Rally 4 Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Owoce, samochody/wyścigi

Rally 4 Riches Recenzja automatu online

Rally 4 Riches to online grę wideo z żywą grafiką 3D i dynamiczną obrazy ze studia Play'n Go. Rally 4 Riches Gra Race Race inspirowana i pod wpływem klasycznej brytyjskiej maszyny owocowej pubu. Gra z rzucaniem zawiera klasyczny 3-z-zwolennikowy gniazdo wraz z dodatkowym układem bonusu, co daje swojemu odbiorcom nostalgiczny charakter. Ale obejmuje także kilka nowoczesnych akcentów, w tym muzykę pulsującą, a samochody używali bonusowych symboli. Gracz znajduje się w wyścigu rajdowym, a "zwycięzca" przecina linię mety po raz pierwszy zbiera nagrodę Jackpot. Najlepszy RTP w tej grze średniej wiarygodności jest zgodny z innymi gierami Play'n Go o 96.25%.

Gracze mogą nacisnąć ikonę "I" na lewym dolnym rogu ekranu, aby uzyskać więcej informacji na temat bonusowych symboli i mnożników Reel Reel, informacji o funkcjach wyścigu mistrzostw i płatności dla różnych symboli,

Jak grać w rajd 4 bogactwa online

Rally 4 Riches gra jak wiele innych najnowszych 3-z-z-z-ratkowych gier z Play’n Go. Podobnie jak najlepsze gry wśród najlepszych automatów online, gracze zakładają z dolnej części gry. Gracze z prawdziwych pieniędzy mogą postawić od 0 $.Od 10 do 100 USD za spin. Grasz na 3 bębnach na 5 liniach płacowych. Tutaj pojawi się dziczy. Istnieje czwarta kołowrotek odrębna od pozostałych trzech. Wywołuje funkcje bonusowe. Rally 4 Riches oferuje kuszącą mieszankę ciekawych funkcji, w tym zwykłych lub lepkich dzikich, ponownych spinów, mnożników i bonusowej rolki. Te opcje zamieniają tę potencjalnie nudną grę w coś, co warte czasu i - ostatecznie - twoje pieniądze. Podobny 3-zbiorowy automat od Play’n Go Sticky Joker oferuje do 1650X Twój udział w linii.

Rally 4 Riches Slot Funkcje i darmowe spiny

Gracze w tej grze na najlepszych miejscach automatów online mogą być zaskoczeni funkcjami Rally 4 Riches. Znajdą również najlepszą funkcję Rally 4 Riches On Line Slot jest bonusową rolką. Będziesz musiał wygrać na pierwszych 3 rolkach, aby uruchomić pokazane tam funkcje bonusowe.

Dziki symbol jest układany i ma obraz złotego trofeum kierowcy. Gracze będą mogli go używać, gdy pojawi się na pierwszych trzech rolkach jako substytut. Nudge Wild jest cechą, która wymusza częściowo widoczne ułożone dziczy do widoku, i zakryć pełną rolkę, na której wylądowali. W tym samym czasie możesz otrzymać renomę bonusu z gwarantowanym mnożnikiem.

Mnożniki uruchomi bonus kołowrotek i zwiększą wartość wszelkich zwycięstw z 2x do 10x. Może również wywołać losowo, w takim przypadku regularne rolki odpowiadają.

Gra ma szansę 1 na 4 w wygraniu meczu bonusowego wyścigu w mistrzostwach. To dlatego, że są tylko 4 wpisy. Dzięki tej funkcji masz szansę uzyskać bezpłatne spiny, wygrać obroty lub uzyskać dostęp do podium Jackpot. Jest tam, gdzie masz szansę wygrać maksymalną kwotę wynagrodzenia - czyli 1000 razy na Twoim pakiecie. Podium Jackpot ma kształt piramidy o 5 różnych poziomach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu

Rally 4 Riches Slot Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Maksymalna gra RTP dla Rally Rally Rally Rally Rally Rally Rally to 96.25%. Gracze, którzy chcą dołączyć do rajdu, mogą wygrać do 5000x swój udział. Nie ma dostępnego progresywnego jackpota.

Rally 4 bogactwa werdykt online i podobne automaty

Rally 4 Riches Darmowe Gry Online powinien otrzymać pozytywne powitanie od doświadczonych graczy, którzy chcą wybrać się na wycieczkę pamięci, nie tracąc wielu nowoczesnych jackpotów i mnożników dostępnych na automatach wideo. Gra zdobywa punkty kreatywności za bycie wyjątkowym, chociaż mieszanka oldschoolowego gniazda owocowego i wyścigu samochodów o wysokim stawce z nowoczesnymi maszynami jest nieco niezręczne. Podczas gdy ta gra ma motyw wyścigowy, nie dostajesz dużo tego podczas regularnej gry w trzech rolkach. Ale gra z pewnością jest warta wypróbowania, szczególnie dla tych, którzy lubią dobry wyścig.

Ta gra jest jedną z kilku nowych wydawnictw 2020 z Play’n Go, które oferują początkującym i weteranom wiele szans na wygranie podczas doświadczenia w innym miejscu na automatach. Rick Wilde and the Shield of Athena łodzi konfiguracja 5x3, z 10 aktywnymi liniami wynagrodzeń i potencjalnym jackpotem wynoszącym 10 000 razy na Twoim pakiecie. Charlie Chance: W piekle do zapłaty to kolejna nowa oferta 3x3 od Play’n Go, która daje szansę wygrania 6666x Twojego ujęcia podczas poruszania się.

Sprawdź wszystkie te gry z gry i wypróbuj wszystkie nasze najlepiej oceniane gry kasynowe.

The Three Musketeers and the Queen's Diamond
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Take Santa's Shop
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Curse of Cleopatra
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Safari
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Birds of Wonder
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rick and Morty Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deep Descent
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki