Rainbow Riches Leapin' Leprechauns graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, magia, irlandzkie szczęście

Recenzja Rainbow Riches Leapin ’Leprechauns Slot Online

Jeśli podobało Ci się oryginalne Rainbow Riches, pokochasz Rainbow Riches Skocz przerwę w automatach online. Poprawa pierwszego projektu dzięki mnóstwu świeżych funkcji bonusowych, ta gra na średnim poziomie nie jest dla niedoświadczonego gracza.

Ta najnowsza oferta Barcrest ma 7 rolki, 50 linii płacowych i ogromne limity bukmacherskie, które mogą zabrać do nagrody do 250 000 kredytów, gdy grasz w automaty za prawdziwe pieniądze. Rainbow Riches Skocz krasnoludzki daje wszystkie możliwości, których potrzebujesz, aby zarobić dobre pieniądze. Zagraj w małym paliku i zdobądź standardowe leczenie bonusowe lub zrób kilka dużych bocznych betów, aby uzyskać lepsze dodatki i RTP 97.75%.

Podobnie jak reszta gier z tej samej serii slot, ta maszyna do gniazda jest wyposażona w różne funkcje i jest dostępna w optymalnym pakiecie mobilnym. Ten ekscytujący automat ma bezpłatne obroty z dodatkowymi funkcjami natychmiastowymi, chodzącymi dzikimi, tajemniczymi symbolami i więcej sposobów na zebranie przepysznych wygranych.

Jak grać w Rainbow Riches Skocz Leprechauns

Ten gniazdo jest proste do gry, ale nadal pełne opcji obstawiania.

Niezwykłą rzeczą w tym automatu jest to, że oferuje dwa zestawy nagród podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi, w zależności od zakładu. Po prostu naciśnij "?"Przycisk na desce rozdzielczej automatu, a zobaczysz dwie wypłaty, jeden dla standardowej gry, a drugi dla dużych gier BET.

Standardowa wypłata daje 12 różnych symboli, które płacą nagrody, które zaczynają się od 1x Twój zakład Payline na sekwencję i podnoszą się do 1000x. Z drugiej strony wielkie gry BET oferują większe wypłaty 10-10,00x, tylko Twój zakład Payline będzie ustalony na 0.01 kredytów. Mimo to gry boczne nie można łatwo przeoczyć, ponieważ zawierają również specjalną bonus mnożnika, który może dodać więcej nagród do twojego równowagi.

Rainbow Riches Leapin ’Leprechauns jest dostępny na urządzenia mobilne z Androidem i iOS; Aby uzyskać informacje. Ekran mobilny ma duże elementy sterowania spinem i autoodplay, podczas gdy ustawienia zakładu i wypłatę można uzyskać za pomocą przycisku menu.

Rainbow Riches Skoczył premie i cechy krasnoludów

Aby wygrać swój udział w złoto Leprechauns, gdy grasz w tę grę w jednym z naszych najlepszych kasyna online, musisz dopasować co najmniej trzy identyczne symbole w sekwencji lewej do prawej na jednej lub więcej z 50 linii płacowych. Kiedy nie masz wystarczającej liczby symboli, do dopasowania dziki symbol czasami zastępuje inne ikony podstawowe, aby ukończyć sekwencje. Kolejnym symbolem bonusowym jest rozproszenie krasnoludne, które aktywuje główną grę bonusową. Rozproszczenia krasnoludów można zbierać regularnie lub za pomocą funkcji Pharge Leprechaun, która wydaje się losowo przyznaczyć symbole rozproszenia na twoich rolkach.

Jeśli zbierzesz trzy symbole rozproszenia w jednym spinu, gra wyzwala funkcję wirującego Rainbow Ring, która może dać ci jedną z trzech bonusów. Pierwszym bonusem jest funkcja tajemniczego symbolu i tworzy wiele "?"Symbole na ekranie, które przekształcają się w tę samą ikonę, aby utworzyć jedną lub więcej wypłat. Drugi nazywa się Wild Rover i tworzy dzikie, które mogą rozszerzyć się na sąsiednie pozycje. Trzeci bonus może dać ci 8-25 darmowych spin.

Jako ostateczna nagroda, wszystkie bezpłatne spiny kończą się specjalną premierą do studni życzenia, która może przyznać dodatkowe obroty lub mnożnik BET Nagroda pieniężna. Wszystkie te funkcje bonusowe są również dostępne w trzech dużych grach BET, które można kupić odpowiednio za 20, 30 lub 50 punktów. Każda z gier daje 5 obrotów z maksymalnym RTP i funkcją Super Rainbow. Ta funkcja przyznaje, że jedna trzy tęczowe rolki na każdym wielkim obrotu BET (w zależności od gry), które mogą tworzyć specjalne symbole dzikich gotówkowych, z których każdy może dać natychmiastową nagrodę do 50x kredytów oprócz zwykłych wygranych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i wariancja Rainbow Riches przeskakuje krasnoludzki

Minimalny zakład jest ustawiony na 0.10 punktów na spin (0.002 za linię płac), za które otrzymasz 50 linii płacowych, standardowych bonusów i 94% RTP. Zakłady między 2 a maksymalnie 500 punktów dają te same cechy, ale wyższy RTP wynoszący 96%. A duże gry BET dają 5 obrotów z dodatkowymi bonusami i 97.75% RTP za cenę 20-50 kredytów. Maksymalna wygrana to 250 000 kredytów.

Czy Rainbow Riches przeskakuje krasnoludzki?

Przy tak wielu funkcjach i średniej wariancji, gniazdo Rainbow Riches przeskakują. Jednak gracze z większym doświadczeniem i większym budżetem będą cieszyć się grą, ponieważ wskaźnik trafień i RTP na minimalnym poziomie pakietu palików jest niższy. Zapłać więcej, aby odblokować lepszą stopę zwrotu, a dostaniesz szansę na wygraną dużą kwoty prawdziwej gotówki!

Z drugiej strony, jeśli wolisz więcej gier o wysokiej wariancji, możesz zamiast tego sprawdzić naszą kolekcję automatów online, aby znaleźć jakieś automaty online o wysokiej zmienności Barcrest. Rainbow Riches Furtune Favors to jeden interesujący wybór-ma wyższą zmienność, lepiej płatne ikony podstawowe i podobne wielkie gry boczne z różnorodnymi dodatkami.

Możesz także sprawdzić Hercules High amp; Mighty, jeśli chcesz zagrać z 10 rzędami symboli, dużych rozszerzających się dzikich i 100 wypłat.

Powiązani partnerzy kasyna

Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Bonanza
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arthur’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot to Burn Extreme
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bronco Spirit
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7 Fortune Frenzy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Widow
RTP:
91.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni