Ramesses Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, starożytny Egipt

Ramesses Riches Recenzja automatu online

W kasynach internetowych istnieje mnóstwo starożytnych miejsc inspirowanych Egiptem. Ludzie zawsze byli zafascynowani ukrytymi skarbami, piramidami i sfinksami znalezionymi na rozległej pustyni, a programiści to wiedzą. Właśnie dlatego NextGen stworzył slot o nazwie Ramesses Riches, który później okazał się jednym z najbardziej udanych miejsc. Będziesz cieszył się symbolami na rolkach, ponieważ zobaczysz wiele symboliki związanej ze starożytnymi Egipcjanami.

Slot Ramesses Riches oferuje 20 nie ustalonych linii płacowych i 95.42% RTP, które mogą zabrać cię do najbardziej tajnych skarbów znalezionych w ciemnych korytarzach piramid. Gotowy odkryć pustynię i spróbować znaleźć bogactwa?

Jak grać w Ramesses Riches Darmowe Gry Online

Czy Twój telefon lub tablet działa na Android? Czy masz iPada lub iPhone'a? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", możesz usiąść i zrelaksować się, ponieważ automat do gniazda Ramesses jest dostępny na urządzeniach mobilnych. Nie trzeba dodawać, że jest również dostępny na urządzeniach komputerowych, ale wiemy, że interesujesz się jego kompatybilnością mobilną. Nie martw się o nic; Gniazdo zostało zaprojektowane w formacie HTLM5, więc wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie, dowolne urządzenie i silne połączenie internetowe, które założymy się, że masz.

Załaduj grę, a zobaczysz rolki złotej, z pustynią i piramidami w tle. Po lewej i prawej stronie rolki zobaczysz wielokolorowe kwadraty z liczbami od 1 do 20. Te kwadraty przedstawiają linie wypłat, które, jak powiedzieliśmy, są elastyczne. Klikając lub stukając przycisk Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu, zobaczysz, że możesz zmienić liczbę linii wypłat, na które chcesz postawić. Możesz umieścić 1 monetę na zaledwie 1 linie płacowe lub wszystkie z nich. Wartość monety dla tej 1 monety będzie wahać się od 0.01 do 10 kredytów. Dlatego za 1 payline i 1 moneta z 0.01 Wartość kredytów, minimalny ogółem BET wynosiłby 0.01 kredytów. Dla maksymalnej liczby linii płac i wartości maksymalnej maksimum może wynosić 200 punktów.

Kliknij przycisk "I" w Ustawieniach, a szczegóły dotyczące wypłaty i dodatków. Ramesses to pierwszy symbol, który zobaczysz, czyli dziki i daje wypłatę 5000 monet za najlepszą kombinację. Rozproszenie Ankh daje jednak 100x stawka i jest to drugi symbol, który zobaczysz w płatności. ISIS daje 1000 monet dla najlepszej kombinacji, a monety Bastet 250. Scenariusz i oko Horusa dają 200 monet dla kombinacji 5-z. Karta gry Royals od A do 9 to najniższe płatne symbole. A i K dają ci 150, Q i J 125 oraz 10 i 9 dają 100 monet odpowiednio dla kombinacji 5-z.

Następną rzeczą, którą zobaczysz w Paytable, jest przycisk autoodplay, w którym możesz rozegrać do 100 autospinów, jeśli tak wolisz grać w grę. Ostatnim przyciskiem, który zobaczysz, jest głośnik, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki, w zależności od preferencji.

Funkcje Ramesses Riches i darmowe spiny

Ramesses Riches Slot Online ma dość prostą rozgrywkę. Masz dzikie, które zastępują wszystkie symbole, gdy brakuje ci, aby utworzyć zwycięską kombinację. Dziki podwaja nagrody, gdy się zastępuje.

Następnie masz rozproszenie. Oprócz oferowania wypłat, które są mnożone przez całkowity zakład, a nie wartość monety, rozproszenie może pomóc w wyzwalaniu gier premiowych. Będziesz musiał wylądować 3 lub więcej rozproszeń, aby uruchomić tę funkcję, podczas której dla każdego pojawienia. Podczas gdy nagrody za kombinacje z dzikimi zostały podwojone, w darmowych spinach, każda formowana kombinacja da ci wypłatę z dodanym mnożnikiem 3x. Możesz odnieść bezpłatne obroty, jeśli znów wylądujesz 3 lub więcej rozproszeń i otrzymasz więcej z tych potrójnych wypłat.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Ramesses Riches Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Gdy ładujesz średnie lotne gniazda Ramesses Riches przez NextGen, zobaczysz, że gniazdo przedstawia motyw do perfekcji. Dzięki Wilds, rozproszonym symbolom i bezpłatnym spinom, będziesz cieszyć się płynną rozgrywką i zdobędziesz znaczące wypłaty. Ponieważ można go odtwarzać na wszystkich urządzeniach, możesz obrócić rolki Ramesses Riches Darmowe Gry Online.

Jeśli zrobisz zwycięską kombinację z 5 dziki podczas bezpłatnych spin. Ta nagroda nie jest jednak maksymalną wypłatą, którą możesz otrzymać. Biorąc pod uwagę, że ISIS daje 10 000 punktów za najlepszą kombinację. Ale jeśli ta kombinacja zostanie utworzona podczas bezpłatnych spin. W sumie możesz wygrać ponad 200 000 punktów grających w Ramesses Riches Darmowe Gry Online.

Ramesses Riches Werdykt i podobne automaty online

Jeśli jesteś zainteresowany bardziej satysfakcjonującymi automatami, Napoleon Boney Parts to świetna alternatywa. Pod warunkiem,. Oczywiście, aby uzyskać tę nagrodę, musisz umieścić zakład Maxa, czyli 500 punktów.

Ale jeśli to ci nie wystarczy, to zdecydowanie powinieneś wypróbować Megaways Medusa. Jest to automat, w którym trzeba było zainwestować zaledwie 25 punktów jako maksymalny zakład i gdzie możesz wygrać do 1.Nagroda 25 milionów kredytów. Slot jest kontynuacją dwóch najpopularniejszych miejsc NextGen i zawiera Megaways Mechanics, która może wygenerować do 117 649 sposobów wygrania. Jest pełen akcji, więc będziesz cieszyć się wciągającą rozgrywką.

Sprawdź wszystkie te automaty i wiele innych w jednej z naszych najlepszych miejsc w automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Reel 'em In Lobster Potty
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chibeasties
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aloha Christmas Edition
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni