Reel Outlaws graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
112 500 $.00
Motyw:
SEVENS, Meksyk, Dziki Zachód

Recenzje Reel Outlaws Darmowe Gry Online

Odkurz swoje stare kowbojskie buty, ponieważ nadszedł czas, aby uderzyć w miasto na noc w salonie i torby świeżo rozesztych monet! W automatach Betsoft's Reel Outlaws możesz wrócić do Starego Zachodu i zebrać broń, butelki whisky i odznaki szeryfa, aby wygrać atrakcyjne prawdziwe wypłaty pieniędzy. Zbierz odpowiednią kombinację symboli na 5 rolkach i 9 aktywnych llinach, a możesz po prostu zdobyć jackpot 90 000 monet!

Dostępne dla wszystkich urządzeń, które obsługują Flash, banicy Reel mogą nie być odpowiednie dla graczy w ruchu, ale nie oznacza to, że nie jest to kuszące miejsce online. Dzikie symbole z dużymi nagrodami, wypłatami rozproszenia i runda bonusowa kliknięcia z wielkimi mnożnikami wygranej są częścią tego doświadczenia, co daje wiele powodów, aby się ekscytować. Dowiedz się więcej o wszystkich tych funkcjach, kiedy czytasz naszą szczegółową recenzję poniżej!

Jak grać w slot online z banit

Bez względu na to, czy grasz w automaty po raz pierwszy, czy też jesteś bardziej doświadczony w automatach online, betsoft betsoft powinien być łatwy do cieszenia się. Aby zacząć grać za prawdziwą gotówką, najpierw kliknij kontrolę monety w prawym dolnym rogu, aby wybrać wartość monetę, a następnie użyj"Bet One" Kontrola, aby umieścić jedną lub więcej monet na linię płac. Minimum, które możesz wydać na spin to 0.01 kredytów, ale możesz także umieszczać większe zakłady, maksymalnie 45 punktów na rundę.

Niezwykłe w tym automatowi w porównaniu z nowszymi automatami jest to, że pozwala wyłączyć wszystko oprócz pierwszej linii płac za mniej pieniędzy. Linie wygrane można zobaczyć za pomocą"Wybierz linie" Kontroluj, ponieważ wypłata prezentuje tylko symbole i ich wypłaty. Rekietki ma w sumie 12 symboli, z których każdy oferuje nagrody w monetach, które są mnożone przez wybraną wartość monety w celu obliczenia wypłat. Nagrody te zależą od liczby monet na linię płac, a zatem możesz wynosić od 10-2 000 monet na sekwencję przy minimalnym zakładach, ale także między 50-10 000 monet, jeśli grasz pięcioma monetami na linię płac.

Jeśli jednak lubisz grać w szczeliny na urządzeniu iOS lub tablecie z Androidem i smartfonie, musisz szukać innej gry Betsoft. Reel Outlaws nie jest jedną z wielu starych automatów do gier, które zostały zaktualizowane o wersję mobilną HTML5 i jest dostępna tylko jako gra flashowa.

Funkcje banitów i bezpłatne obroty

Gdy zaczniesz się obracać, a te rewolwery, kowbojskie czapki i kaktusy zaczynają pojawiać. Gniazdo płaci tylko za dopasowane sekwencje, które zaczynają się na najszerszym kołowrotku i tylko wtedy, gdy wylądują na linii płacowej, za którą zapłaciłeś i aktywowałeś. Najbardziej atrakcyjne ze wszystkich podstawowych symboli do zbierania podczas gry za prawdziwą gotówką są czaszki Buffalo i"poszukiwany" Plakaty, które mogą zapłacić odpowiednio do 5000 i 3750 monet za sekwencję.

Innymi symbolami, którymi się podekscytowali, to ikony bonusowe, z których najciekawszym są dziki symbol. Ten symbol może zastąpić wszystkie ikony rozproszenia i dodatkowe, aby ukończyć jedną lub więcej zwycięskich sekwencji na ekranie. Może również płacić nagrody w wysokości 30-10 000 monet, gdy nie zastępuje się, w zależności od zakładu. Kolejnym specjalnym symbolem, który z przyjemnością zobaczysz, jest rozproszenie, który wygląda jak paczka dynamitowych patyków. Jak wszystkie symbole rozproszenia, dynamit może płacić nagrody w dowolnej pozycji, bez względu na to, czy wyląduje na linii płac, czy nie. Nagrody te mogą wynosić od 25 do 2500 monet, ponownie, w zależności od liczby monet na linię.

Ostatnimi z bonusowych symboli jest logo gry i może wywołać funkcję kliknięcia, gdy zbierasz trzy lub więcej z nich na aktywnej linii pay. Funkcja bonusu Click-Me to gra strzelecka, w której będziesz kręcić sześć butelek whisky dla natychmiastowych nagród, dopóki nie dotrzesz do"zebrać" podpisać, że kończy grę. A jeśli wygrasz premię z czterema lub pięcioma symbolami logo, twoje premiowe nagrody zostaną również zastosowane w mnożniku wypłaty odpowiednio 5x lub 10x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Rekietki wyroki i podobne automaty online

Real Outlaws to solidna maszyna do gniazda o średnich wariancjach, która może spodobać się każdemu fanowi zachodnich gier, ale także tych, którzy szukają zabawnych automatów. Jeśli wolisz grać na swoim komputerze i chciałbyś prosty, ale satysfakcjonujący szczelin. Dzięki nagrodom, które mogą osiągnąć 90 000 monet na rundę, gdy grasz za prawdziwą gotówką, ta gra w kasynie może bez wątpienia zapłacić dobrze, chociaż wysoki wskaźnik trafień oznacza, że uzyskanie dużych zwycięstw będzie raczej wyjątkiem niż zasadą. Wypróbuj go, jeśli chcesz zrównoważone i zabawne automaty, które nie rozbijają Twojego banku.

W przypadku graczy, którzy nie boją się większego ryzyka, aby realizować lepsze nagrody, istnieje również wiele innych automatów online, które oferują rozgrywkę o wysokiej wariancji. W przypadku bardzo podobnego automatu, ale bardziej niestabilnego, masz popularne Dead or Alive Netent, który oferuje bezpłatne spiny i lepkie dziki oprócz wypłat rozproszenia i mnożników wygranych. Masz też dobrą dziewczynę Betsoft, która daje 15 liniów wypłat, przełącznik zmienności i nagrody ponad 1 milion kredytów. Znajdź jeszcze więcej gier automatycznych podczas wizyty w jednej z najlepszych witryn kasyn online, w których można również skorzystać z hojnej bonusu powitalnego, gdy się zarejestrujesz.

Powiązani partnerzy kasyna

The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Glyph 2
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Tropical Wilds
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Augustus
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beasts of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
1 Can 2 Can
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Party
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki