Reel of Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
/images/auto/o/11042/0f6379185d.png
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
254 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, starożytny Egipt

Recenzja automatów online Reel of Riches

Games Global i Rabcat zabiorą Cię na przygodę z egipską rolką. Dołącz do odkrywcy na komputerach stacjonarnych i mobilnych, gdy odkrywa cenne symbole, takie jak posągi kotów, maski faraonowe i złote Ankhs ponad 5 bębn.

To bardzo niestabilna gra ze średnim zwrotem 96.45%. Możesz wygrać 1 270x zakład z ekscytujących funkcji, takich jak ułożone dzikie symbole, transformacje i darmowe spiny, które odtwarzają się na rozszerzonych rolkach z ułożonymi dzikimi. Super i mega wersje darmowych gier dają jeszcze więcej sposobów wygrania plus dodatkowe bębny wypełnione tylko dzikimi symbolami.

Jak grać w automatach do gry w automatach bogactwa

Złote posągi strzegą rolki w ciemności ukrytego grobowca. Gelak z Riches Slot wykorzystuje rzeźbione symbole kart z kamieniem, a także klasyczne emblematy Egiptu i eksplora. Złota rama otacza środkową kołowrotek, a to daje wskazówkę do specjalnej funkcji bonusowej, która w dowolnym momencie wyzwala.

Standard grafiki jest bardzo wysoki, z realistycznym stylem, który pomaga tej grze wyróżniać się na bardzo zatłoczonym rynku automatów o starożytnych egipskich relikwie. Kinowa ścieżka dźwiękowa zwiększa napięcie podczas gry na komputerach PC, Android, iOS lub Windows.

Zakres zakładów wynosi od 0.20 do 200.00 lub 0.01 do 10.00 na każdej z 20 linii płacowych, które biegną z lewej kołowrotka. Stuknij przyciski strzałek kierunkowych po obu stronach wskaźnika zakładu, aby przewijać opcje i znaleźć poziom pasujący do twojego budżetu.

Przeglądaj sterowanie, a znajdziesz 3 małe linie, które odblokowują menu Ustawienia. Możesz aktywować tryb szybkiego spinu stąd lub otworzyć ten płatnik za pomocą zakładki "I". Tabela pokazuje, ile jest wart każdego symbolu, a odkrywca jest najcenniejszy, z wygranymi 2.5x, 10x i 50x zapłacone, gdy jest na 3, 4 lub 5 rolkach na linii.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazd bogactwa

Symbol Golden Orb płaci taką samą ilość co nasz bohater, ale jest to także dziki symbol, podobnie jak moc, aby w razie potrzeby stać dla innych.

Funkcja kołowrotka bogactwa widzi, że środkowy kołowrotek z złotą kołowrotką wypełnia dziczy na 3 kolejne spiny, aby pomóc w zakończeniu zwycięskich kombinacji.

Czerwona wersja kuli jest symbolem rozproszenia, a jeśli ląduje w 2 miejscach, uruchamia funkcję Boskiej transformacji, która zamienia je w dodatkowe dzikie. Jeśli rozproszenie zatrzyma się w 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie, przyznaje odpowiednio 7 darmowych spin.

W zwykłych darmowych obrotach wokół środkowego kołowrotka rozszerza się do 5 rzędów, aby dać ci 24 linie wypłaty i wypełnia się dziki przez cały czas. Jeśli uruchomisz super darmową rundę gry, napełnij 1 i 3 wypełnij dziki i rozwinąć, aby utworzyć 26 wypłat. Funkcja Mega Free Games widzi, że kołowrotki 1, 3 i 5 rozszerzają się w sumie 32 linie wypłaty. Po raz kolejny wypełniają one dzikie symbole dla całej funkcji, dzięki czemu jest nieuniknione, że otrzymasz wiele zwycięstw na każdym obrotu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Reel of bogactwa maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Maksymalna wygrana to 1270x Twój udział, który jest stosunkowo niski. Szeroki zakres obrońców, który pozwala kręcić rolki do 200.00 oznacza, że nagroda 254 000.00 jest możliwe z gry w grę na automatach bogactwa.

Jest to gniazdo o wysokiej zmienności, dzięki czemu możesz spodziewać się mniej zwycięskich obrotów, ale wyższe wartości nagrody. Po prostu upewnij się, że grasz ze stawkami, które mogą znieść kilka strat z rzędu. Średni powrót do odsetka graczy to 96.45%, co jest lepsze niż wiele gier.

Nasze rolki werdyk

Znakomita grafika i niezwykle popularny temat łączą się, aby dać rolce bogactwa online na tyle, aby przyciągnąć ogromne poniższe następcze. Stosunkowo niska maksymalna wygrana jest być może największą wadą, chociaż wysokie średnie zwroty oznaczają, że stosunkowo łatwo jest zdobyć przyzwoitą wygraną w dowolnym momencie.

Byliśmy pod szczególnym wrażeniem losowych ułożonych dziczy, którzy zwiększają szansę na wygraną, a funkcja Boskiej transformacji to kolejna ścieżka do wygranych kombinacji. Bezpłatne obroty na rozszerzonych zestawach kołowrotków jeszcze bardziej poprawiają szanse, a nie możesz nie zetknąć nagrody w każdej mega darmowej grze, z ułożonymi dzikimi na bębnach 1, 3 i 5.

Odblokuj tajemnice Egiptu podczas eksploracji maszyny do gniazda bogactwa w najwyższych kasynach online, takich jak te na tej stronie.

Jaka jest boska funkcja transformacji gry w grę na automatach bogactwa?

Jeśli 2 czerwone symbole rozproszenia kuli lądują na gry w grę gniazda bogactwu naraz uruchamiają boską funkcję transformacji i zamieniają się w dodatkowe dzikie. Dzikie symbole mogą działać jak inne, jeśli są we właściwych miejscach, aby ukończyć wygraną.

Czy rolka bogactwa online ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 3, 4 lub 5 Kuli Symbole nagradzają rolę bogactw Free Spins. W zależności od liczby rozproszeń, otrzymujesz 7 standardów, super lub mega darmowe gry z odpowiednio 1, 2 lub 3 rozszerzonymi i ułożonymi dzikimi rolkami.

Jak wygrać pieniądze z rolki automatu bogactwa?

Kołać maszyny do gniazda bogactwu ma 20 liniów wypłat. Wygrywasz, gdy 3, 4 lub 5 pasujących symboli lądują na sąsiednich bębnach po linii od lewej strony, pomagając dzikim kule, jeśli to możliwe.

Czy muszę pobrać gniazdo bogactwu?

Nie ma potrzeby pobierania gniazda bogactwa, chociaż niektóre witryny oferują to jako opcję. Łatwo jest dotrzeć do naszych zatwierdzonych kasyna za pośrednictwem połączenia internetowego, więc nie musisz instalować żadnego oprogramowania.

To rolka gniazda bogactwa kompatybilna z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Możesz odtwarzać maszynę do gniazda bogactwa na telefonach komórkowych i tabletach z Androidem, iPhone'om, iPadom i urządzeniom zasilanym w systemie Windows bez żadnych zmian w rozgrywce lub funkcjach z wersji komputerowej.

Jaki jest minimalny zakład w grze gier na grę Riches?

Zakres zakładów rolki bogactwa online wynosi od minimum 0.20 na spin do maksymalnie 200.00. Jest to szeroki zakres, który będzie pasował do zdecydowanej większości graczy i istnieje wiele opcji pomiędzy dopasowaniem twojego budżetu.

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze z kołowrotka?

Gurka bogactwa znajduje się w zatwierdzonych kasynach online przedstawionych tutaj na. Każda strona jest gwarantowana bezpieczna i uczciwa i oferuje hojne bonusy, dzięki czemu możesz cieszyć się dużym wyborem automatów, gier stołowych i kart.

Jakie symbole korzysta z gniazda bogactwa online?

Classic Emblems of Egypt Feature in the Reel of Riches Slot. Należą do nich maska faraona, posąg czarnego kota, złoty Ankh i odkrywca. Pojawiają się również symbole kart, a grafika jest bardzo wysokiej jakości.

Które twórcy gier kasyn?

Gurka bogactwa pochodzi z gier Global i Rabcat. Dołącza do innych z tych deweloperów, takich jak Sherlock of London, North Storm i Gining Fever w najlepszych miejscach.

, Kiedy wydano go automat do gniazda bogactwu?

Gurka bogactwa została uruchomiona 1 września 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Majestic Safari
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald King
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah Lucky Bells
RTP:
92.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni