Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub graj online za darmo

Oprogramowanie:
Blueprint
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
5 000 000 $.00
Motyw:
Science fiction, programy telewizyjne/seria, komedia

Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub Recenzja automatu online

Jeśli nie widziałeś programu telewizyjnego Ricka i Morty'ego, możesz się zastanawiać, co się dzieje. Ale fani będą absolutnie pokochają obrazy dwóch głównych bohaterów, kosmitów, statków kosmicznych i dziwnych planet na siatce 5x3 symboli. Program jest pełen szalonych przygód, a ten gniazdo-odpowiednie na PC, iOS, Android i Windows-jest równie pełne akcji i ma wiele bonusów.

Istnieje 9 modyfikatorów kołowrotków w grze, takich jak ułożone i losowe dzikie symbole, plus 6 bonusowych rund wywołanych obrotem na specjalnym koło. Możesz cieszyć się bezpłatnymi spinami, funkcjami do wybierania nagród i mnożącym szlakiem. Maksymalna wygrana to 50 000 razy udziały, co jest o wiele więcej niż większość gier może zaoferować na najlepszych miejscach online.

Jak zagrać w automat do gniazda Ricka i Morty Wubba Lubba Dub Dub

Możesz wybrać stawki między 0.10 i 100 punktów na każdy spin Ricka i Morty Wubba Lubba Dub Dub w najlepszych witrynach kasyn online. Kontrole przyjazne dla użytkownika ułatwiają konfigurowanie na komputerach stacjonarnych i mobilnych, a także ma opcje sterowania, takie jak autooduplay i szybkie spinki.

Jest to 20-liniowe miejsce i wygrywasz, dopasowując symbole po linii od lewej strony. Kliknij 3 małe linie po lewej stronie elementów sterujących, aby otworzyć wypłatę, gdzie zobaczysz, ile jest warte każdego symbolu, i gdzie możesz przeczytać wprowadzenie do każdej z wielu funkcji. Logo gry jest najcenniejszym symbolem, płacącym 25x zakład, gdy wyląduje na linii płac.

Darmowe spiny i inne bonusy Dub Dub Dub Bonuse

Niewiele gier ma tyle bonusów, co ten, i jakoś Blueprint Gaming udało się połączyć każdą rundę z szalonymi przygodami Ricka i Morty'ego. Losowo nagradzane funkcje w grze obejmują:

 • Ułożone dziczy z mnożnikami 2x
 • 3x3 gigantyczne symbole w kolosalnej funkcji Chedda
 • Schwifty losowe Wilds
 • Gwarantowane zwycięskie transformacje symboli zwycięstwa
 • Symbol kaskady z wiązki laserowej
 • Losowe kosmiczne nagrody pieniężne
 • Wygraj stek respins, który opiera się na zwycięskich kombinacjach

Wszelkie 3 lub więcej symboli rozproszenia zabierają Cię na koło bonusowe. Możesz grać w poszukiwaniu ulepszonych funkcji lub obrócić koło, aby zobaczyć, co gra bonus. Mogą to być każde z poniższych: Rick ’N’ Roll Megabucks Spins odtwarzany na siatce 5x5 z nagrodami ukrytymi za portalem; Pan Meesekes Free Spins, w których w ostatnich z 10 bonusowych gier; Nieograniczona ewolucja Pickle Free Games rozgrywała się na siatce 5x4 z 40 liniami wypłat; Rozszerzanie dziczy podczas Anatomy Wild Monster Free Games; Bonus pilotażowy, w którym wybierasz portale, które pasują do różnych postaci z serialu dla nagród; lub Rick, Rattle amp; Roll Chase, gdzie pomagasz im uciec z gromflomitów przez mnożnik.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Kolosalne symbole
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność Ricka i Morty Wubba Lubba Dub Dub

Oprócz wielu bonusów, maszyna do gniazda Dub Dub Rick i Morty Wubba Lubba Dub ma również jedno z największych mnożników wygranych. Możesz wygrać ogromny stawka 50 000 razy w swoich prawdziwych automatach pieniężnych, która przy 100 kredytach na spin jest 5 000 000 maksymalnych wypłaty! Średni procent zwrotu 96.14% jest również całkiem dobre dla gry o średniej zmienności.

Nasz Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub Dub Darmowe Gry Onlines Werdykt Gra

Slot internetowy Rick i Morty Wubba Lubba Dub jest bardzo prawdopodobne, że przyciągnie fanów serialu. Ale dodatkowe funkcje, ogromne potencjalne zwroty i zabawna komedia z pewnością odwołają się znacznie poza istniejącą bazą fanów. Jeśli lubisz gry z wieloma bonusami, zagraj w najlepszych kasynach do gier, takich jak te przedstawione tutaj, w których możesz zbierać największe bonusy kasyn online.

Ile mogę wygrać, gdy gram Ricka i Morty Wubba Lubba Dub Dub?

Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub ma dużą najważniejszą nagrodę, która może eskalować do oszałamiającego 5 milionów! Ta całkowita wypłata jest równoważnym 50 000 razy na swoim pakiecie, gdy umieszczasz maksymalny zakład 100.00 na spin. Ta soczysta wypłata jest jednym z głównych odwołań gry.

Czy istnieją podobne szczeliny do Ricka i Morty Wubba Lubba Dub Dub?

Tak, jeśli jesteś fanem popularnego serialu telewizyjnego Ricka i Morty'ego, jest więcej gier automatycznych, które można sprawdzić. Możesz także wypróbować szczelinę Ricka i Morty Megaways autorstwa Blueprint Gaming. Ma ogromny 117 649 sposobów na wygraną z respins, wolnymi spinami i rozszerzaniem mnożników.

, Który utworzył gniazdo Dub Dub Dub Dub Dub Dub?

Nazwa za rickiem i morty Wubba Lubba Dub Dub Dub to Blueprint Gaming. Firma jest jednym z wiodących dostawców gier na świecie. Są odpowiedzialni za wiele popularnych i ekscytujących tytułów automatów, takich jak Temple of Treasure Megaways, Magic Mirror i Wish on A Jackpot Megaways.

Kiedy wydano Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub?

Gniazdo Dub Dub Dub Rick i Morty Wubba Dub został wydany przez Blueprint Gaming 26 listopada 2020. Jeśli lubisz grać w nowo wydane gry na automatach, automat Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub to idealny wybór. Ta gra jest jednym z najnowszych tytułów na scenie automatu.

Ile linii płacowych ma Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub?

Rick i Morty Wubba Lubba dub dub są wyposażone w 20 wypłat, abyś mógł się zakładać. Chociaż jest to tradycyjna konfiguracja, jest nieco wyjątkowy w przypadku gier. Blueprint Gaming jest odpowiedzialny za dostarczanie wielu megawaysów i jest to jedna z ich bardziej tradycyjnych gier.

Dlaczego Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub to popularna gra?

Slot dub Rick i Morty Wubba Lubba Dub to tak popularna gra, ponieważ motyw i projekt oparty jest na znanym serialu telewizyjnym. Gra zawiera te same postacie i grafikę z kreskówek z programu telewizyjnego Ricka i Morty'ego. Ma również bogate zabawne funkcje.

Czy mogę wygrać prawdziwe nagrody pieniężne, jeśli gram Ricka i Morty Wubba Lubba Dub Dub?

Gra jest dostępna do gry za prawdziwe pieniądze i jest gotowa wprowadzić te nagrody. Ta gra wypłaca się dobrze i można wygrać solidne nagrody zarówno w grach podstawowych, jak i bonusowych.

Jakie funkcje oferują Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub?

Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub Darmowe Gry Online jest wypełniony zabawnymi funkcjami. Gra jest wyposażona w ułożone dziczy, losowe dziczy i aż 6 różnych gier bonusowych. Możesz wygrać darmowe spiny, zwiększenie mnożników, gier hazardowych, rozszerzanie dziczy, gry pick-me, respins, transformacje symboli, modyfikatory kołowrotków, a nawet więcej!

Jakie są symbole w Rick i Morty Wubba Lubba Dub Dub?

Symbole, które znajdziesz w automatach Dub Dub Rick i Morty Wubba Lubba, zawierają kolorowe karty do gry od J do A. Istnieją symbole z programu telewizyjnego, który obejmuje Rick i Morty na rolkach. Gra ma również rozproszenia, dzikie i super ułożone symbole. Najwyższe wypłaty pochodzą z dzikich i ułożonych symboli.

Co to jest RTP Ricka i Morty Wubba Lubba Dub Dub?

Możesz spodziewać się RTP 96.14%, gdy grasz w gniazdo dub dub Rick i Morty Wubba Lubba. Jest to w połączeniu z rozgrywką o średniej zmienności. Biorąc pod uwagę ogromną różnorodność funkcji bonusowych i oferowanych nagród epickich, ta gra dobrze się opłaca. To może okazać się bardzo satysfakcjonującym szczeliną.

Powiązani partnerzy kasyna

Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fortune of Giza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Basketball Star on Fire
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond 7
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Five Times Pay
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Widow
RTP:
91.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nitropolis 3
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni