Safari Sam graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla, safari

Safari Sam Recenzja automatu online

Opracowany do gry na komputerach i urządzeniach mobilnych, ten popularny automat 3D z Betsoft może zaoferować udział w swoich bogactkach w każdej lokalizacji gry. Zbierz odpowiednie symbole, używając prawdziwych pieniędzy do gry, a możesz pokonać jackpot do 250 000 kredytów!

Jeśli jesteś fanem pracy Betsoft, wiesz, że studio wdraża wiele dodatkowych funkcji w swoich automatach, które są częścią motywu. Safari Sam nie jest wyjątkiem i oferuje funkcje filmowe, takie jak gry bonusowe, ale także długa lista innych dodatków, takich jak bezpłatne spiny, mnożniki wypłat, funkcje podwójnego Up i wiele innych.

Jak grać w safari sam automat online

Tak naprawdę nie potrzebujesz doświadczenia z automatami online, aby cieszyć się tym automatem, ponieważ Safari Sam został zbudowany dla łatwej gry. Gdy gra się załaduje, zacznij od elementów sterujących po lewej stronie, aby wybrać rozmiar monety, linijki i zakład na linię. Możesz bawić się praktycznie dowolnym budżetem, które masz na uwadze na stronie internetowej, ponieważ dostępne zakłady obejmują od 0.01 kredytów i 150 kredytów. Gdy tylko wybierzesz swój past, po prostu naciśnij przycisk Spin lub Autooplay Control, aby uzyskać ręczne lub zautomatyzowane odtwarzanie.

Safari Sam daje wyjątkową szansę na dezaktywację większości liniów płac i zagrać za mniej. Jeśli chcesz zobaczyć każdą linię płac, po prostu naciśnij"Widok płaci" przycisk, aby otworzyć wypłatę. Wewnątrz znajdziesz wszystkie linie, funkcje bonusowe i listę dziewięciu symboli, wszystkie oferujące wypłaty monet. W zależności od liczby monet na linię używasz podczas gry za prawdziwą gotówkę, możesz oczekiwać nagród między 5-500 monet za sekwencję z minimalnym zakładem i 25-2 500 monet podczas gry z maksymalnym zakładem. A jeśli naciśniesz"Podwójnić się" Przycisk Po każdej nagrody Won, będziesz mógł również grać swoją wygraną w grze z monetą, aby ją powielić lub stracić, w zależności od tego, jak dobrze przypuszczasz.

Dla graczy, którzy chcą uprawiać hazard, gdy są w ruchu, istnieje bardziej kompaktowa wersja tego automatu, którą można odtwarzać na praktycznie wszystkich urządzeniach iOS i Android. Podobnie jak wersja komputerowa, automat Safari Safari pozwoli ci cieszyć się zarówno manualną, jak i zautomatyzowaną rozgrywką.

Funkcje Safari SAM i darmowe spiny

Nie musisz czytać żadnego instrukcji, aby zrozumieć, jak ten automat płaci pieniądze. Za każdym razem, gdy dostaniesz sekwencję trzech pięciu tych samych symboli, aby wylądować na aktywnej linii płac, od lewej do prawej gniazdo zapłaci nagrodę. Jedynym wyjątkiem od tej reguły są symbole rozproszenia, które mogą płacić nagrody premiowe do 1500 monet bez względu na to, w jakiej pozycji lub zamówienia lądują.

Oprócz rozproszenia, Safari Sam autorstwa Betsoft ma również wiele innych specjalnych funkcji, na które chcesz uważać. Na przykład dziki symbol może pomóc w ukończeniu zwycięskiej sekwencji, zastępując wszystkie oprócz symboli dodatkowych, a także może pomnożyć nagrodę losowo przez do 10x. Masz również funkcję ułożonego symbolu, która jest aktywowana, gdy trzy pasujące symbole wypełniają cały kołowrotek, od góry do dołu. Za każdym razem, gdy tak się dzieje, automat zapłaci ci dodatkową nagrodę trzykrotnie, ale także zastąpi dwa pasujące symbole nowymi, aby dać ci świeżą szansę na wygraną.

Aby uzyskać więcej darmowych spinów i nagród, musisz poczekać, aż pojawią się inne kombinacje symboli na ekranie. Zbierz symbole goryli, zebry i małp w każdej możliwej kombinacji na pierwszej linii płac, a wygrasz darmowy bonus spinów z drugorzędnym dzikim symbolem, który może podwoić twoje wypłaty. A jeśli zbierzesz trzy zdjęcia Sama z jego lornetką, automat wprowadzi filmową grę bonusową, w której będziesz oglądać zwierzęta i wygrasz natychmiastowe nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Safari Sam werdykt i podobne automaty online

Jeśli chcesz ekscytujący automat, nie możesz się pomylić z Safari Sam. Dając ci prezentację, która jest bardzo zabawna i angażująca, cała kolekcja bonusów i jackpot 250 000 punktów, ten automat ma wiele atrakcyjnych funkcji do zaoferowania każdemu graczowi. I podobnie jak inne gry Betsoft, Safari Sam jest również automatem o średnim poziomie, w który możesz grać w dowolnym momencie, gdy chcesz coś, co dobrze się opłaca, ale nadal nie lubisz ryzykować pieniędzy w bardzo niestabilnej grze w kasynie. Zagraj w dowolne urządzenie i ciesz się wysokim wskaźnikiem trafień, który utrzyma budżet w ryzach i zaoferuje wiele mniejszych wypłat, aby pozostać w grze dłużej, gdy szukasz tych nieuchwytnych dużych zwycięstw.

Istnieje również wiele atrakcyjnych automatów z Betsoft, które mogą zaoferować rozgrywkę o wysokiej czci, jeśli chcesz podjąć dodatkowe ryzyko, aby zarobić więcej gotówki. Great 88 Slot to doskonała alternatywa dla fanów azjatyckich automatów, którzy chcą różnych bonusów i ogromnych zwycięstw ponad 1 000 000 kredytów. Masz również automaty takie jak pazur tygrysa, który oferuje wypłaty do 800 000 monet, bonus 96 darmowych spinów i łącznie 720 sposobów na wyzwolenie nagród. Udaj się do jednego z naszych zalecanych kasyna online, aby je sprawdzić wraz z o wiele więcej.

Powiązani partnerzy kasyna

Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thai Flower
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond King Jackpots
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa Hot 1
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Classics
RTP:
95.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legacy of Dead
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki