Reel King Mega graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Bary i dzwonki

Recenzja mega slot z królem

Reel King Mega jest częścią niezwykle udanej gamy gier o tej samej postaci królewskiej. To 5-rela, 20-liniowy komputer stacjonarny i mobilny gniazdo z czerwonego tygrysa, wypełnione symbolami kart do gry, wiśni i workami złota. Dzikie symbole pomagają w głównych grach, a król pojawia się losowo, aby przyznać, że wygrywają zwycięstwa w mini 3-relowych grach.

Pomóż królowi znaleźć swoją koronę, ponieważ odbija się wokół rolki, zamieniając losowe symbole w dodatkowe dziczy. Reel King Mega ma niską zmienność, ale wyższy niż średni zwrot 96.17%, co czyni go wyjątkowym stosunkiem dla twoich pieniędzy. Wyłóż idealną kombinację symboli w całej grze, aby wygrać do 500 -krotnie swoje zakłady w najlepszych kasynach online!

Jak zagrać w grę Reel King Mega Slots

Pods. Szerry, śliwki i worki złota, wraz z emblematami kart 10 do K i dzikim czapką. Czerwona odcieniona scena jezior, warkoczy i gór znajduje się za siatką symboli 5x3 i stosu złotych monet poniżej.

Reel King Mega korzysta ze standardowych elementów sterujących czerwonego tygrysa, które są ładne i łatwe do zrozumienia na platformach komputerowych, iOS, Androida i Windows Mobile. Przycisk stolika ujawnia hojne rozprzestrzenianie się opcji zakładu od 0.20 do 200.00 dla każdego spinu. Karta automatycznego obraca rolki do 100 razy, ale najpierw musisz ustawić limit strat.

Kliknij przycisk Pays, a zobaczysz, ile jest wart każdego symbolu, gdy przekroczy dowolną z 20 linii od lewej do prawej. Torba złota płaci 5x, 10x i 25x twój zakład za 3, 4 lub 5.

Bezpłatne obroty i inne mega gniazda

Dziki błazer nie jest niczego sam w sobie, ale ma moc działania jak inni, jeśli może to ukończyć wygrane. Czasami pojawia się korona i porusza się wokół siatki siatki mega króla króla. Ułatwia to zdobycie zwycięskiej kombinacji, chociaż nie zawsze pomoże.

Główną funkcją bonusu jest kolejne losowe wydarzenie. Czaszki zmieniają złoto i do pięciu przykładów radosnego króla kołowrotka wskakują do siatki, każdy z 3-krasonstrującym miejscem dla ciała. Kolorowe funkcje 7s na rolkach i obracają się, aby uzyskać gwarantowaną wygraną.

Mini gry nadal obracają się tak długo, jak wygrasz 7s, a przy odrobinie szczęścia każdy król przyzna kilka nagród z rzędu, zanim znikną. Wypłaty różnią się od 2x twoich zakładów za mieszankę czerwonego, niebieskiego i żółtego 7, do 25x dla pełnego zestawu czerwonych 7 symboli.

Ekscytująca opcja hazardu pozwala obrócić pokrętło i zwiększyć wygraną, jeśli zatrzyma się w zielonej sekcji. Jeśli tarcza wyląduje na czerwono, tracisz nagrodę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Reel King Mega Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Maksymalna wygrana z mega gniazda Reel King to 500x twój zakład, czyli 100 000.00 na najwyższym pakiecie 200.00. To jest dość niskie, ale jest to gra o niskiej zmienności, która ma tendencję do płacenia mniejszych nagród, ale bardziej konsekwentnie niż gry o wyższej wariancji.

Średni procent zwrotu 96.17% jest lepsze niż większość gier niskiej zmienności. Możesz dłużej zagrać w maszynę do gniazda króla króla, z mniejszym ryzykiem dla swojego bankrolla.

Nasza Reel King Mega Rating

Prosta grafika i Jolly King Charakter są takie same w całym zakresie Króla Reel. Wygląda jasno i wesoły na platformach stacjonarnych i mobilnych, a do niego jest klasyczna ścieżka dźwiękowa maszyn owocowych.

Niska zmienność nie pasuje do wszystkich i nie jest to gra, która oferuje wyjątkowo wysokie wypłaty, ale jeśli chcesz wielu mniejszych zwycięstw, to jest idealne.

Losowe funkcje bonusowe zwiększają podekscytowanie rozgrywce i nigdy nie wiadomo, czy Korona lub King zamierzają wciągnąć akcję w dowolnym momencie. Gwarantowane wygrane z króla są najważniejszym wydarzeniem, a mini rolki często mogą obracać się kilka razy przed nie zwycięską rundą.

Zagraj w mega automat do gry w najlepszych witrynach Czerwonych Tygrysów i sprawdź, czy możesz zbierać królewskie nagrody, korzystając z najlepszych ofert bonusowych powitalnych.

, Który jest najlepszym kasynem do gry w mega gniazda Reel King?

Mamy pełne przewodniki do najlepszych kasyn online, w których możesz zagrać w grę Reel King Mega Slots. Witryny te zawierają również gry innych najlepszych programistów, a także fantastyczne oferty bonusowe, bezpieczne zapasy depozytu i wypłaty oraz niezrównana obsługa klienta.

Jaka jest funkcja mini-gier maszyny do gniazda gnicia King King?

Sam król kołowrotka może pojawić się losowo, a on ma 3-z-zele gniazda dla ciała. Te rolki mają czerwone, niebieskie i żółte symbole 7s, które obracają się w kółko, aż pojawi się nie zwycięska kombinacja. Wygrane są gwarantowane na podstawie tej zabawnej i satysfakcjonującej funkcji.

Czy mega gniazda Reel King ma duży zakres opcji zakładów?

Możesz zagrać w mega gniazdo Reel King za zaledwie 0.10 na spin do 200.00, co daje doskonałe rozprzestrzenianie się opcji. Jest to łatwa gra do gry, a po prostu klikasz przycisk "Stake", a następnie wybierz poziom, który pasuje do Twojego budżetu.

Czy mogę zagrać w grę Reel King Mega Slots na moim urządzeniu mobilnym?

Możesz zagrać w grę Reel King Mega Slots na Android, Windows i iOS obsługiwane telefony i komputery tabletu. Wszystkie funkcje są takie same, jak w grze komputerowej, więc lubisz tę grę, gdziekolwiek masz połączenie mobilne.

Jak niestabilny jest mega gniazdo Reel King?

To jest gra o niskiej zmienności, która wypłaca się dość często, ale nagrody są zwykle dość niskie w porównaniu z wyższymi szczelinami zmienności. Maszyna gniazda gelowego króla króla jest idealna dla każdego, kto lubi dużo stałych wygranych.

Ile linii płac ma mega gniazdo Reel King?

Maszyna gniazda mega króla króla to 20-liniowa gra. W podstawowych grach wygrywasz, dopasowując 3 lub więcej symboli po linii od lewej strony, ale w rundzie bonusowej wchodzą w grę, dzięki hojnemu królowi, dzięki hojnemu królowi.

To gniazdo Reel King Mega popularna gra?

Reel King Mega Slot to niezwykle popularna gra. Jest częścią całego zasięgu, który ma tę samą postać, a każda z nich ma swoje własne cechy specjalne. Łatwa rozgrywka i zabawne bonusy zapewniły, że Reel King Mega jest jednym z największych sukcesów w serii.

Jakie są inne gry w serii Reel King Mega Slot?

Inne gry, w które możesz grać obok Reel King Mega Slot, to Reel King Megaways, w których masz do 117 649 różnych sposobów na wygraną symboli. Oryginalny automat online Reel King pozostaje tak samo popularny, jak zawsze.

Który deweloper sprawia, że Reel King Mega Darmowe Gry Online?

Reel King Mega pochodzi z Czerwonego Tygrysa. Ten popularny programista ma imponującą gamę wysokiej jakości gier w naszych ulubionych kasynach, z takimi automatami, jak Gonzo Quest Megaways, Dragon's Luck i 777 Strike w swojej kolekcji.

Kiedy został wydany maszynę do gniazda Reel King Mega?

Reel King Mega Slot został wydany 9 maja 2019.
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
BountyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Seasons
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni