Red Hot Volcano graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Tropikalna wyspa

Red Hot Volcano Online Recenzja

Booming Games wprowadził kolejny gniazd. Nie oczywiste jest to, że automat przybywa z funkcją kolekcji dzikich kołowrotków, a także ognistych darmowych spin!

Gniazdo oferuje dość standardową konfigurację, 20 stałych linii wypłat w siatce 5x3 i jest bardzo niestabilna. Tak więc, jeśli jesteś gotowy na wypłatę erupcyjne, upewnij się, że zostajesz z nami, gdy przechodzimy naszą recenzję wulkanu Red Hot!

Jak grać w czerwono gorąco wulkanu

Natychmiast przypomnisz sobie obrazy Hawajów lub innych wysp, które mają na nich wulkany, ale są prawdziwym rajem dla oczu. Palmy po prawej, góra po lewej i oceanu pod rolkami naprawdę wychwytują atmosferę wyspy. Teraz, niezależnie od tego, czy ładujesz gniazdo na pulpit, czy na urządzeniu mobilnym, ustawienia i przyciski sterujące będą w tych samych miejscach. Po lewej stronie kołowrotków, na środku góry, zobaczysz wyświetlacz multiplora. Po prawej stronie kołowrotków, między palmami, zobaczysz przyciski sterujące.

Najpierw widzisz przycisk z trzema barami. Kliknij na to, pojawia się wyskakujące okienko, w którym znajdziesz historię odtwarzacza, pełny ekran, ustawienia i przyciski autoodplay. Następnie, poniżej, zobaczysz przycisk "I", w którym są zasady gry i wypłaty. Tam odkryjesz, że będą symbole kuli ognia, które odgrywają specjalną rolę, wybuchły rozproszenie wulkanu i ognisty dziki symbol, który jest również najwyższym symbolem płacącym, dostarczając 50 -krotnie pakietkę dla najlepszej kombinacji. Wysokie opłacanie to mężczyzna i kobieta, flaming, żółw i małpa. Niskie opłacone są gier Royals od 10 do 10.

Następnie widzisz przycisk monet, w którym możesz dostosować zakład. Minimum, które możesz umieścić na spin, wynosi 0.20, podczas gdy maksimum to 40 punktów na najlepszych miejscach online. Przycisk odtwarzania jest ostatnim przyciskiem po prawej stronie rolki, a pod nimi zobaczysz dodatkowe pole konfiguracji zakładu z jego - i + przyciskami, aby zwiększyć lub zmniejszyć zakład, oraz wyświetlacz równowagi.

Funkcje bonusu wulkanu Red Hot i darmowe spiny

Pod względem rozgrywki, Red Hot Volcano to dość proste miejsce do gry. Po pierwsze, zauważysz Wild, który pojawia się na wszystkich rolkach i nie tylko daje najlepszą wypłatę za kombinację 5-z-wizytówkę, ale także zastępuje wszystkie symbole, które są rozproszeniem i specjalnym symbolem kuli ognistej.

Mówiąc o symboli ognistej, każdy kołowrotek ma 2 kolekcjonerów nad nią i jeśli zbierzesz 2 symbole kuli ognistej podczas gry podstawowej na kołowrotku, aktywujesz funkcję dzikiej rolki na 2 kolejne spiny na tym kołowrotku.

Rozproszenia mogą wylądować nad dziką rolką, a jeśli aktywne podczas gry podstawowej, dzika kołowrotek może zostać przeniesiona do gry bonusowej. Jeśli wylądujesz na trzy rozproszenia na bębnach 1, 3 i 5, uruchomisz grę bonusową. Ta bonusowa gra z czerwonym gorącym wulkanem nazywa się Fiery Free Spins. Otrzymujesz 10 darmowych spin! Darmowe obroty mogą zostać zaprezentowane, wierzcie lub nie!

Wreszcie, jeśli gra z jurysdykcji, w której dozwolone są funkcje hazardowe, możesz hazardować każdą wygraną podczas gry, i podwoić/czterokrotnie wygrane lub stracić je wszystkie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Zmienność wulkanu Red Hot, Max Win amp; RTP

Jak wprowadzono, mówimy o jednej z bardziej niestabilnych gier automatycznych. Biorąc pod uwagę wysoką zmienność i maksymalną wypłatę 10 000 razy na stawce, nie należy się dziwić, że jego RTP jest nieco niższy niż średnia, 95.71%.

Teraz, o tym potencjale wypłaty. Max, który możesz wygrać, to 10 000 razy, a maksymalny zakład, który możesz umieścić na spin, to 40 punktów. Robiąc matematykę, jasne jest, że najlepsza wypłata, którą możesz zgarnąć w grze, wynosi 400 000 punktów!

Red Hot Volcano Werdykt i podobne szczeliny

Istnieją dziesiątki gniazd inspirowanych wulkanem, niektóre nawet wyglądają bardzo podobnie do Red Hot Volcano, takie jak złoty wulkan Play'n Go, push Gaming Mount Magmas i Hyper Burst Yggdrasil, które są o wiele bardziej niestabilne i mogą zapewnić znacznie większe wypłaty wypłaty. Ale w jakiś sposób uważamy, że Red Hot wulkan za najbardziej przyzwoity ze wszystkich, ponieważ poziomy ryzyka nie są tak wysokie, maksymalny zakład wynosi tylko 40 punktów i możesz wygrać 400 000 punktów, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Dlatego jeśli podobało Ci się to, co czytasz do tej pory, upewnij się, że spróbujesz najlepszych kasyn online, ponieważ automat zdecydowanie zasługuje na jeden.

Gniazda o wysokiej zmienności

, Który utworzył gniazdo Red Hot wulkan?

Red Hot Volcano to nowy automat stworzony przez Booming Games, najważniejszego programistę oprogramowania dla branży hazardu online.

Jakie jest najlepsze kasyno online, do którego można dołączyć i grać w czerwono gorąco wulkanu?

Musisz więc być tym, który zdecydowałby. Aby zapoznać się z sugestiami, spójrz na naszą listę kwitnących kasyn z napędem gier.

Czy muszę pobrać Red Hot Volcano, aby odtwarzać go na moim urządzeniu mobilnym?

Nie, absolutnie nie. To jest miejsce, które można odtwarzać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerowych bez żadnych pobrań. Ponieważ jest to tytuł HTML5, odgrywa idealnie na urządzenie bez potrzeby pobrania oprogramowania.

Czy Red Hot Volcano oferuje bezpłatną rundę bonusu spinów?

Tak. To jest miejsce, które oferuje 10 ognistych wolnych spin. Podczas rundy bonusowej możesz skorzystać z dzikich kołowrotków i mnożników.

Jak możesz odzyskać ogniste darmowe spiny w gnieździe wulkanu Red Hot?

Rozproszenia pojawiają się podczas gry bonusowej, więc jeśli uda ci się wylądować 3 nowe rozproszenia, wcielasz się w grę bonusową i ponownie otrzymasz 10 darmowych spinów.

Jaki jest RTP w gniewu Red Hot wulkan?

RTP w gniewu Red Hot wulkan wynosi 95.71%, co jest nieco niższe niż średnia RTP znaleziona w większości szczelin.

Kiedy wydano gniazdo online wulkanu Red Hot?

Burzające gry wydały wulkan Red Red Red w dniu 13 września 2021.

Czy są jakieś kody promocyjne Red Hot wulkanów?

Znalezienie kodów promocyjnych dla zupełnie nowych gier może być wyczerpujące, ale jeśli chcesz śledzić kody promocyjne dostępne w tej chwili, pozostań z nami tutaj, ponieważ będziemy informować Cię na bieżąco i poinformować o każdej nowej Gdy stają się dostępne.

Jakie gniazda online są podobne do gniazda wulkanu Red Hot?

Play’n Go Gold wulkan, push Gaming's Mount Magmas i Hyper Burst Yggdrasil to tylko niektóre z gniazd, które są podobne do Red Hot wulkan pod względem motywu.

Jakie symbole gniazda są w tytule Red Hot Volcano?

Symbole kuli ognia, wybuchane rozproszenie wulkanu, ogniste dziczy, mężczyzna i kobieta z wyspy, flamingo, żółwia, małpy i karty gry Royals od 10 to wszystkie symbole, które znajdziesz w Symbolach, które znajdziesz w gniazdo Red Hot wulkan.

Powiązani partnerzy kasyna

Gold Strike Bonanza
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arctic Race
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Soldier of Rome
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Carnaval Forever
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni