Riddle Reels - A Case of Riches Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 500 000 $.00
Motyw:
Policjanci i złodzieje

zagadka reels: Przypadek Riches Darmowe Gry Online Review

Jeśli jesteś fanem Sherlocka Holmesa, tajemnicy, poszukiwań skarbów lub uważaj się za dobrego detektyw. zagadka reels: Przypadek bogactwa oferuje szansę odkrycia tajemniczej starej wioski. Możesz polować na różne wskazówki, które mogą doprowadzić cię do nagrody o wartości 5000x Twojego udziału. Siatka retro 3x3 z standardowymi 9 liniami wypłat dodaje do gry zabawnej i oldschoolowej gry. Grafika 3D jest wysokiej jakości i tworzą imponujący projekt. Istnieje wiele unikalnych funkcji bonusowych w ofercie, takich jak mega spins, wskazówki, dziczy, rozproszenia i darmowe spiny. Dołącz do Sherlocka i jego załogi na satysfakcjonującą i zabawną grę tajemniczą.

Jak grać w Riddle reels: Przypadek bogactwa online

Z prostym dwukrotnym układem 3 rzędowym, nie może być łatwiejsze do rozpoczęcia zagadki reels: Przypadek automatu bogactwa. Wszyscy gracze będą łatwo nawigować po projekcie, aby skonfigurować swoją grę. Grę można znaleźć w dowolnym zaufanym kasynie online na szerokim wyborze urządzeń. Możesz uruchomić grę w najlepszych witrynach internetowych również na dowolnym urządzeniu mobilnym, takim jak urządzenia z Androidem lub iOS.

Kliknij kartę niebieską "I" po lewej stronie rolki, jeśli chcesz przeglądać wypłatę przed rozpoczęciem. Paytable ujawni wartości symbolu, aby poinformować Cię o tym, jak możesz zarobić do 5000x swój udział. Na początek po prostu wybierz z dostępnej listy opcji zakładu poniżej rolki. 9 linii płacowych jest ustalonych i możesz postawić między 0.10 i 100.00 na spin. Dostępne są zarówno automatyczne, jak i ręczne spiny.

zagadka reels: Przypadek funkcji bogactwa i darmowych spin

zagadka reels: Przypadek bogactwa nie ma 1, ale 3 różne dzikie symbole. Istnieje standardowa dzika ikona, która zastąpi inne symbole, aby wypełnić więcej linii. Aby zwiększyć swoje zwycięskie możliwości, jeszcze więcej, 2 dodatkowe dzikie symbole odpowiadają mnożnikom. Jeden dziki symbol może podwoić twoje nagrody, podczas gdy trzeci dziki symbol może potroić twoje nagrody. Jeśli wylądujesz więcej niż 1 dziki jednocześnie, mnożniki się gromadzą. Jeśli wylądujesz 2x dziki mnożnik z 3x dzikim mnożnikiem, spowoduje to 5x nagrodę mnożnika.

Kiedy na rolkach pojawią się 2 lub więcej symboli rozproszenia, odblokują wybór funkcji bonusowych. Obejmuje to Mega Spins, bezpłatną bonus spinów, tajemniczą grę i funkcję Wheel Clue Point. Funkcja Mega Spin doda mnożnik dzikich bębnów, a także ułożone dzikie. Początkowo będzie celować w środkową rolkę. Tajemnicza gra przypomina oldschoolową grę planszową, która może skutkować darmowymi obrotami, natychmiastowymi nagrodami, dodatkowymi dzikimi lub mega spinem. Jako bonus, wszystkie bezpłatne spiny mogą się cofnąć, dopóki nie pojawią się już darmowe spiny.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

zagadka reels: Przypadek maksymalnej wygranej bogactwa, RTP i zmienności

zagadka reels: Przypadek bogactwa Play'n Go oferuje średnią grę zmienności. Możesz spodziewać się RTP około 96.22%. Możesz obrócić rolki do 100.00 Spin, który może generować nagrody do 5000x Twojego udziału.

zagadka reels: Przypadek wyroku bogactwa i innych miejsc

Play'n Go zapewnia imponującą i wybitną grę w Riddle reels: Przypadek bogactwa. Tradycyjny i prosty układ łączy się z tajemniczym motywem o wysokiej rozdzielczości. Wybierz nostalgiczną podróż w dół linii pamięci, gdzie Sherlock Holmes czeka na rozdanie wskazówek. Gra ma duży wybór oryginalnych, zabawnych i jedynych w swoim rodzaju bonusowych funkcji w ofercie.

Koniecznie sprawdź nasze zalecane kasyna online, aby uzyskać więcej ekscytujących automatów do gry. Slot 7 Sins dostarczy 243 różne sposoby wygrania, podczas gdy Bell of Fortune ma progresywny jackpot do zdobycia. Lub sprawdź popularny skręcony slot, który został wydany na krótko przed Riddle Reels, i zbliża się do burzy! Przejdź do naszej listy wybranych kasyn online, aby uzyskać więcej informacji, oferty powitalne i gry.

Powiązani partnerzy kasyna

Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Tracks
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Reels of Gold
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cashino
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Asgardian Stones
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Blitz Megaways
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Man of Steel
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bee Hive Bonanza
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni