Ronnie O'Sullivan Sporting Legends graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
93.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Celebryty, sport

Recenzja Ronnie O’Sullivan Sporting Legends Darmowe Gry Online

Chłopaki z Playtech wydali swoje nowe portfolio "Sporting Legends", a Frankie Dettori zajmuje pozycję na biegunie w automatach "Frankie Dettori Sporting Legends", bezpośrednią kontynuację popularnej "Magic Sevens Frankie Dettori". Następny w kolejce jest niesławny Ronnie O'Sullivan, który pojawia się w zupełnie nowym progresywnym szczelinie w kasynach w Internecie.

Ronnie O’Sullivan's Sporting Legends Darmowe Gry Online to wyjątkowe podejście do tradycyjnego miejsca, łączące sterowane snookerem wizatyki z klasyczną rozgrywką w solidnej próbie zamazania linii między stołem filcowym a podłogą kasyna.

O Ronnie O’Sullivan Sporting Legends Darmowe Gry Online

Oczywiście gra ma motyw Snookera. Z uwielbiającym tłumem zapakowanym na tło, każda kołowrotek jest rozkładana pionowo wzdłuż zielonego stołu snookera. Podczas gdy gniazdo nie ma grafiki 3D, utrzymuje czystą i zręczną wizualną obecność - niezadowoląc się z ekscytującej akcji zapewnionej graczom z każdym obrotem.

Gra to 5 kołowrotek, 25 payline jackpot. Zachowuje wszystko, co świetnie w progresywnych automatach, a jednocześnie niektóre niesamowite nowe dodatki - takie jak funkcja 147 maksymalnych darmowych gier.

Ronnie O’Sullivan Sporting Legends można grać od 0 £.25 do 50 £ za spin na telefon komórkowy i komputer. Oferta jest również bezpłatna rozgrywka, zapewniając fanom snookera i automatów do gry i rozumienia gry na różnych poziomach monet przed umieszczeniem własnych pieniędzy.

Funkcje, specjały i symbole

Symbole na rolkach w grze zawierają na nich karty do 10 z kolorowymi kulkami snookowymi. Obejmują również czarno -białe kulki, rackowane czerwone kulki, kreda i dwa obrazy Ronnie - jeden w akcji i jeden pozing. Pozycja Ronnie jest tym, który chcesz zobaczyć - zdobycie 3, 4 lub 5 z nich da ci odpowiednio 5, 20 lub 100 razy w swoim pakiecie, coś, o czym należy pamiętać w ramach strategii automatów.

Symbol bonusu mistrzostw uruchomi się, jeśli wyląduje na kołowrotkach 1 i 5, wysyłając cię do fazy turniejowej automatu. Od tego momentu wybierasz z 5 piłek, które dają ci nagrody pieniężne. Tutaj możesz również ujawnić "wygraną wszystko", co daje wszystkie nagrody lub "zbieranie", które kończą tę funkcję. Jeśli zdecydujesz się wybrać nagrodę pieniężną lub "wygrasz wszystko", przejdziesz do następnej rundy, w której dostępnych jest więcej nagród. Do gry jest 5 rund, co oznacza, że jest wiele do wygrania, jeśli osiągniesz szczęśliwy passę.

W ramach tego miejsca i innych z serii Sporting Legends są dostępne codzienne, cotygodniowe i mega jackpoty sportowe. Są one losowo uruchamiane na każdym spinu. Unikalną funkcją zawartą przez PlayTech to rama czasowa wyświetlana na górze gniazda. Codzienne i cotygodniowe jackpoty muszą zostać wygrane w odpowiednich ramach czasowych, jednak mega jackpot może nadal rosnąć (i jest największym jackpotem z tych trzech). Jeśli chcesz zobaczyć inne automaty zawarte w szybko rozwijającym się portfelu Playtech, sprawdź je tutaj.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Powiązani partnerzy kasyna

Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eye of Cleopatra
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis 3
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bang Bang
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Action Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cats of the Caribbean
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni