Rainbow Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
625 000 $.00
Motyw:
Złote/złote, irlandzkie szczęście

Rainbow Gold Darmowe Gry Online Recenzja

Jeśli lubisz gniazda online o tematyce irlandzkiej, to Rainbow Gold, z pragmatycznej zabawy stanowi cały celtycki urok, którego możesz chcieć. Leprechauns, najwyższe czapki i kubki piwa w tej 5-linowej, 20-liniowej grze, uruchomione na St. Dzień Patricka 2022, jest to wysoki zmienność komputerów stacjonarnych i mobilna gniazdo ze średnim zwrotem 96.45%i wiele dodatkowych funkcji.

Najwyższa rolka przesuwa nagrody w gotówce do 500 -krotności Twojego udziału. Nagrody z górnej kołowrotka są ulepszone w bezpłatnych grach, a przy odrobinie Irlandii, można wygrać 5000 razy w tej rundzie.

Jak grać w tęczową maszynę do gniazda złota

Załaduj szczelinę online Rainbow Gold na komputer, Androida, iOS lub Windows Mobile, a wchodzisz do świata bujnej zielonej trawy, muchomów i animowanych świetlików. Symbole w złotej siatce kołowrotka 5x3 zawierają symbole o wysokiej karcie z dekoracyjnym celtyckim wzorem, szczęśliwą podkowy, 4-liściową koniczyną, kapeluszem, piwem i wesołym tańczącym krasnoludem.

Oczywiście żadna gra o tematyce irlandzkiej nie byłaby kompletna bez żywego przyrządu grającego w tle, a ścieżka dźwiękowa do automatów Rainbow Gold z pewnością nie zawodzi.

Możesz zagrać w najlepsze kasyna za zaledwie 0.20 na spin lub aż 100.00 w naszych najlepszych miejscach online, z stawkami łatwo dostosowanymi za pomocą zakładek Plus i minus po obu stronach przycisku wirowania. Zakład Ante kosztuje o 25% więcej, ale zwiększa liczbę krasnoludów na rolkach, co może zwiększyć wypłaty.

Tryby autoodplay i turbo są również dostępne w niektórych jurysdykcjach.

Aby zobaczyć, jakie symbole płacą i jak działają różne funkcje bonusowe, kliknij "I" na panelu sterowania. Ta wypłatna wymienia wartość każdego symbolu w wybranym zakładce, a aby wygrać, potrzebujesz 3, 4 lub 5 w dowolnej z 20 liniów wypłat, zaczynając od lewej kołowrotka. Złoty dziki symbol zwraca najwyższe nagrody 5x, 12.5x i 25x, a będąc dzikim, ma również moc działania jako inne, jeśli może to ukończyć lub poprawić wygraną.

Bezpłatne obroty i inne funkcje Rainbow Gold

Kolejka śledzącego nad główną grą ma kluczowe znaczenie dla różnych funkcji Rainbow Gold. Ma jedną sekcję dla każdej kołowrotka i przesuwa o jeden krok w lewo na każdym obrotu. Skrzynie skarbowe zawierają losowe nagrody od 2x do 100 x całkowitą liczbę palików lub marker wszystkich, który zbiera wszystkie 5 nagród jednocześnie. Możesz także uzyskać wejście do super darmowych obrotów za pośrednictwem trackera, ale wszelkie nagrody z górnej kołowrotka wypłacają tylko wtedy.

Funkcja bezpłatnych spinów widzi 4 zestawy rolki i możesz rozpocząć rundę z dowolną liczbą zestawów aktywnych. Otrzymujesz początkowe 8 spinów, podczas których krasnoludzki są bardziej prawdopodobne, a górna kołowrotek śledzący zawiera te ulepszone nagrody -

 • Nagroda Bezpośrednie od 2x do 500x udziałów
 • Nagroda w opinii, która zbiera wartości pieniędzy z pojedynczego zestawu kołowrotka.
 • Super All Inview, który zbiera wszystkie nagrody pieniężne ze wszystkich 4 zestawów rolki.
 • Dodatkowe bezpłatne obroty, które dodadzą 2, 3 lub 5 dodatkowych gier do ogółem.
 • Nagroda Rainbow Boost, która odblokowuje kolejny zestaw rolki. (Do maksymalnie 4.)

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Rainbow Gold Glot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Uważaj na 5000 razy na swój udział w trakcie bezpłatnych spinów, a runda automatycznie się kończy. To jest warte 625 000.00 na maksymalnym zakładce, z ante stake w grze. Pragmatyczna prędkość gry Rainbow Gold online gniazdo online na 5/5 w skali zmienności i ma doskonały średni zwrot 96.45%.

Nasze przemyślenia na temat tęczowego złota

Klasyczny irlandzki styl, z dużą ilością kolorów i ostrej grafiki, a także wiele bonusowych funkcji sprawiają, że Rainbow Gold Glot. Najwyższa kołowrotek nie zawsze się wypłaci, ale jeśli pojawi się skaczący krasnoludzki, zagwarantowana jest zwycięstwo lub wpis do gier bonusowych.

Bezpłatne obroty na kilku zestawach rolki mogą podwoić, potrójnie, a nawet czterokrotnie średnie wskaźnik wygranych, a na w pełni odblokowanej siatce masz najlepszą szansę na wygraną o wartości 5000 razy w Twoim zakładach. Ciesz się Craic, gdy grasz w to wesoły, pełen funkcji automat w najlepszych kasynach online, w którym kwalifikujesz się do wspaniałego bonusu powitania.

Jaka jest funkcja kołowrotka śledzenia maszyny Rainbow Gold?

Kołowrotek na szczycie tęczowego złota gniazda obraca się poziomo i zawiera nagrody takie jak nagrody pieniężne od 2x - 100x, funkcja "zbieraj wszystko" lub wejście do bezpłatnej rundy bonusowej spins. Jeśli krasnoludzki wyląduje na poniższej rolce, wygrywasz odpowiednią nagrodę.

Jak wygrać z gry Rainbow Gold?

W podstawowych grach wygrywasz z pasujących symboli w dowolnej z 20 wypłat. Potrzebujesz 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu, na podłączonych bębnach z lewej, ale tęczowe złoto ma również dziki symbol, który działa jak inne w razie potrzeby.

, Czy powinienem grać w tęczowe gniazdo złota na maksymalny zakład?

Maksymalny zakład na wirowanie tęczowych gniazdek gniazda wynosi 100.00 lub 125.00 Jeśli aktywujesz funkcję zakładu ante. To dodaje dodatkowe krasnoluty do gry, ułatwiając zbieranie zwycięstw z górnej kołowrotka.

To Rainbow Gold Darmowe Gry Online kompatybilny z telefonami komórkowymi Android?

Przekonasz się, że gniazdo Rainbow Gold jest kompatybilne z telefonami i tabletami z systemem Android, a także urządzeniami z systemem Windows, iPhone'ów i iPadów. Oczywiście działa również doskonale na komputerach PC i innych platformach stacjonarnych.

To Rainbow Gold Slot to dobra gra?

Jeśli lubisz irlandzki temat, to tęczowe gniazdo złota jest doskonałym przykładem tego typu, z dużą ilością kolorowych, inspirowanych celtycką symbolami. Ma również kilka świetnych funkcji bonusowych, takich jak darmowe spiny, które mogą odtwarzać aż na 4 zestawy rolki jednocześnie.

Jakie miejsca online są podobne do gniazda tęczowego złota?

Gry o podobnym stylu do Rainbow Gold Darmowe Gry Online obejmują Rainbow Riches Złoty, autor: Barcrest, Amazing Link Riches, od Spinplay i Leprechaun Gues Wild by Play'n Go.

Jak lotny jest gniazdo tęczowe?

Rainbow Gold Slot to gra o wysokiej zmienności, którą deweloper ocenia na 5/5 na własną skalę. Oznacza to, że nagrody mogą być wyższe niż w wielu innych grach, ale możesz zobaczyć dłużej niż przeciętne biegi utraty spinów.

Który deweloper jest za szczeliną online Rainbow Gold?

Pragmatyczna gra stoją za szczeliną Rainbow Gold. Możesz grać wraz z innymi z tego studia, takimi jak Gates of Olympus, Wolf Gold i podobna gra na dzikich bogactwach w najlepszych kasynach online.

Kiedy wystrzelono maszynę Rainbow Gold?

Rainbow Gold Gloot został wystrzelony na St. Dzień Patricka, 17 marca 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash‘N Riches WowPot Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Quick Hit Black Gold
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Odin’s Riches
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki