Robin Nottingham Raiders graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 215 000 $.00
Motyw:
Mity i legendy, średniowieczne

Recenzja automatu online Robin Nottingham Raiders

Yggdrasil opublikował nowy tytuł we współpracy z Peter amp; Sons, drugim z Epic Robin Hood i jego wesołych mężczyzn w głównych rolach, zatytułowany Robin Nottingham Raiders.

Gra zabierze Cię do miasta Robin Nottingham Raiders, gdzie przy pomocy potężnych darmowych bonusów i dziczy, będziesz mógł zbierać niesamowite wypłaty. Gra 5x4 zaoferuje 20 linii płacowych, ale jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, pozostań z nami za pośrednictwem recenzji Robin Nottingham Raiders.

Jak grać w automatem Robin Nottingham Raiders

Gdy tylko załadujesz gniazdo Robin Nottingham Raiders, na dowolnym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym, zostaniesz poproszony o wybranie zakładu, który chciałbyś umieścić na pierwszy spin, od 0.20 do 10 kredytów. Gdy wchodzisz do gry, zobaczysz rolki na środku ekranu, a przycisk gry/autoodplay po prawej stronie.

Pod kołowrotkami zobaczysz przyciski sterowania i ważne wyświetlacze. Przechodząc od lewej do prawej, najpierw zobaczysz przycisk Three-Bar. Kliknij lub dotknij go, a zobaczysz, że możesz wyłączyć dźwięki gry lub włączyć, zobacz zasady gry i wprowadź wypłatę.

Niska płatna będzie symbolami, takimi jak miecze, nogi z kurczaka, łuki, pałki, kubki i strzały. Wysoko płatnym będzie mężczyzna z żelaza, brata, król John, Robin i Maid Marian. Niebieska moneta będzie dzika, co daje jedną z najlepszych wypłat, 25 -krotna stawka dla najlepszej kombinacji. Rozproszenie będzie jednak najlepiej płatne, co daje 100x stawka dla kombinacji 5-z.

Gdy zostawiasz przycisk Three-Bar, widać wyświetlacze równowagi, wygrania i zakładów, a następnie przycisk QuickSpin, który można włączyć lub wyłączyć na dowolnej z najwyższych serwisów internetowych.

Funkcje Robin Nottingham Raiders i darmowe spiny

Niewiele dzieje się w podstawowej grze Robin Nottingham Raiders, oprócz obecności Wild, i jego roli substytutu w tworzeniu zwycięskich kombinacji.

Jeśli zbierzesz 9 specjalnych Wilds, aktywujesz respin, a 9 dzikich umieszczonych na panelu losowo. Kiedy wylądujesz co najmniej 3 rozproszenia, nie tylko otrzymujesz wypłatę, ale także wygrywasz 15 darmowych spin.

Podczas bonusowej gry Robin Nottingham Raiders, na każde 3 zebrane specjalne dziki, otrzymujesz 3 dodatkowe darmowe spiny z 3 roamingowymi Wilds. 3 lub więcej dzikich w tym samym kołowrotku Dodaj do mnożnika panelu. Ten kołowrotek, na którym wylądowali, otrzyma mnożnik 2x lub 3x. Ich wartości są mnożone, jeśli otrzymasz więcej niż jeden mnożnik jednocześnie i zostanie zastosowany do twojej wygranej.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Robin Nottingham Raiders Max Win, Volatility amp; RTP

Robin Nottingham Raiders z Yggdrasil to wysoce niestabilne miejsce, oferując średnią RTP wynoszącą 96.10%. Potencjał wypłaty maksymalnej, który może dostarczyć, wynosi 121 500 x udział.

Biorąc pod uwagę, że max zakład jest stosunkowo niski, tylko 10 punktów, maksymalna wypłata, którą oferuje ten automat. Możesz wygrać 1215 000 punktów za granie w tak małą maksymalną zakład. Naprawdę niesamowite.

Robin Nottingham Raiders Werdykt i podobne automaty

Jak wprowadzono, Robin Nottingham Raiders to drugi gniazdo inspirowanego Robin Hood autorstwa Yggdrasil i Peter amp; Sons, więc jest to kontynuacja Robin Sherwood Marauders. Kontynuacja jest oczywiście znacznie lepsza niż oryginał pod względem wypłat, ponieważ może uczynić cię milionerem, podczas gdy oryginał mógł dostarczyć tylko 700 000 punktów. Jeśli. Tak więc, jeśli szukasz ogromnych zwycięstw, upewnij się, że dasz nowy tytuł, ponieważ na pewno warto go zagrać.

Czy możesz wyzwolić respin podczas podstawowej gry Robin Nottingham Raiders?

Tak, w rzeczywistości możesz. Jednak podczas bezpłatnych spin.

, Który opracował automat online Robin Nottingham Raiders?

Robin Nottingham Raiders został opracowany przez Peter amp; Sons, który jest studiem YG Masters, mające prawo do korzystania z technologii GATI Yggdrasil do opracowania swoich automatów do szybszej dystrybucji. Ale w końcu automat został wydany przez Yggdrasil, jako tytuł YG Masters.

Kiedy uruchomiono Robin Nottingham Raiders?

Yggdrasil uruchomił Robin Nottingham Raiders Darmowe Gry Online Network 5 lipca 2021.

To Robin Nottingham Raiders A High Varian Slot?

TAk. Jak potwierdził Yggdrasil, Robin Nottingham Raiders jest wysoce lotnym szczeliną, zdolnym do dostarczania doskonałych nagród w mgnieniu oka.

Czy gniazdo Robin Nottingham Raiders oferuje bezpłatne spiny?

Tak. Początkowo dostajesz 15 bezpłatnych spinów, ale w miarę postępów w grze premiowej i wylądujesz wystarczająco dużo dzikich, otrzymasz 3 dodatkowe darmowe spiny z 3 wędrownymi dzikimi podczas nich.

Jakie automaty online są podobne do Robin Nottingham Raiders?

Robin Nottingham Raiders to kontynuacja oryginalnego automatu Robin Sherwood Marauders, opracowanej również przez Petera amp; Sons i uruchomiony przez Yggdrasil. Ale w branży jest wiele innych miejsc inspirowanych Robinem, takich jak bogactwa Robina i Red Tiger Robin Hood's Wild Forest.

, Jaki jest maksymalny, mógłbym wygrać grając w grę Robin Nottingham Raiders?

Max, który możesz wygrać, grając w Robin Nottingham Raiders online. Ponieważ maksymalny poziom zakładów wynosi 10 punktów, oznacza to, że możesz zgarnąć 1 215 000 punktów grających w automat.

Czy gniazdo Robin Nottingham Raiders oferuje nagrodę Jackpot?

Nie, to nie jest gniazdo jackpot, dlatego nie jest dostępna pula jackpot. Jednak automat może zapewnić wypłatę ponad 1 miliona kredytów, dlatego równie dobrze można go uznać za automat z maksymalnym potencjałem wypłaty podobnego do jackpota.

Czy muszę pobrać automat Robin Nottingham Raiders?

Nie. Niezależnie od tego, czy chcesz odtwarzać go na smartfonie, tablecie lub urządzeniu stacjonarnym, nie musisz go pobierać, ponieważ Robin Nottingham Raiders to gniazdo HTML5, odtwarzane na wszystkich urządzeniach bez konieczności pobierania jakiegokolwiek oprogramowania.

Powiązani partnerzy kasyna

Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wipeout
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lust
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Street Racer
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Vortex
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bison Rising Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King Kong
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni