Royal League - Neptune’s Harem Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, podwodna

Royal League: Neptune's Harem Darmowe Gry Online Review

Zanurz się i zagraj w Royal League: Neptune's Harem Darmowe Gry Online od Microgaming i ich partnera Gong Gaming Technologies. Jest to 5-linowa, 20-liniowa gra, w której spotkasz różne wspaniałe syreny, na komputerach PC, iOS, Android lub Windows.

Te kuszące postacie odblokowują wybór bezpłatnych obrotów z różnymi mnożnikami. Możesz także losowo uruchomić funkcję premii jackpot. Rzuć wirtualne kości, aby wygrać do 10 000 razy swój zakład w tej rundzie.

Royal League: Harem Neptune to średnia zmienność, w której średni powrót do procentowy do graczy to zaległe 96.90%. Zanurz się dziś w tej grze w najwyższych kasynach online.

Jak zagrać w Royal League: Neptune's Harem Machine

Load Microgaming's Royal League: Harem Neptune'a do odwiedzenia wodnistego świata, wypełnionego klejnotami, pieszkami i syreną. Ciemnoniebieskie tło sugeruje, że akcja rozgrywa się głęboko pod wodą, gdzie rzymski bóg morza, Neptune rządzi. To atrakcyjna gra, w której apel pomagają wysoko płatne symbole syreny i dramatyczna ścieżka dźwiękowa. Spójrz po lewej stronie kołowrotków, gdzie widzisz 4 wartości jackpot ligi królewskiej.

Zakres zakładów 0.20 do 25.00 jest nieco mniej niż chcemy widzieć, ale mnożnik 10 000x z rundy jackpota może nadal prowadzić do dużych nagród. Możesz z łatwością wybierać stawki, a inne opcje sterowania obejmują tryb automatyczny spinów i funkcję szybkiej gry.

Paytable wymienia, ile wygrasz z każdego symbolu, z 3, 4 lub 5 tego samego typu w dowolnym z 20 linii płacowych potrzebnych do zdobycia nagrody. 4 syreny płacą największe nagrody, więc będziesz chciał zobaczyć te postacie tak często, jak to możliwe. Trident Neptuna jest dzikim symbolem, który może działać jako wszyscy oprócz głównego człowieka, który ukończył zwycięstwa.

Darmowe obroty i inna liga królewska: Neptune's Harem Features

Jeśli symbole bonusowe wylądują jednocześnie na kołowrotkach zewnętrznych, otrzymasz dowolną z 4 darmowych funkcji bonusowych. Przed rozpoczęciem gier musisz wybrać z 4 karty twarzą w twarz, aby ujawnić, która funkcja bonusowa będzie wtedy odtworzyć. Możesz ujawnić 5, 7, 10 lub 12 darmowych spin.

Oznacza to, że możesz potencjalnie uzyskać 12 darmowych gier ze wszystkimi zwycięstwami pomnożonymi przez 10x, ale może również mieć tylko 5 dodatkowych gier z podwójnymi zwycięstwami. Cokolwiek się stanie, darmowe spiny mogą się cofnąć z pojawieniem się bardziej bonusowych symboli.

Funkcja jackpota Royal League może rozpocząć się w dowolnym momencie podczas meczów podstawowych, ale nie w darmowych spinach. Rozgra się na siatce 7x7 jasnych klejnotów i rzucasz kości, aby wybrać każdy typ. Gdy masz wystarczającą ilość jednego koloru, zgłaszasz odpowiednie jackpot, z gwarantowanym zwycięstwem.

Blue Gems Award 10x twój zakład, a zielone klejnoty są warte 100x. Zbieraj czerwone klejnoty, a wygrasz 1000 razy całkowitą stawkę, a złote symbole prowadzą do najważniejszej nagrody 10 000 razy Twoje zakłady.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana, średnie zwroty i zmienność Royal League: Neptune's Harem Slot

10 000x mnożnik wygranej równa się 250 000.00. Podczas gdy mnożnik jest lepszy niż większość gier, niski 25.00 Maksymalny poziom zakładów to rozczarowanie, które ogranicza potencjalną wygraną. Średni powrót do procentowego procentowy 96.90% jest znacznie powyżej zwykłego poziomu i oznacza, że możesz dłużej zagrać w automatach haremowych w Royal League Neptune z mniejszym ryzykiem.

Jest to gra o średniej zmienności, która uderza w przyzwoitą równowagę między wartościami nagród a częstotliwością wygranych spinów.

Nasze przemyślenia na temat gry Harem League Royal League Neptune

Z godnym uwagi wyjątkiem ograniczonego maksymalnego rozmiaru zakładu, gniazdo haremu Royal League Neptune to kolejny znakomity tytuł w bibliotece mikrogamingu. To przystojna gra, która trzyma się popularnego tematu i przepełnia się dodatkowymi funkcjami.

Wybór darmowych spinów z mnożnikami pozwala zdecydować o zmienności, a gdy uruchamia się funkcja jackpot, z pewnością zbierzesz niebieski, zielony, czerwony lub ogromną złotą nagrodę. Zanurz się i poznaj syreny w najlepszych miejscach mikrogamji z największymi premiami powitalnymi.

Gdzie powinienem zagrać w slot online harem w Lidze Royal League?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach mikrogamingowych, w których można zagrać w gniazdo haremu Royal League Neptune wraz z wieloma innymi gierami tego popularnego programisty. Pamiętaj, aby ubiegać się o premię powitalną, gdy dołączysz do zalecanego kasyna.

Czy automat do gniazda haremu Royal League ma progresywny jackpot?

Chociaż w automatach online haremu w Royal League Neptune Neptun. Jackpoty niebieskie, zielone, czerwone i złote są stałe kwoty o wartości 10x, 100x, 1000x i 10 000x.

Jaka jest funkcja darmowych spin?

Symbole bonusowe Uruchom specjalną funkcję automatu Harema Ligi Royal League Neptune. Wybierz z kart i kołowrotki obracają się od 5 do 12 razy, bez konieczności umieszczania żadnych zakładów. Wszystkie wygrane podczas rundy są mnożone przez 2x do 10x.

Czy mogę zagrać w gniazdo haremu Royal League Neptune na telefonie komórkowym?

Maszyna do gniazda haremu Royal League Neptune jest w pełni kompatybilna ze smartfonami i tabletem z systemem Android i Windows, iPhone'ami i iPadami. Przekonasz się, że wersja mobilna działa dokładnie w taki sam sposób, jak gra komputerowa.

Jakie symbole są używane w meczu automatów do haremu w Lidze Royal League?

Zagraj w gniazdo haremu w Lidze Royal League Neptune, a ty spotykasz podwodny świat cennych perłów, gwiazd i morskich. Na szpach pojawiają się także cztery syreny wraz z trójzębem Neptuna. Sam Neptune to dodatkowy symbol, który przyznaje bezpłatne obroty.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda haremu Ligi Royal League?

Starożytni bogowie morza są popularnym tematem, a automat do gniazda haremu Ligi Royal Neptune jest jednym z wielu bardzo podobnych. Graj w starożytne losy Posejdon Megaways, które pochodzi również z mikrogamingu, aby uwolnić potężne bóstwo aż do 117 649 zwycięskich sposobów.

Jak niestabilny jest maszyna do gniazda haremu Ligi Royal League Neptune?

Gniazdo haremu w Lidze Royal League ma średnią zmienność. Z czasem zwraca nagrody średniej wielkości przy średniej częstotliwości. Gry o wysokiej zmienności płacą większe nagrody, ale rzadziej, a gry o niskiej wariancji zwykle zwracają wiele mniejszych zwycięstw.

Czy gniazdo haremu królewskiej Neptune ma szeroki zakres zakładów?

Niestety zasięg zakładów Royal League Neptune's Game Harem jest dość ograniczony. Możesz grać zaledwie 0.20 na każdym spinu lub podnieś stawki poprzez wiele opcji do maksymalnie 25.00. Ten najwyższy poziom może wywołać wielu graczy, którzy chcą umieścić duże zakłady.

Jaki jest powrót do procentowego procentowego miejsca online w harem?

Średni powrót do procentowego procentowego automatu do gniazda Harema w Lidze Royal League wynosi 96.90%. To jest wyjątkowo hojne i oznacza to na dłuższą metę, na każde 100.00 zakład w grze, 96.90 jest zwracane w nagrodach.

, Kiedy wydano automat haremowy Ligi Royal League?

Microgaming i ich partner Gong Gaming Technologies uruchomiły grę Royal League Neptune Harem 26 lipca 2021.

Down the Rails
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Assassin Moon
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa II
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Court of Hearts
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sakura Fortune 2
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Arabian Nights
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni