Raging Storms graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, akcja/przygoda

Szalejące burze online przegląd automatów online

Grzmotowe powitanie czeka na szalejące automaty do burz w kasynach online i mobilnych. To potężna gra z IGT, która może wystrzelić wygrane do 2500 razy w całkowitym stawce, ponieważ Burzy Bogowie uwolnią ich specjalne umiejętności.

Otwórz gniazdo szalejących burz na komputerze komputerowym, iOS lub Android Mobile, a odkryjesz kilka burzliwych funkcji. Dzikie symbole, które mogą pomnożyć wygrywa do 10x, a ułożone w stosy podczas bezpłatnej bonusowej rundy są jednymi z funkcji, które mogą padać na konto kasyna.

Dzięki fantastycznej grafice, wciągającej ścieżce dźwiękowej i ekscytującej rozgrywce średniej do wysokiej zmienności, nic dziwnego, że automat do gry w Raging Storms z International Game Technology (IGT) stał się ogromnym sukcesem w niektórych naszych ulubionych kasynach.

Sprawdź naszą recenzję, a następnie zagraj w prawdziwą gotówkę i zobacz, co mogą ci przynieść ci żywiołowi bogowie.

Szalejące burze sterujące i konfiguracyjne

Szaleństwo burz to gra, która jest prosta do skonfigurowania. Jest to maszyna 5 kołowrotka i wygrywasz, lądując 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu na dowolnej z 20 liniów wypłat, zaczynając od lewej strony. Zestaw przycisków sterowania siedzi poniżej rolki, a kiedy zdecydujesz się na stawki na spin, co może wahać się od małego 0.25 do masywnego 500.00, jesteś gotowy do gry.

Stormy Skies siedzi za główną grą, ustanawiając scenę na wir działalności na kołowrotkach. Chociaż używane są symbole garnitury gry, to 4 bogowie lodu, wiatru, deszczu i błyskawicy, których naprawdę chcesz spotkać.

Te imponująco zaprojektowane postacie wyglądają jak starożytni bogowie, być może z mitologii greckiej lub nordyckiej, chociaż uważamy, że IGT właśnie je wymyślił do celów szalejących burz.

Otwórz wypłatę za pomocą przycisku nad rolkami, a zobaczysz, ile razy kwota postawiona na każdej linii jest wypłacana, gdy dopasujesz wystarczającą liczbę symboli. Błyskawica bóg zwraca najlepsze nagrody, z maksymalnie 200 -krotnym zakładem linii, aby zebrać od tego dramatycznego bóstwa.

Szalejące automaty do burz z IGT to jedna z najnowszych gier w ich zakresie, więc w przeciwieństwie do niektórych starszych rzeczy, można je cieszyć na telefonach komórkowych Android i iOS, gdzie ten sam styl i funkcje działają w ten sam sposób.

Możesz wyzwolić automatyczne obroty kołowrotków, a szybki tryb po prostu dochodzi do wyników, nie czekając na zatrzymanie, aż rolki. Szalejące burze są wystarczająco łatwe, aby nowi gracze mogli zrozumieć, ale ma wystarczającą liczbę funkcji, wystarczająco szeroki zakres zakładów i opcje kontroli, które docenią doświadczeni gracze.

Szalejące burze i funkcje bonusowe

Uważaj na wirujący symbol Tornado. Działa to jak każdy inny, z wyjątkiem symbolu dodatkowego, wypełniając kombinacje poprzez wypełnienie luk w sekwencji. Jeśli wylądujesz na dzikich bębnach 1 i 5 w tym samym czasie, wywołuje funkcję łączącej dziczy.

W następnym obrotu oba dziczy przesuną 1 kołowrotek w kierunku środka, poziomo lub po przekątnej, kontynuując podróż przez następne 3 obroty, aż wyjdą poza. Przy szczęściu wpadają na siebie na środkowej kołowrotku, tworząc super burza dziki, który wypełnia blok 2x2, 2x3, 3x2, a nawet 3x3.

Wszelkie wygrane utworzone przez te super Wilds zostaną pomnożone przez losowe 2x, 3x, 5x, a nawet 10x. Maksymalny mnożnik prowadzi do największych możliwych zwycięstw w grze szalejących burz, z do 2500 -krotności spłaty zakładu.

Storm Wilds pojawiają się częściej podczas bezpłatnej bonusowej rundy, która zaczyna się, gdy zobaczysz 3 lub więcej symboli bonusowych w dowolnych miejscach. Przed rozpoczęciem gier wybierzesz swojego ulubionego boga burzy, który zostanie ułożony na kołowrotki, gdy się pojawi.

Ponieważ niektórzy bogowie płacą więcej niż inni, musisz zdecydować, czy chcesz wielu spinów z mniejszym Bogiem, czy też mniej darmowych gier, ale szansa na zdobycie wyższych nagród z jedną z cenniejszych postaci. To świetny sposób na dodanie do gry nieco więcej interakcji gracza, ale ktokolwiek wybrałeś, te dodatkowe dziczy powinny prowadzić do kilku zwycięstw przed końcem rundy.

Początkowa liczba darmowych gier może się różnić, ale runda nie zakończy się, dopóki wszystkie dzikie symbole burzowe nie odejdą z rolki. IGT twierdzi, że możliwe jest uzyskanie w ten sposób 999 darmowych gier, i chociaż musi to być teoretycznie prawdziwe, aby to powiedzieć, nie wstrzymuj oddechu.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Kolosalne symbole
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu

Wniosek

Mamy nadzieję, że nasza recenzja szalejących burzy z IGT nie zmęczyła twojego poglądu, ponieważ jest to wyjątkowa gra z pomysłowymi bonusami. Ta gra spodoba się ogromnej liczbie graczy, ponieważ stylowe symbole wyglądają świetnie zarówno na platformach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Pamiętaj tylko, że średnia do wysokiej zmienności może oznaczać, że obracasz rolki kilka razy przed wylądowaniem. Ale względna wartość tych zwycięstw może być wyższa niż w wielu innych grach, a gra zwraca się na bardzo hojną średnią 96.47%.

Jeśli chcesz zagrać w podobną grę, spójrz na gniazdo bogini burzy, od elektrycznego słonia. To prostsze miejsce, z dzikimi symbolami i darmowymi obrotami jako głównymi funkcjami bonusowymi.

Sprawdź albo grę w zalecanym kasynie online lub mobilnym, a możesz gotować burzę wygranych. Nasze ulubione miejsca na automaty online mają wiele premii powitalnych i specjalnych ofert do zbierania po dołączeniu.

Cat Prince
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Primate King
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carousel
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Land of Zenith
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Forest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Basketball Star on Fire
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Energoonz
RTP:
96.73%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Howl
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki