Red White Blue 7s graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
25 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Red White Blue 7s Recenzja automatu online

Slot dla każdego północnoamerykańskiego patrioty i fan klasycznych maszyn mechanicznych, gniazdo Betsoft Red White Blue 7s da wrażenia retro, które są pełne jasnych kolorów i oldschoolowych efektów dźwiękowych. Wydana lata temu ta gra była jednym z wczesnych projektów Betsoft, które próbowały symulować wrażenia z gry w kasynie lądowym. Dzięki 3-relacja, 1 limitom Payline i niskim bukmachom, Red White Blue 7s może nie zrobić wrażenia na swoich funkcjach, ale nadal może dać ci ten pośpiech adrenaliny, ponieważ prawdziwe wypłaty pieniędzy do 5000 monet zaczynają pojawiać się na ekranie na ekranie.

Nie jest to gra dla współczesnego gracza, automat do gniazda Red White Blue 7s nie oferuje żadnych darmowych bonusów spinów ani funkcji podwójnych, ani nie jest dostępna do gry na telefonach komórkowych i tabletach. Ale jeśli nie masz nic przeciwko staromodnej prostocie, z pewnością będziesz w stanie uzyskać niezapomniane sesje w grze, ponieważ możesz się dowiedzieć, sprawdzając naszą pełną recenzję poniżej.

Jak grać w czerwono -Blue 7s Darmowe Gry Online

Naprawdę nie ma nic skomplikowanego w grze Betsoft Red White Blue 7s, co sprawia, że ta gra jest doskonałym wyborem dla wszystkich początkujących graczy. Pierwszą rzeczą, którą robisz po ładowaniu gry, jest wybór, czy chcesz zagrać z"szeroki widok" To pokazuje całą maszynę lub"Pełny widok" To pokazuje tylko szpilki i elementy sterujące. Następnie kliknij monetę i"Bet One" Kontroluje, aby wybrać rozmiar monety i wybrać, czy chcesz postawić jedną czy trzy monety na rundę. Zakłady zaczynają się o 0.02 kredytów na spin, ale możesz także postawić więcej, aż do maksymalnego zakładu w wysokości 5 punktów.

Niezwykłe w tym szczelinie jest to, że ma on tylko jedną linię płac, która rozciąga. Posiadanie jednej linii płac ułatwia śledzenie wygranych, zwłaszcza że linia jest zawsze dla Ciebie widoczna. Czasami jednak należy uzyskać dostęp do"Tabela płac" przycisk, w zależności od widoku używanego do odtwarzania. Paytable pokaże dostępne nagrody, z których wszystkie są wyświetlane w monetach i pomnożone przez wybraną wartość monety w celu ustalenia twoich wypłat. Jeśli postawisz na jedną monetę na rundę podczas gry za prawdziwe pieniądze, nagrody zaczynają się od 2 monet i wzrosną do 1000 monet na sekwencję. Jeśli jednak będziesz grać z maksymalnym zakładem, otrzymasz najważniejszą nagrodę, która może zapłacić 5000 monet!

Jak już wyjaśniono, nagrodami tych można cieszyć się tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale nie nowoczesne tablety z Androidem i iOS. Widzisz, Red White Blue 7s nie został przeprojektowany do mobilnej gry, tak jak wiele starych gier Betsoft i jest oferowana tylko jako flash online kasyna.

Funkcje Red White Blue 7s i darmowe spiny

Jeśli chcesz zdobyć nagrody w łatwy sposób, rzadko znajdziesz lepszą maszynę do gniazda niż klasyczna gra w stylu Vegas, taka jak Red White Blue 7s. Aby otrzymać zapłatę w tym gnieździe na stronie internetowej, musisz głównie tylko zebrać trzy pasujące symbole na głównej linii płac, jak pokazano na wypłatach. Oczywiście istnieją wyjątki, w tym przypadki, w których automat płaci za mieszane sekwencje i mniej niż trzy zebrane symbole.

Na przykład masz pojedyncze, podwójne i potrójne symbole, które po dopasowaniu mogą dać ci nagrody odpowiednio do 60, 150 i 300 monet. Jednak nawet po zbieraniu mieszanej sekwencji dowolnej z trzech ikon, szczelin. Możesz także wygrać inne nagrody pocieszenia z niebieskimi 7 symbolami, które mogą zapłacić 6 i 30 monet, nawet gdy zbierasz odpowiednio tylko jedną lub dwie ikony.

Mimo to 7s, które chcesz zobaczyć więcej na ekranie, to białe i czerwone 7s, które oferują najlepsze wypłaty w gnieździe Red White Blue 7s. Czerwone 7 są szczególnie wyjątkowe, ponieważ mogą zapłacić 1000-2000 monet podczas zakładania monety dla dwóch dwóch.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Red White Blue 7s Werdykt i podobne automaty online

Red White Blue 7s to jedna z tych automatów, która nie oferuje wiele pod względem funkcji, ale nadal może być atrakcyjna do gry. To gra skierowana do fanów oldschoolowych automatów i każdego, kto lubi grać za prawdziwe pieniądze w prosty sposób. Chociaż może nie mieć żadnych poziomów bocznych ani bezpłatnych obrotów, gniazdo ma dodatkowy jackpot do 5000 monet, co jest więcej niż wystarczające, aby wypełnić Twój bankroll, biorąc pod uwagę duże rozmiary monet oferowane. Dzięki swojej gry średniej i wysokim współczynniku uderzeń Red White Blue 7s wskazuje, że naprawdę będziesz miał szansę na takie zwycięstwa, a także wystarczającą liczbę nagród, aby utrzymać cię w grze, ścigając po jackpotu.

Dla osób zainteresowanych automatami, które płacą jeszcze lepiej, Betsoft ma również kilka gier 3-relacji, które możesz chcieć sprawdzić, które oferują większe nagrody i rozgrywkę o wysokiej wariancji. W nowszej, zoptymalizowanej mobilnej grze z podwójnymi ekranami i nagrodami do 32 000 monet możesz wypróbować slot Jumbo Joker. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej oldschoolowej, możesz zamiast tego obrócić maszyny do gniazd ultra i magicznych linii. Pamiętaj również, aby zobaczyć nasz wybór najlepszych kasyn online, aby uzyskać sugestie dotyczące tego, gdzie znaleźć jeszcze więcej najlepszych gier automatycznych i najlepszych bonusów powitalnych.

Powiązani partnerzy kasyna

Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
3 Devils Pinball
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Vortex
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
La Cucaracha
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Royal Family
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nauticus
RTP:
92.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni