Rise of Giza PowerNudge graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Sci-Fi, starożytny Egipt

Rise of Giza PowerNudge Online Recenzja

Spotkaj się z wersją starożytnego Egiptu science fiction, gdy grasz w GIZA PowerNudge. Jest to 5-linowa, 10-liniowa gra z ekscytującą funkcją, w której bębny spadają z rzędu każdego zwycięstwa, aby pomóc w tworzeniu nowych kombinacji.

Zbierz wystarczającą ilość chrząszczy Scarabe, gdy kołowrotki szturcha się, a wchodzisz w darmową rundę bonus. Rosnąca mnożnik może prowadzić do wypłat do 4000 razy większych zakładów przed końcem tej funkcji. Rise of Giza PowerNudge to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.49%. Uwolnij moc na komputerach lub telefony komórkowe w najlepszych miejscach online!

Jak grać w gizie PowerNudge online

Rise of Giza Powernagudge wykorzystuje szczegółowe, wysokiej jakości dzieła sztuki znalezione w wielu grach od tego programisty. Oczywiście starożytny egipski motyw został wykonany na śmierć, ale wciąż jest niezwykle popularny, a zwrot science fiction z pewnością pomaga wyróżnić się na tle innych.

Załaduj go na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile, a zobaczysz siatkę 5x3 Cyborg Cats, Dogs i Falcon Gods, Złoty Ankh i metaliczna piramida w stylu Stargate. Robotowa królowa rządzi tą ziemią. Symbole wyglądają znakomicie i siedzą w ramach rur i zębów, na egipskim tle miasta.

Wykorzystuje standardowe pragmatyczne elementy sterowania zabaw, które są łatwe do opanowania i pozwalają zacząć za kilka sekund. Istnieje zakres zakładów 0.10 do 100.00, a po prostu kliknij zakładki plus lub minus, aby wybrać poziom pasujący do twojego budżetu. Inne przyciski zawierają opcję automatycznego opcji, która sama obraca rolki, a "ja" odblokowuje wypłatę.

To pokazuje wartość każdego symbolu na bieżącym pakiecie. Aby wygrać, potrzebujesz 3 lub więcej w rodzaju. Królowa znajduje się na szczycie stołu i w zależności od tego, ile wypełnia linia, jest warta 1x, 4x i 12x twój zakład.

Bezpłatne obroty i inne funkcje Giza PowerNudge

Najpierw przyjrzymy się mechanizmowi mocy, ponieważ to sprawia, że gra jest tak innowacyjnym miejscem. Ilekroć wygrasz, rolki, które utrzymują zwycięski symbol. O ile wygrana jest w dolnym rzędzie, gwarantuje to kolejną wygraną z tych samych symboli. Można również zobaczyć,.

PowerNudges trwają, aż nie będzie żadnych zwycięstw, bez maksymalnego limitu tego, ile może wystąpić w sekwencji.

Podczas serii szturchnięć chrząszcze Scarab mogą nakładać losowe symbole. Zbierz co najmniej 3 chrząszcze, a ty wyzwala się bezpłatną rundę bonusową spinsów, z podstawowymi 8 gier i 2 dodatkowymi dla dowolnych dalszych chrząszczy. Progresywny mnożnik jest aktywny w bezpłatnych spinach, więc za każdym razem, gdy powerNudge uruchamia się, mnożnik wygranej wzrasta o 1x. Nie resetuje się na końcu sekwencji, co oznacza, że łatwiej jest zdobyć ogromne nagrody w miarę postępu gier bonusowych.

Jest gwarantowana minimalna wygrana na 5 -krotną modę z bezpłatnych gier, z maksymalnym zestawem na 4000x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność wzrostu automatów do gieru PowerNudge Giza

Zagraj na najwyższym możliwym stawce 100.00 na spin, który wywołuje bezpłatne gry, a 4000x równa się wygranej w wysokości 400 000.00. Wzrost gniazda powerNudge GIZA ma wysoką zmienność dopasowaną do wyjątkowo dobrych średnich zwrotów 96.49%.

Nasza ocena Rise of Giza PowerNudge online

Wyróżniając się z innych gier automatycznych, jest to wspaniała gra z fantastycznym nowym mechanizmem, który może wygrać po wygranej, chociaż nie jest gwarantowana, a zbieranie wystarczającej liczby scarabs, aby uruchomić bezpłatne gry, nie nastąpi za każdym razem. Ale pewne wygrywa po rozpoczęciu gier bonusowych i szansę na duże mnożniki, sprawiają, że czekanie jest warte zachodu.

Dzięki dużej zmienności można było zobaczyć kilka strat między zwycięskimi obrotami, jednak średnie wartości nagrody kończą się dość hojne, a zaległe powrót do procentowe graczy. Nie ma potrzeby przekraczania przestrzeni i czasu, aby grać w GIZA PowerNudge, ponieważ jest on dostępny tutaj w naszych ulubionych kasynach online.

Gdzie powinienem grać w slot PowerNudge Giza?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, które zawierają Rise of Giza PowerNudge Machine. Te starannie wybrane strony mają hojne bonusy powitalne, fantastyczny wybór gier i gwarancję uczciwej gry i bezpieczeństwa.

Jaka jest funkcja szturchania gry Rise of Giza PowerNudge Game?

Za każdym razem, gdy wygrasz z Rise of Giza PowerNudge, rolki zaangażowane w wygraną w dół o jeden rząd. O ile zwycięstwo nie było w dolnym rzędzie, zapewniona jest kolejna nagroda, a szturchnięcia trwają tak długo, jak wygrane są widoczne.

Ile linii płacowych ma rozwój giza powerNudge?

Wzrost gniazda powerNudge Giza ma 10 liniów wypłat od lewej do prawej. Niezwykle wygrane mogą zacząć od rolki 1, 2 lub 3, co zwiększa prawdopodobieństwo, że otrzymasz nagrodę.

Czy wzrost automatu GIZA PowerNudge ma bezpłatne obroty?

Tak! Jeśli zbierzesz 3 symbole Scarab Beetle w trakcie sekwencji szturchania, otrzymasz 8 darmowych spin. Podczas bezpłatnych gier mnożnik wzrasta o 1x dla każdego szturchania i nie resetuje się, co ułatwia budowanie dużych zwycięstw.

Jaki jest minimalny zakład wzrostu gigan?

Możesz zagrać w giza zasilania maszyny do giza.10 lub 0.01 na każdej z 10 linii. Maksymalny zakład wynosi 100.00 na spin, który równa się 10.00 na każdej linii i jest to szybka i łatwa gra do konfiguracji i gry.

Jakie symbole są używane w Rise of Giza PowerNudge online?

Jest mieszanka science fiction i starożytnego Egiptu w risie giza powerNudge. Pojawiają się wersje robotów egipskich bogów i królowej, wraz z futurystyczną piramidą. To ekscytująca mieszanka, która odzwierciedla innowacyjną rozgrywkę i funkcje.

Czy są jakieś gry podobne do wzrostu GIZA PowerNudge?

Gry o podobnym stylu do Rise of Giza PowerNudge maszyny obejmują świątynię Nudges Glot. Te szczeliny są pełne funkcji i możesz cieszyć się nimi w niektórych najwyżej ocenianych kasynach online.

Czy mogę zagrać w grę Rise of Giza PowerNudge na iPhonie?

Jeśli grasz w gry kasynowe na telefonach komórkowych, z przyjemnością zobaczysz, że Rise of Giza PowerNudge Maszyna jest w pełni kompatybilna z iPhone'ami i iPadami. Działa również na smartfonach i tabletach z systemem Android i Windows, a także na platformach stacjonarnych.

, Który dokonuje wzrostu maszyny do gier PowerNudge Giza?

Rise of Giza PowerNudge to dzieło pragmatycznej zabawy. Jest częścią bardzo udanego zasięgu, który obejmuje podobne tajemnicze miejsce w Egipcie, a także główne trafienia, takie jak Buffalo King Megaways, Chilli Heat i Fruit Party 2.

Kiedy wydano rozwój Giza PowerNudge?

Rise of Giza PowerNudge został wydany 19 sierpnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
In Bloom
RTP:
94.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Judge Dredd
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Joker Pro
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
DJ Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni