlepszych miejscach online.

Stuknij przycisk Orange "I", a otwórz wypłatę, w której znajdziesz pełną listę tego, ile jest wart każdego symbolu na bieżącym poziomie zakładu. Dinozaury premium płacą 1, 2, 4 lub 6 x stawka za 3, 4, 5 lub 6. Zarówno T-Rex, jak i Hatchlings płacą to samo, a także są dzikimi symbolami, które mogą wkroczyć dla innych, aby pomóc w pełnej kombinacji.

Bezpłatne obroty i inne szalejące funkcje gniazda 2

T-Rex Wild to ułożony symbol, który może wypełnić wszystkie 4 rzędy jednocześnie. Kiedy tak się dzieje, wywołuje funkcję premiową respins, w której ułożone dzikie spacery po lewej stronie, dopóki nie wyjdzie z widoku. Baby dinozaury idą z przodu i za dorosłym, co znacznie ułatwia ukończenie wygranych. Liczba odpowiedzi zależy od tego, na jakim kołowrotku jest ułożony dziki, pierwszy ląduje.

Symbole rozproszenia jaja dinozaurów w 3, 4, 5 lub 6 miejscach przyznają nagrodę rozproszenia 5x, 10x, 25x lub 100x twój zakład w tej kolejności. Następnie możesz wybrać z 3 różnych bezpłatnych funkcji spinów w następujący sposób -

Primal Fury Wilds-dostajesz 8, 12, 16 lub 20 darmowych gier, w zależności od liczby wyzwalających symbole jajek, w których T-Rex porusza się w dowolnym kierunku. Pojawią się kaski, ale nie trzymają się, a możesz się oddzielić do 18 dodatkowych obrotów z bardziej symbolami rozproszenia.

Hatchling Mania Wilds - 7, 9, 11 lub 13 darmowych spin. Mają także mnożniki 2x lub 3x, które łączą się, gdy dwa lub więcej wykluć wygranych, do potencjalnego 243x. Możesz się oddzielić do 12 kolejnych obrotów.

Jurassic Mayhem Wilds - składa się z 5, 7, 9 lub 11 spinów, w których wszystkie dzikie pozostają aktywne i poruszają. Więcej rozproszonych nagrody do 6 dodatkowych obrotów, więc niezależnie od tego, co wybierzesz, przy odrobinie szczęścia, dzikie dinozaury będą dłużej tupać.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność szaleńczego automatu Rex 2

Potencjał wygranej to Bronto o wielkości Bronto 30 000 razy w całkowitym zakładach, co stanowi 3 000 000.00 Jeśli grasz maksymalnie 100.00. Długoterminowy procent zwrotu tej bardzo niestabilnej gry wynosi 96.2%, który jest standardowym formatem gry, który jest popularny wśród graczy szukających wielkich zwycięstw.

Nasz szalejący werdykt automatu Rex 2

To świetne ulepszenie do oryginalnego szalejącego szczelinu Rex, a dzikie pisknięcia ułatwiają tworzenie zwycięskich kombinacji w dowolnym momencie. Ułożone dziki, które wędrują wokół rolki, może prowadzić do dodatkowych zwycięstw, chociaż T-Rex na lewym kołowrotku wisi tylko dla jednego regula.

Fajnie jest mieć wybór bezpłatnych funkcji spinów i chociaż opcja kutlanej manii jest bardziej niestabilna niż inne, ogólnie zwroty są dość podobne z każdej rundy.

Imponująca grafika, poruszająca ścieżka dźwiękowa i popularny temat zapewnia, że szaleństwo REX 2 to kolejny wielki sukces dla Play’n Go. Uwolnij bestie szalejącego miejsca online Rex 2 i celuj w jurassic jackpot na 30 000 razy swój pakiet w najlepszych kasynach online.

Jak wygrać z szaleństwa REX 2 automat?

Szalejące gniazdo Rex 2 to gra 6-rela z 4 rzędami i 4096 sposobami wygrania z pasujących symboli na podłączonych bębnach od lewej do prawej. Najcenniejsze dinozaury płacą 1x, 2x, 4x i 6x stawek, gdy 3, 4, 5 lub 6.

To szaleństwo Rex 2 online grę o wysokiej zmienności?

Tak to jest. Zagraj w szalejącym automatem Rex 2, a można było zobaczyć kilka przegranych spin. Średnia wartość nagród może być jednak dość hojna, aby nadrobić tę wysoką zmienność.

Jaka jest funkcja Walking Wilds w szalejącym gnieździe Rex 2?

Ułożone dzikie symbole T-Rex mogą działać jak inne, aby ukończyć zwycięstwa. Jeśli T-Rex wypełni wszystkie 4 rzędy kołowrotka, wywołuje serię respondów, gdy przesuwa 1 kołowrotek po lewej.

Gdzie mogę zagrać w grę w grę wściekłości Rex 2?

Możesz zagrać w gniazda szaleństwa Rex 2 w jednych z najlepszych kasyn online przedstawionych tutaj na. Nasi zatwierdzone operatorzy mają najlepsze oferty bonusowe, najszerszy zakres gier i bezpieczeństwo.

To szaleństwo kompatybilny z automatem Rex 2?

Szalejące gniazdo Rex 2 działa na iOS, Android i Windows Mobiles. Cała grafika, rozgrywka i funkcje są identyczne na komputerach stacjonarnych i mobilnych tej gry.

Jaki jest minimalny zakład szalejącego automatu Rex 2?

Minimalny zakład na szalejącym gnieździe Rex 2 to tylko 0.10 na spin. Możesz to zwiększyć za pomocą przyjaznego dla użytkownika panelu sterowania do maksymalnie 100.00.

Czy muszę pobrać gniazdo Raging Rex 2, aby?

Nie ma potrzeby pobierania szalonego gniazda Rex 2 na komputer lub telefon komórkowy, i możesz dotrzeć do tej gry za pośrednictwem przeglądarki. Jednak niektóre witryny oferują opcję pobierania lub aplikację mobilną.

To szaleństwo rex 2 gniazda serii?

Jak sama nazwa sugeruje, szaleństwo Rex 2 jest drugim w popularnej serii gier, które zawierają dinozaury w kołowrotkach. Główną różnicą od oryginału jest dodanie dinozaurów dla dzieci, które działają jako dalsze dzikie symbole.

, Który sprawia, że szaleństwo rex 2 automat?

Szalejące miejsce na Rex 2 pochodzi z Play'n Go i jest częścią zasięgu, który obejmuje Book of Dead, Rise of Merlin, Fire Joker i wiele innych niezwykle popularnych gier, stół i gier karcianych, w Najlepsze kasyna.

, Kiedy wydano szaleństwo Rex 2 online?

Szalejące gniazdo Rex 2 zostało uruchomione 17 marca 2022 r.
The Faces of Freya
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Big Boom Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Boomanji
RTP:
97.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Victoria Wild
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
John Hunter and the Book of Tut Respin
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goldstruck
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonderland Protector
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hades - Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni