Rainbow Riches Pick'n'Mix graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, irlandzkie szczęście

Rainbow Riches Pick’n’Mix Darmowe Gry Online Recenzja

Jedna z niewielu maszyn online, która pozwala wybrać bonusy, które możesz cieszyć się, Rainbow Riches Pick’n’Mix by Barcrest, jest doskonałą poprawą w stosunku do pierwszych gier Rainbow Riches. Dając ci 20 linii płacowych, ogromne limity bukmacherskie i długi wybór dodatków, ta maszyna do niskiej/średniej wariancji może dać każdemu graczowi powód, aby spróbować.

Zagraj w prawdziwe kasyno pieniężne na dowolnym komputerze lub smartfonie i ciesz się ekscytującą rozgrywką o tematyce irlandzkiej z fantastycznym 98% RTP i nagrodami, które mogą wynosić 250 000 punktów za zakład.

Podobnie jak większość gier internetowych Barcrest, automat Rainbow Riches Pick’n’n’n'n'n'n -MIX zapewnia mnóstwo funkcji, które możesz odblokować. Bezpłatne obroty obrotów, wiele poziomów bonusowych i wielkich betów z ulepszonymi funkcjami są wbudowane w ten gniazdo, aby zapewnić wartość sesji za każdym razem, gdy grasz z prawdziwą gotówką.

Rozgrywka dla Rainbow Riches Pick’n’n’Mix

Rainbow Riches Pick’n’Mix to kolejna łatwa do gry od Barcrest, która oferuje trzy różne sposoby gry z prawdziwą gotówką (patrz szczegóły poniżej). Oprócz wielu opcji bukmacherskiej, kolejną niezwykłą rzeczą w Rainbow Riches Pick’n’n’Mix Darmowe Gry Online jest to, że ma tyle samo symboli bonusowych, ile zwykłych.

Paytable jest podzielony na dwie grupy sześciu symboli, z których tylko jeden wywołuje wypłaty. Niższe symbole to wszystkie ikony kart i dają ci nagrody 10-200x zakład payline na sekwencję. Wyższe symbole oferują do 500-krotny zakład payline za jedną kombinację pięciu z nich. Jeśli chcesz rzucić okiem na nagrody, po prostu kliknij przycisk "I" na ekranie.

Dla graczy mobilnych istnieje zoptymalizowana mobilna wersja gry, która na ekranie zawiera mniej elementów sterujących, aby ułatwić granie. Możesz grać w tę grę na dowolnym urządzeniu iOS lub dowolnym telefonie komórkowym i tablecie z systemem Android, które obsługuje HTML5.

Bezpłatne obroty i bonusy na Rainbow Riches Pick’n’n’n’Mix

Kiedy fani najlepszych miejsc w automatach online zaczynają grać w Rainbow Riches Pick’n’n’n’n’n’n’n’n'n -Mix za prawdziwą gotówkę, automat natychmiast pozwala wybrać od jednego do trzech z pięciu bonusowych funkcji. Wybory te można zresetować za pomocą przycisku "Resetuj bonus". Po zakręceniu gniazdo wypłaca się za każdą sekwencję co najmniej trzech pasujących symboli na linii płatnej w kierunku od lewej do prawej. Aby pomóc Ci uzyskać więcej spinów, gra oferuje również sześć bonusowych symboli, które mogą wywołać wszelkiego rodzaju dodatkowe nagrody.

Pierwszym symbolem bonusowym jest dziki i może zastąpić dowolnym symbolem podstawowym. Pozostałe pięć bonusowych ikon może wywołać jedną z dostępnych funkcji bonusowych po zbieraniu trzech lub czterech tych samych symboli podczas jednej rundy.

Funkcje upraw gotówki i magicznych muchów pozwalają wybrać przedmioty z ekranu, aby wygrać nagrody mnożnikowe do 500x, podczas gdy funkcja garnków złota również daje natychmiastowe nagrody o tej samej wartości maksymalnej, ale są one domagane w inny sposób. Pozostałe dwa bonusowe symbole dają ci bonusową grę z 10-30 darmowymi obrotami lub szansą na cieszenie się funkcją drogi do bogactw, w której będziesz postępować przez mapę, aby wygrać jeszcze więcej natychmiastowych nagród.

Potem jest wielka gra BET, kosztująca 10-25 punktów za prawdziwe pieniądze w automatach online. Gra Big Bet zaczyna się od funkcji losowania nagród oferująca trzy różne koła, z których każda reprezentuje jedną z wybranych bonusów. Każde koło ma tęczową część, która może bezpośrednio wyzwolić bonus, ale także zieloną część, która wywołuje 5 mega spinów z najlepszym RTP. Wybierz jedno koło i zakręć, aby wygrać mega spiny lub uzyskać natychmiastowy dostęp do jednej z twoich ulubionych funkcji bonusowych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

RTP, wariancja i maksymalna wygrana z Rainbow Riches Pick’n’Mix Darmowe Gry Online

Minimalny zakład jest ustawiony na 0.20 punktów na rundę, co daje standardowe bonusy i RTP 94%. Ustaw zakład między 1 kredytem a maksymalnie 500 punktów, a Twój RTP wzrośnie do 96%. I na koniec masz opcję zapłacenia 10-25 punktów za wielką grę boczną, w której możesz cieszyć się ulepszonymi bonusami i RTP 98%.

Z prawdziwymi nagrodami pieniężnymi, które mogą wzrosnąć do 250 000 punktów za zakład i długą listę bonusów, ta gra może być ekscytująca dla graczy w najlepszych kasynach online w Ameryce.

Czy Rainbow Riches Pick’n’n’n’n’n’Mix to dobry automat do gry?

Oferując tak wiele bonusów, szerokie limity bukmacherskie i rozgrywkę o niskiej/średniej wiarygodności, Rainbow Riches Pick’n’Mix Darmowe Gry Online ma szerokie atrakcyjność. Początkujący mogą cieszyć się obstawianiem o niskiej limicie i szansą na wybranie swoich bonusów. Wysokie rolki otrzymują również bezpośredni bilet na dodatkowe funkcje, wyższą wskaźnik trafienia i 98% RTP, płacąc więcej za duże opcje zakładu.

Jeśli bardziej lubisz gry pieniężne o wyższej zmienności, możesz zamiast tego sprawdzić niektóre produkty o wysokiej zawartości Barcrest w naszym katalogu automatów internetowych. W przypadku bardzo podobnej gry możesz wypróbować Rainbow Riches Fortune Favors Slot Maszyna, która również oferuje duże boki boczne i wysokie limity bukmacherskie, ale także symbole, które są o 5x bardziej satysfakcjonujące. Ale jeśli chcesz czegoś, co daje ci jeszcze więcej zwycięskich możliwości, sugerujemy wypróbowanie żołnierza Rzymu lub Herkulesa High amp; Mighty, które dają ci do 10 rzędów symboli i szansę na zagranie na 100 wypłatach.

Powiązani partnerzy kasyna

WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Goldstruck
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Great 88
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Autumn Queen
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Man of Steel
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Quid's Treasure Chest
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki