Rock Star graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
31 610 USD.00
Motyw:
Celebryty, showbiznera, muzyka

Rock Star Darmowe Gry Online Review

Rock Star z tym znanym wyglądem 3D i animowanymi bonusami maszyny do gniazda betsoft, da realistyczny smak emocji i bogactw, które są w popularnym zespole rockowym, ale tylko na urządzeniach wspierających Flash Flash. Oferując 30 aktywnych linii wypłat i funkcji tematycznych, które pozwolą ci zarobić więcej bez inwestowania więcej, to miejsce jest w stanie zapłacić do 150 000 monet za rundę, gdy grasz przez prawdziwe kasyno pieniężne!

Nic dziwnego, że gwiazda rocka jest wyjątkowo zabawna, nie tylko ze względu na swoją wyjątkową prezentację, ale także z powodu wbudowanych bonusów. Począwszy od dzikich nagród, które mnożą nagrody i kontynuując z filmami filmowymi, w których strzępisz solówki i występujesz na żywo, aby wygrać natychmiastowe wypłaty, to miejsce daje wiele zabawnych sposobów na zarabianie.

Jak grać w automatach rock Star Online

Nawet jeśli jesteś nowy w graniu w automatach, cieszenie się gwiazdą rocka nie powinno być trudne, ponieważ gra jest wyposażona w pełną gamę elementów sterujących na ekranie. Zanim zaczniesz pokaz rocka i zacznij się spinować, najpierw użyj trzech najbliższych elementów sterujących, aby wybrać wartość monet, liczbę linii wypłat, za które chcesz zapłacić, ale także rozmiar zakładu na linię. Masz opcję gry z naprawdę szeroką gamą zakładów, od minimum 0.01 kredytów maksymalnego zakładu w wysokości 150 punktów na rundę.

Gdy zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze w jednym z najlepszych kasyn online, zajęłoby to dziewięć symboli zdjęć, aby uruchomić twoje wypłaty. Możesz zobaczyć wszystkie dostępne symbole w wypłaty, w których każda inna funkcja gry jest wyjaśniona na dłużej. Wszystkie ikony w nagrodach Pay Pay w monetach, które mogą się różnić w zależności od zakładu na linię. Na przykład, jeśli grasz tylko jedną monetą na linię, wypłaty rozpoczną się od 2 monet za sekwencję trzech symbolowych i przejdzie do maksymalnie 100 monet za pięć z nich. Jeśli jednak postawisz więcej pieniędzy i grasz z maksymalnym zakładem na linię (pięć), nagrody te będą wyglądać znacznie lepiej, od 10 do 500 monet na sekwencję. Ale nawet jeśli te nagrody wydają się małe, pamiętaj, że gniazdo ma również opłacalne symbole mnożnika, które możesz zebrać, co da ci wyjątkową szansę na zwiększenie tych wypłat do kilku razy.

Jeśli lubisz grać na tablecie lub smartfonie, nie będziesz w stanie korzystać z tego automatu, chyba że urządzenie mobilne obsługuje Flash. W przeciwieństwie do wielu starszych gier Betsoft, Rock Star nie został przeprojektowany w wersji do Go i jako taki, można go głównie grać na komputerach stacjonarnych lub laptopach.

Funkcje gwiazdy rocka i darmowe spiny

Zdobycie pieniędzy w slocie gwiazdy rocka jest nie tylko możliwe dzięki graniu na gitarze, ale także przez zbieranie pasujących symboli. Gniazdo zapłaci za każdą sekwencję trzech lub więcej identycznych symboli, które zbierasz na linii płac, zaczynając od pierwszej kołowrotka po lewej stronie. Najlepsze symbole do zebrania są gwiazdy rocka, zaczynając od piosenkarza, który może zapłacić do 500 monet za sekwencję i kontynuować z gitarzystą, basistą i perkusistą, z których wszystkie mogą zapłacić do 400 monet.

Aby zarobić więcej, grając za prawdziwymi pieniędzmi, poszukaj niektórych bonusowych symboli. Na początek masz w grze dwa dzikie symbole, które wyglądają jak złoto i platynowe rekordy, które mogą zastąpić wszystkie podstawowe symbole i pomnożyć nagrody. Zbierz zwycięstwo z jednym z symboli i pomnoż się wypłatami przez 2x-5x lub połącz oba dzikie razem, aby zwiększyć nagrody do 10x! Istnieje również symbol gitary, z których trzy lub więcej na aktywnej Payline może odblokować funkcję bonusową, w której możesz grać w Epic Solo i zbierać natychmiastowe nagrody pieniężne na swojej preferowanej witrynie automatów online po drodze.

I na koniec masz specjalny symbol biletu. Uzyskaj trzy lub więcej symboli na aktywnej linii Pay, a możesz wygrać dostęp do głównej rundy bonusowej. Ten bonus to filmowa funkcja, w której będziesz grać piosenki tak jak w Guitar Hero, zdobywając nagrody za każdą trafną notatkę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt gwiazdy rocka i podobne automaty online

Rock Star to bardzo zabawne miejsce, w którym można łatwo grać przez wiele godzin dzięki wciągającej prezentacji i rozgrywce średniej zawodowej. Jeśli lubisz automaty, które mogą zapłacić zrównoważone zwroty lub swobodne gry, w które możesz grać podczas długich sesji, wydając tylko grosz na rundę, znajdziesz gwiazdę rocka do zadania. Nie tylko ma naprawdę szerokie limity bukmacherskie, ale gra zawiera również dość opłacalne dodatki, które mogą ostatecznie zdobyć do 150 000 monet na spin. Współczynnik trafień jest z pewnością wystarczająco wysoki, aby dać ci wiele nagród, chociaż nie tak często, jak gra o niskiej zawartości.

Jeśli wolisz grać coś o innej zmienności, masz inne szczeliny z Software Studio, które możesz uznać za bardziej pociągające. Aby uzyskać coś trudniejszego ze znacznie lepszymi nagrodami, możesz wypróbować gniazdo Betsoft w wysokiej wariancji Stampede, które oferuje 1024 sposoby na wygraną i jackpot 769 500 punktów. A na drugim końcu spektrum masz gniazdo SugarPop, które zamiast tego oferuje grę inspirowaną cukierkami o niskiej zmienności z regularnymi wypłatami i nagrodami do 25 000 monet. Aby uzyskać więcej automatów od Betsoft i innych popularnych dostawców gier, pamiętaj, aby przeglądać niektóre z naszych zalecanych kasyna online, w których możesz odebrać miły bonus powitania, jeśli jesteś nowym graczem.

Powiązani partnerzy kasyna

Mad Scientist
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blazing Mammoth
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Double Dinosaur Deluxe
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lovely Lady
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Mummy Win Hunters Epicways
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni