Safari Sam 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, akcja/przygoda, safari

Safari Sam 2 Recenzja automatu online

Ciesz się kolejną afrykańską przygodą z grą Safari Sam 2 Slots z Betsoft. Oryginał był ogromnym hitem, a dzięki świetnym projektowaniu i innowacyjnym funkcjom, kontynuacja była równie udana.

Jest to gra 5-orowa z 50 liniami wypłatami, którą można grać na komputerach, telefonach komórkowych, iPhone'ach, iPadach i urządzeniach z systemem Windows. Do 4 rolki mogą wypełnić dzikie symbole w dowolnym momencie, podczas gdy inne funkcje obejmują zwinięte bębny, które mogą prowadzić do nowych zwycięstw. Istnieje ekscytująca funkcja darmowych gier, w której oba te dodatki mogą łączyć się w celu wygrania po wygranej.

Safari SAM 2 Maszyna ma średnią zmienność, średni zwroty 96.3%i wypłaty, które mogą osiągnąć 50 500.00.

Jak grać w grę Safari Sam Slots

Podobnie jak wiele gier Betsoft, jakość grafiki w najlepszych kasynach online jest wyjątkowa. Wyróżniający się Sam i jego młody asystent Pam dzielą siatkę symboli 5x3 z namiotem, Lionem, Zebrą, Land Rover i pokrytych winoroślnymi symbolami karty gry. Jest dla tego wszystkiego zabawny styl kreskówki i pasuje ścieżka dźwiękowa typu dżungli.

Naciśnij zakładki plus lub minus na głównych elementach sterujących, aby wybrać poziom zakładu od 0.20 do 100.00. Wygrywasz, dopasowując symbole po liniach, zaczynając od lewej lub za pośrednictwem funkcji Safari Stacks. Przycisk "I" otwiera wypłatę, która ujawnia, ile jest warta. Najmniej cenny emblemat karty płaci do 1x całkowitej stawki, podczas gdy Sam i jego kompas powracają 10 -krotnie twoje zakłady podczas wypełniania linii.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów Safari Sam 2

Kompas jest również dzikim symbolem i może wkroczyć dla wszystkich innych, oprócz drzewa, jeśli wówczas jest w stanie zakończyć wygraną. W Call of the Wild Feature do 4 całych rolki może wypełnić kompas w dowolnym momencie.

Mechanizm Safari Stacks wypłaca się, gdy wylądujesz tym samym symbolem na wszystkich 3 rzędach kołowrotka. Wygrasz nagrodę 3-z wyglądu, a kołowrotek się zawala, a nowe symbole spadają, aby wypełnić lukę. Jeśli tworzy to kolejny stos, dostajesz dalsze zawalenie się.

Afrykańskie szczeliny wydają się używać drzewa Acacia o zachodzie słońca jako symbolu rozproszenia, a gra Safari Sam 2 przylega do tej tradycji. Drzewo w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie przyznaje odpowiednio 7, 12 lub 20 darmowych spinów. Dostajesz także nagrodę 3x, 12x lub 50 -krotnie swój zakład, w zależności od liczby rozproszeń.

Call of the Wild Feature uruchamia się w każdej bezpłatnej grze, wypełniając od 1 do 4 kołowrotków dzikimi kompasami w każdym. Jeśli wystąpi funkcja Safari Stacks, tylko dzikie symbole opadną, aby wypełnić kołowrotek, co znacznie ułatwia uzyskanie drugiej wygranej z tego mechanizmu.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Safari SAM 2 Slot Maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Możesz wygrać do 505x swój zakład tutaj, który jest dość niski w porównaniu do innych gier, ale w konsekwencji nieco łatwiej jest dotrzeć. Jest to nagroda pieniężna w wysokości 50 500.00 Jeśli grasz na najwyższych możliwych stawkach.

Średni powrót do graczy procentowych wynoszący 96.3%, a my klasa safari sam 2 jako gra o średniej zmienności.

Nasza ocena automatu Safari Sam 2

Z wyjątkiem niskiej maksymalnej wypłaty, automat Safari Sam 2 jest wysoce zalecaną grą. Wygląda wspaniale na komputerach i telefonach komórkowych, z dużą ilością humoru i szczegółów dla różnych postaci, które wypełniają tę wersję afrykańskiej sawanki.

Niektóre z najpopularniejszych elementów oryginału są przenoszone w nienaruszone, takie jak stosy pasujących symboli wypłacających 3 w swoim rodzaju wygrane, a następnie znikają. To doskonała funkcja i jesteśmy zaskoczeni, że nie jest to widoczne w kolejnych grach.

Call of the Wild Feature również pojawia się tutaj, a posiadanie dzikich kompasów w każdym darmowym obrotu może wskazywać na niektóre z największych wypłat z safari Sam 2. Udaj się na wirtualne równiny Afryki, aby spotkać się z Samem i Pamem na naszych zalecanych stronach kasynowych Betsoft.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze z safari sam 2?

Możesz wygrać do 505x swój całkowity zakład lub 50 500.00 na najwyższych stawkach z gry Safari Sam 2. Musisz zarejestrować się w naszych najwyżej ocenianych kasynach betsoft i zagrać w grę z prawdziwymi pieniędzmi, aby wygrać nagrodę. Nasze zalecane strony wita nowych graczy z jednymi z najlepszych bonusów.

Jak działają funkcja Safari Safari SAM 2?

Jeśli jakikolwiek kołowrotek wypełnia 3 przykłady tego samego symbolu, liczy się to jako 3 w swoim rodzaju wygrana. To świetny sposób na zdobycie dodatkowych nagród, a te symbole znikają, pozwalając nowych z góry, aby wypełnić lukę. Jeśli nowe symbole to kolejny stos 3 identycznych, otrzymujesz kolejną kaskadę, bez górnej granicy.

To automat do gniazda Safari Sam 2 do gry na telefonach komórkowych?

Możesz grać w grę Safari Sam 2 na smartfonach i tabletach z systemem Android i Windows, a także iPhone'y i iPadach. Nie ma utraty funkcji ani funkcji z wersji komputerowej, co sprawia, że ta gra jest popularnym wyborem dla tych, którzy lubią uzyskiwać dostęp do kasyn na telefonach komórkowych.

Jakie symbole pojawiają się w grze Safari Sam 2?

Jak sugeruje tytuł, automat online Safari Sam 2 jest przedmiotem afrykańskiego safari. Różne zwierzęta z kreskówek pojawiają się na kołowrotkach, wraz z inteligentnym Samem i jego asystentem, Pam. Land Rovers, namioty i kompas są wśród innych symboli tematycznych.

Czy safari sam 2 automaty do gry gra?

Wspólnie ze wszystkimi gierami z Betsoft, automat Safari Sam 2 jest całkowicie gwarantowany, że gra uczciwe. Wykorzystuje oprogramowanie generatora liczb losowych do określenia wyników każdego spinu, a w perspektywie długoterminowej spłaca 96.3% postawionych pieniędzy w nagrodach.

Ile mogę postawić na każdym obrotu safari sam 2 gniazda online?

Zakres zakładów safari sam 2 gier wychodzi z zaledwie 0.20 na spin aż do 100.00. Oczywiście istnieje wiele poziomów między tymi granicami, więc większość graczy powinna znaleźć zakład, który pasuje do ich bankrolla.

Czy gra safari sam 2 gier ma darmowe obroty?

Tak! Jeśli symbol drzewa Acacia wyląduje w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach w jednym obrotu, twierdzisz odpowiednio 7, 12 lub 20 wolnych obrotów. Podczas bonusowych gier wezwanie dzikiej funkcji przywołuje dodatkowe dzikie symbole do bębn.

Czy są jakieś gry podobne do automatu Safari Sam 2?

Jeśli podoba Ci się ten styl, należy odtworzyć oryginalny safari Sam slot z Betsoft. Ma wiele podobnych funkcji i wykorzystuje oszałamiającą grafikę z efektem 3D, aby ożywić przygodę. Inne gry o podobnym temacie to Safari Madness Slot autorstwa Netent.

To safari sam 2 grę zalecaną grę?

Jeśli podoba Ci się ten temat i lubisz kreskówkowe gry z wyjątkowymi funkcjami, to automat Safari Sam 2 jest taki, który bardzo polecamy.

Kiedy został uruchomiony safari Sam 2?

Betsoft uruchomił gniazdo Safari Sam 2 22 kwietnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Star Turns
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Electric Tiger
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beasts of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Road Rage
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Noble Sky
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki