Rainbow Riches Reels of Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, irlandzkie szczęście

Rainbow Riches Role z Gold Darmowe Gry Online Recenzja

Podniesienie popularnej serii Rainbow Riches Slot na zupełnie nowy poziom, Rainbow Riches Rewe of Gold by Barcrest jest świetnym meczem dla każdego gracza szukającego maksymalnych możliwości zwycięstwa. To, co jest wyjątkowe w tej maszynie o wysokiej wariancji, to to, że daje podwójne ekrany 5-reelowe i wybór od 20 do 100 linii wypłat.

Rainbow Riches Role z złotego miejsca online oferuje również zakłady poboczne, które mogą znacznie zwiększyć stawkę RTP dla klientów, którzy wypróbowują tę grę na najlepszych miejscach online.

Dzięki 250 000 punktów Max wypłata i stopy zwrotu, która może wzrosnąć do 98%, Rainbow Riches Rolower of Gold będą niewątpliwie zapewnić ekscytującą sesję automatu za każdym razem, gdy grasz za prawdziwą gotówkę, bez względu na to, jakie urządzenie chcesz użyć. Oprócz klasycznych darmowych gier i dzikich symboli, to gniazdo pakuje również mnożniki wygrane, przenosząc stosy symboli i funkcje hazardowe. Wszystko to może sumować ekscytujących wypłat.

Jak grać w Rainbow Riches Rolki złota

Rainbow Riches Role z złotego miejsca jest łatwe do zagrania, ale najpierw potrzebujesz minuty, aby zrozumieć różne opcje zakładów. Im więcej kredytów na spin, tym więcej linii płac i lepszych RTP otrzymasz (więcej szczegółów na ten temat później).

Zanim zaczniesz grać prawdziwą gotówką, dobrym pomysłem jest naciśnięcie przycisku "I", aby otworzyć wypłatę i sprawdzić wszystkie dostępne nagrody. Wewnątrz wypłaty znajdziesz wszystkie 10 symboli, które wyzwalają wypłaty, a także wszystkie dodatkowe funkcje wyjaśnione bardziej szczegółowo. Nagrody wahają się od 10 x do 150x Twojego zakładu Payline za dowolną sekwencję ikon o niskiej płatności, ale mogą również wynosić 500-krotny zakład linii dla pięciu symboli krasnoludów. A dzięki formatu podwójnego ekranu istnieje wyjątkowa szansa na wygranie do 100 rzeczywistych automatów pieniężnych jednocześnie podczas danego spinu.

Ponieważ jest to gra mobilna, nie będziesz miał problemów z cieszeniem się rolkami Rainbow Riches z złotego automatu na dowolnym urządzeniu mobilnym. Gniazdo można odtwarzać na prawie wszystkich modelach tabletu i smartfonów z Androidem, ale także urządzeń iPhone i iPad.

Rainbow Riches Role z złotych funkcji i darmowych spinów

Podobnie jak większość automatów do automatów, Rainbow Riches Role z złotego gniazda płaci nagrody po dopasowaniu trzech, czterech lub pięciu symboli w sekwencji na aktywnej linii płac, zaczynając od pierwszego kołowrotka po lewej stronie. Ale wyjątkowe jest to, że gra płaci na dwóch ekranach jednocześnie, z których jeden zawiera 10 rzędów symboli, aby zmaksymalizować Twój potencjał zwycięski. Inne interesujące rzeczy, które warto zwrócić uwagę na gniazdo, jest to, że zawiera cztery różne dzikie symbole, ale także unikalny bonus darmowych spinów, który pozwala wybrać i wygrać liczbę otrzymanych spinów.

Aby wygrać dostęp do bonusu darmowych spin. Następnie przejdź do ekranu, na którym możesz wybrać od jednego do trzech balonów, aby odkryć różne bezpłatne nagrody spin. Gniazdo pozwala również grać w nagrody za darmo spins, aby wygrać jeszcze więcej dodatkowych spinów lub stracić je wszystkie z błędnym domysłem.

Oprócz tego bonusu, ten gniazdo online Barcrest ma również specjalną funkcję wróżki, którą można losowo wyzwolić przy każdym obrotu, aby odblokować do siedmiu dodatkowych funkcji. Poruszające bloki dzikich symboli, mnożniki wypłat i dzikie stosy, które przenoszą się na drugi ekran to tylko niektóre z dodatków, które można wygrać z bonusem wróżki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Rainbow Riches Role z złota RTP, wariancja i maksymalna wygrana

Jeśli grasz z minimalnym zakładem 0.10 punktów, otrzymasz 20 linii płacowych i RTP 94%. Zakłady 0.50 punktów i górach odblokuje wszystkie 100 linii płacowych, podczas gdy zakłady między 2 a 500 kredytami również zwiększą stopę zwrotu do 96%. Aby uzyskać najlepszy RTP wynoszący 98%, będziesz musiał zagrać w wielkie gry BET, które kosztują 10-25 punktów i zapewnić specjalne bonusy niedostępne podczas gry podstawowej.

Kiedy bonusy nie przychodzą tak często, jak chcesz, wypróbuj te wielkie gry BET. Istnieją cztery duże gry BET, z których wszystkie pozwalają grać w 5 spinach z maksymalnym RTP i dodatkowymi bonusami. Najtańsza gra daje korzyści z Mega Reseveing Wilds; Najdroższy pozwala również korzystać z łatwiejszych wyzwalaczy bonusowych i znacznie większych darmowych nagród.

Rainbow Riches Budki złota i podobne automaty online

Rainbow Riches Groch of Gold by Barcrest może zdecydowanie być ekscytującym automatem, ale nie jest to gra dla wszystkich. Jako gniazdo o wysokiej wariancji z niższym wskaźnikiem trafień i podstawowym RTP wynoszącym 94%, ta gra w kasynie najlepiej nadaje się dla doświadczonych graczy korzystających z najlepszych kasyn online. Będzie to szczególnie dobra opcja dla osób z większymi kieszeniami, które mogą zapłacić za odblokowanie 98% RTP i uzyskać dodatkowe funkcje bonusowe. Wysokie rolki, które grają w prawdziwą gotówkę, mogą również zdobyć szansę na zdobycie nagrody Max, bardzo atrakcyjne 250 000 punktów.

Dla graczy, którzy nie lubią lotnych automatów, sugerujemy zbadanie niektórych kasyn Barcrest, aby znaleźć niektóre gry w średnim poziomie studia. Aby uzyskać kolejny fantastyczny produkt z tej samej serii, możesz wypróbować Rainbow Riches Drops of Gold Darmowe Gry Online, z maksymalnie 200 liniami wypłat i satysfakcjonującą funkcją tęczowej, która stale upuszcza dzikie i rozpraszające na ekranie na ekranie. Kolejnym zabawnym miejscem, na które możesz spojrzeć, jest monopol, który daje dom, co daje mniejszą liczbę liniów, ale równie atrakcyjne bonusy.

Powiązani partnerzy kasyna

Shark Blitz Jackpot Blitz
RTP:
95.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Happy Hooves
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Chapo
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spirit of the Beast
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stoned Joker
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Birds of Wonder
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni