Reel Desire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 536 000 $.00
Motyw:
Muzyka, luksusowy styl życia, retro

Recenzja Reel Desire Online Recenzja

Funky Electro-Pop Soundtrack rozgrywa się, gdy grasz w gniazdo Reel Desire z Yggdrasil. Oparte na nocnych klubach i dyskotkach, ta 5-orowa, 1024 sposoby wygrania gry ma wyraźny klimat z lat 80. z dużą ilością niebieskiego i różowego neonu. Ostre ubrany facet w białym garniturze, dziewczyna w kolorowym kapeluszu i retro cyfrowy zegarek należą do symboli o tematyce z lat 80.

Reel Desire to gra średnia do wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96% i wygranymi, które mogą osiągnąć ogromny 20 480 razy udział. Mnożnik dzikich symboli wyzwala respins, a masz wybór 2 bezpłatnych obrotów, z lepkimi dzikimi lub opcjami mnożnika.

Jak zagrać w grę w grę w planie reel pożądanie

Gra wykorzystuje lekko kreskówkowe symbole, aby przynieść dni dyskoteki na komputery PC, iOS, Android i Windows. Oprócz postaci zobaczysz także garnitury do gry, które wyglądają jak płyty winylowe, fajne odcienie i trampki z wysokim topem, wszystkie ustawione w klubie nocnym.

Grasz w tę żywa, kolorową grę między 0.25 i 75.00 na spin w naszych najwyższej rankingu kasyna online. 1024 Różne sposoby wygrania na 5 rolkach i 4 rzędach, które ma standardowe, przyjazne dla użytkownika elementy sterujące znalezione w większości zakresu YGGDRASIL.

Kliknij zakładki po obu stronach wskaźnika wartości monety, aby zmienić stawki, a inne przyciski wyzwalają opcje autoodplay i turbo. Jasna fioletowa tabela "I" otwiera wypłatę, w której widzisz, jak bardzo każdy symbol płaci podczas przekraczania sąsiednich bębnów od lewej do prawej strony. Dziewczyna w kolorowym kapeluszu płaci najwięcej, z zwycięstwami 1x, 5x lub 20x zakład, gdy zatrzymuje się na 3, 4 lub wszystkich 5cach.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów

Złota kaseta to dziki symbol gniazda online Reel Desire i może zastąpić wszystkich oprócz Boomboxa, aby ukończyć zwycięstwa. Losowa funkcja wypełnia się między 1 a 5 kołowrotkami dzikimi symbolami, co może prowadzić do niektórych z największych wygranych.

Podwójny dziki symbol na bębnach 2, 3 lub 4, staje się na miejscu i uruchamia pojedynczy resztę gry. Wszelkie wygrane z początkowego spinu lub odporności na wartość podwojone. Jeśli zobaczysz kolejną podwójną dziką w respin, funkcja powtarza się i mnożniki łączą. To może się powtórzyć jeszcze raz.

Boombox w dowolnych 4 lub 5 miejscach płaci natychmiastową wygraną 50x lub 500x Twoim zakładem. Ponadto dowolne 3 lub więcej symboli rozproszenia boomboxu wywołują 10 darmowych obrotów gry w grę na automatach. Masz dwie bezpłatne opcje gier i możesz wybrać albo lepkie dziki, które blokują się dla całej funkcji, lub mnożniki, które wznoszą się o 1x na każdej wygranej.

Wszelkie 3 lub więcej rozproszonych lądowania w darmowym spinu doda kolejne 10 gier do końca obecnej rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty z gniazd

Podczas reprezin.00 na najwyższych stawkach. To ogromna potencjalna nagroda, chociaż potrzebujesz doskonałej mieszanki symboli, aby ją dotrzeć. Reel Desire to szczelina o średnim do wysokiej zmienności, a przyzwoity średni powrót do procentowego procentowy wynoszący 96%.

Nasze przemyślenia na temat gry w groź w groź

Reel Desire to zabawna gra z jasnym kolorem, który dobrze wygląda na komputerach komputerowych i telefonach komórkowych. Nie możemy nie żałować, że motyw klubowy przeniósł się do rundy tańca lub czegoś podobnego lub że zawierał więcej animacji, ale to nie jest wielka sprawa.

Bonusowe funkcje i ogromne wygrane z pewnością to zrekompensują. Respins z dzikimi mnożnikami i wyborem 2 bezpłatnych gier, zwiększają emocje w grze. Uderzenie w rozległe 20 480x Twój udział nie wydarzy się każdego dnia, dobrze jest wiedzieć, że to możliwe.

Nie trzeba się ubierać, aby grać w gniazdo. Zagraj w komforcie własnego domu w zalecanych online kasynach.

Powiązani partnerzy kasyna

Leprechaun Goes To Hell
RTP:
96.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Run Mega Jackpots
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madame Ink
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds of Wonder
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Blue Dolphin
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni