Royal Reels graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Owoce, klejnoty, luksusowy styl życia

Recenzja automatu online Royal Reels

Jeśli masz ochotę na luksus i bogactwo, maszyna do gniazda Royal Reels Betsoft jest tutaj, aby służyć. Wczesny wysiłek studia gier, Royal Reels to 5-rejen, który łączy klasyczny zestaw bonusów betsoft z grafiką retro i 30 aktywnych linii płacowych. Zainspirowany luksusową biżuterią i starymi maszynami owocowymi, Royal Reels oferuje oldschoolową grę, którą możesz cieszyć na każdym urządzeniu, które obsługuje Flash. Weź kilka spins!

Nawet lepiej niż stary owocowy automat, Royal Reels nie jest wyposażony w klasyczny dziki symbol, który może płacić duże nagrody. Nie, ten gniazdo zawiera również funkcję premii kliknięcia z nagrodami natychmiastowymi, a także premię drugiego ekranu, które mogą pomóc Ci zarobić coś dodatkowego bez płacenia więcej. Przeczytaj naszą pełną recenzję poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat bonusów, limitów bukmacherskich i nagród.

Jak grać w slot online Royal Reels

Jeśli szukasz automatu, który jest prosty do gry, Royal Reels to Twoja gra. Ten pokie online zawiera pełną gamę elementów sterujących, które są wyraźnie oznaczone i umieszczone na dole ekranu. Masz trzy elementy sterujące BET po lewej stronie, które pozwalają wybrać wartość monety, linie wypłat i zakład na linię. Użyj tych przycisków, aby wybrać dowolny zakład między 0.01 kredytów i 150 punktów na rundę, a następnie na rozpoczęcie kontroli spinu.

Podobnie jak większość gier automatycznych Betsoft, Royal Reels pozwala wybrać, ile linii płacowych chcesz zagrać - funkcja, której brakuje większości nowszych automatów. Naciśnij kontrolę linii kilka razy, aby zobaczyć, gdzie są lokalizacje płatności lub otwórz wypłatę, aby znaleźć je jasno określone. W wypłatach znajdziesz również wszystkie nagrody i bonusy dostępne w gnieździe wraz z symbolami, które je wyzwalają. Wszystkie nagrody są wyświetlane w monetach i można je wygrać z maksymalnie ośmioma symbolami. Kiedy grasz za prawdziwą gotówką z minimalnym zakładem, wypłaty zaczynają się od 2 monet i podnoszą się do 500 monet na pojedynczą sekwencję. Jeśli jednak zwiększysz swój zakład na linię do pięciu, otrzymasz 5 -krotność nagród większych, do maksymalnej wygranej w wysokości 2500 monet.

Niestety, wszystkie te nagrody będą głównie dostępne dla graczy komputerowych lub laptopów, ponieważ królewskie rolki Betsoft to gra oparta na flash. Dlatego, chyba że urządzenie mobilne z Androidem lub iOS obsługuje Flash, nie będziesz mógł cieszyć się tą grą podczas ruchu.

Funkcje Royal Reels i darmowe spiny

Nie potrzebujesz żadnej wiedzy specjalistycznej, aby wygrać prawdziwe pieniądze z królewskimi kołowrotkami, ponieważ gra płaci tak, jak większość automatów. Aby uzyskać kawałek jego królewskich nagród, musisz utworzyć sekwencje co najmniej dwóch pasujących symboli na dowolnej linii płacowej, w kierunku od lewej do prawej. Wspaniale jest to, że masz do czterech różnych symboli, które płacą za kombinacje dwóch z nich, co oznacza, że będziesz mieć szansę cieszyć się wypłatami częściej podczas gry podczas gry. Te symbole są znakami kart i dają również najlepsze nagrody, oferując do 1500 monet za sekwencję za jedną pięć z nich wygraną.

Oprócz ikon kart, innym symbolem, który znajdziesz bardzo cenny, jest Diamond Wild. Podobnie jak wszystkie dzikie symbole, ta ikona może zastąpić wszystkie płatne symbole, aby ukończyć każdą zwycięską sekwencję, nawet więcej niż jeden na raz. Ale inaczej jest to, że diament może również płacić nagrody pięciu symbolowych, gdy nie zastępuje się, co daje wypłatę do 2500 monet, gdy grano za prawdziwe pieniądze na stronie internetowej na automatach. Mimo to, nawet jeśli ten symboli.

Pierwszą z ikon bonusowych jest korona, która może wywołać funkcję drugiego ekranu, gdy trzy lub więcej symboli jest gromadzonych na dowolnej aktywnej linii płac. A drugi i ostateczny symbol bonusowy jest symbolem kamienia szlachetnego i zamiast tego może wywołać funkcję kliknięcia. Kliknij dowolny z kamieni szlachetnych na ekranie, aby ujawnić natychmiastową nagrodę pieniężną, która zostanie dodana bezpośrednio do salda. Chociaż w zwykłym sensie nie ma darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Rzeczy królewskie i podobne automaty online

Royal Reels to zdecydowanie atrakcyjna maszyna do automatów, ale nie jest to gra, która może pasować do smaku każdego gracza. Oferując klasyczne wygląd, proste bonusy i opcję gry nawet w przypadku grosza na rundę, ten automat przyciągnie głównie fanów oldschoolowych maszyn owocowych lub graczy, którzy dopiero zaczynają. Podobnie jak większość gier automatycznych średnich, Royal Reels przynosi środkową ziemię, oferując zrównoważone wypłaty, które mogą być małe i duże, do jackpota 45 000 monet, które możesz bankować, grając za prawdziwą gotówką. Jeśli chcesz automatu o wyższym stosunku trafień, który da ci częste nagrody podczas gry, powinieneś wypróbować tę grę. Z drugiej strony, jeśli chcesz szybko zarobić duże pieniądze, możesz szukać gdzie indziej.

Dla bardziej doświadczonych graczy Betsoft oferuje również więcej niż kilka automatów do gniazd o wysokiej wariancji, które oferują lepsze nagrody, ale także większe ryzyko. Jeśli nie masz nic przeciwko graniu w coś bardziej niestabilnego, możesz sprawdzić gry pazurowe i stempelowe tygrysa, które oferują więcej sposobów wygrania niż królewskie bębny, ale także nagrody blisko 800 000 monet, lub wybrać Great 88 Slot Szukasz czegoś bardziej tradycyjnego. Aby znaleźć jeszcze więcej miejsc o dużej wolności od Betsoft lub innych najlepszych producentów automatów, sprawdź niektóre z naszych zalecanych kasyn online. Zarejestruj się na nowe konto, a możesz nawet uzyskać ekscytującą bonus powitalny!

Powiązani partnerzy kasyna

Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Riddle Reels - A Case of Riches
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Congo Cash
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frost Queen Jackpots
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Royal Dragon Infinity Reels
RTP:
95.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni