Sakura Fortune 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 966 500 $.00
Motyw:
Azjatka

Sakura Fortune 2 Recenzja automatów online

Ustaw w spokojnym azjatyckim ogrodzie, automat online Sakura Fortune 2 to pełna akcji gra QuickSpin. Układ 3-4-4-4-3 daje 576 zwycięskich sposobów, wypełnionych szczęśliwymi monetami, posągami i symbolami postaci.

Ta gra Android, iOS, Windows i kompatybilna z pulpitami ma dzikie symbole, które wywołują respins, gdy szturchają lub w dół, a także specjalna runda bonusu darmowych spin. Możesz dostać do 11 darmowych gier z 2 ułożonymi, lepkimi dzikimi utrzymywanymi na miejscu. Możesz także zbudować mnożniki tutaj, ułatwiając osiągnięcie ogromnej wygranej maksymalnie 19 665x.

Sakura Fortune 2 to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.03%, że możesz grać w niektórych z najlepszych kasyn online QuickSpin.

Jak zagrać w grę w automatach Sakura Fortune 2

Jak ujawnia tytuł, automat do gry Sakura Fortune 2 jest kontynuacją popularnej gry. QuickSpin zachowuje wiele elementów, które sprawiają, że oryginał jest tak udany, w tym atrakcyjny projekt, w którym kwiaty wiśni i ścieżki ogrodowe opracowują siatkę symboliczną.

Spójrz na kołowrotki, w których widzisz 4 szczęśliwe monety w różnych kolorach, posąg koi, statua "Jizo" i bohaterowie Yoshida The Warrior, Tomoe, Gejsza i Wise Old Sensei. Sama Sakura jest piękną kobietą w płynącej czerwonej sukience i może napełniać całe bębny.

Ta wspaniała gra ma równie relaksującą ścieżkę dźwiękową na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Niezależnie od tego, jakie preferujesz, znajdziesz maszynę do gniazda Sakura Fortune 2 łatwą do konfiguracji i odtwarzania, z dużym zakresem zakładów, która trwa od 0.20 do 100.00 na każdym spinu na najwyższych miejscach online. Istnieje 16 opcji stakowania, a po prostu dotkniesz stos monet na elementach sterujących, a następnie wybierz z dostępnych poziomów, aby rozpocząć.

Paytable wymienia wartość każdego symbolu w wybranym zakładce i klikasz 3 małe linie obok rolki, aby dotrzeć do tych przydatnych informacji. Istnieje 576 różnych sposobów dopasowywania symboli na sąsiednich bębnach z lewej, a Sensei zwraca największe zwycięstwa 0.8x, 1.2x i 6x twój zakład, gdy jest na 3, 4 lub 5 rolkach.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów Sakura Fortune 2

Sakura może wylądować na dowolnym z średnich 3 kołowrotków, a jeśli przestanie tylko częściowo, istnieje szansa, że poprzednie lub w dół, aby wypełnić wszystkie 4 rzędy. Każda w pełni szlia kołowrotka przyznaje 1 Respin of the Reels, z dzikim zamkniętym na miejscu.

Miecze samurajskie na kołowrotkach 2, 3 i 4 wystarczą, aby wywołać bonus wolny obrotów, ale zanim zaczną jeździć 1 i 5, aby potencjalnie wylądować więcej symboli miecza do aktualizacji do tej funkcji. Tylko miecze pojawią się na kołowrotkach zewnętrznych i nie odpowiadają, aż żadne nowe rozpraszają lądowe, lub wszystkie 5 kołowrotków wypełni się symbolem wyzwalającym.

Dostajesz 9 darmowych spinów z zaledwie 3 mieczami, a 4 symbole wyzwalające przyznaje 10 spinów z 1 lepki dziki na dowolnym ze środkowych kołowrotek. Jeśli pojawią się 5 mieczy, otrzymasz 11 bonusowych spinów z 2 rolkami wypełnionymi lepkimi dzikimi.

Dodatkowe dzikie sakura mogą nadal występować w rundzie i w razie potrzeby zapić, aby napełnić bębny. Dostajesz 1 dodatkowy spin dla dowolnego dalszego dzikiego i mnożnika 3x, jeśli masz 3 dziczy wypełnienie środkowych kołowrotek. Nie możesz jednak odnieść funkcji całej darmowej gry.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Sakura Fortune 2 Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Istnieje potencjał wygrania 19 665 razy w całkowitym stawce w trakcie bezpłatnych spinów lub 1 965 500.00 Jeśli masz 100.00 na spin, który wyzwala tę funkcję.

Sakura Fortune 2 to gra o wysokiej zmienności, więc możesz zobaczyć mniej zwycięskich spinów niż w gniazdach o niższej wariancji, ale średnie wartości nagród mogą być wyższe. Przejęte w perspektywie długoterminowej procent zwrotu wynosi 96.03%.

Nasze przemyślenia na temat automatu Sakura Fortune 2

Atrakcyjna grafika i niezwykle popularny styl inspirowany azjatycką, sprawiają, że gniazdo Sakura Fortune 2 wyglądają równie dobrze na komputerach stacjonarnych i mobilnych, jak oryginalna gra. To bardziej niestabilne miejsce, z większym potencjałem wygranym i jest pełen ekscytujących funkcji bonusowych.

Rezultaty z ułożonych dzikich symboli może naprawdę pomóc w grach podstawowych, a przy szczęściu możesz mieć 2 zamknięte dzikie do całej rundy darmowych spinów, co może prowadzić do wygrania po wygranej. Mnożnik 3x dla pełnych 3 ułożonych dzikich jest miły dodatek i może pójść w jakiś sposób, aby popchnąć wygrane w kierunku tego ogromnego maksimum 19 665x.

Przyjrzyj się spokojny azjatycki ogród, gdy grasz w sakura Fortune 2 Slot na najlepszych kasynach online na tej stronie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty bonusowe.

Czy gniazdo Sakura Fortune 2 ma zaokrąglone obroty?

To robi! Symbole rozproszenia miecza Wypuszcza bezpłatną funkcję bonusu spins. Dostajesz 9, 10 lub 11 obrotów z 3, 4 lub 5 mieczami, plus 1 lub 2 lepkie dzikie symbole odpowiednio z 4 lub 5 symboli wyzwalających.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda Sakura Fortune 2?

Postępuj zgodnie z przewodnikiem do najlepszych aplikacji do gier Sakura Fortune 2 tutaj. Następnie możesz pobrać aplikację kasynową na telefon komórkowy i dotrzeć do niej wraz z wieloma innymi gier z ikony na ekranie.

Ile linii płacowych ma gniazdo Sakura Fortune 2?

Zamiast linii wypłat, gniazdo Sakura Fortune 2 ma 576 różnych sposobów wygrania przez układ kołowrotka 3-4-4-4-3. Dopasuj 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu na podłączonych bębnach z lewej, aby wygrać nagrodę, pomógł Sakura, która jest dzikim symbolem, który może działać jak inni.

Powinienem zawsze postawić maksymalną ilość na automatach Sakura Fortune 2?

Możesz zagrać w gniazdo online Sakura Fortune 2 z maksymalnym zakładem 100.00 na każdym obrotu. Ale nie martw się, jeśli jest to poza twoim bankrollem, ponieważ możesz zmniejszyć stawkę przez wiele poziomów do minimum 0.20.

Jaka jest funkcja dzikiego respins maszyny do gniazda 2 Sakura Fortune 2?

Jeśli dziki symbol szczeliny Sakura Fortune 2 musi zrujnować w górę lub w dół, aby wypełnić kołowrotek, otrzymasz 1 respin na dziki. Sakura blokuje się, gdy inne kołowrotki obracają się za darmo, co może prowadzić do zwycięskiej kombinacji.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze z automatu Sakura Fortune 2?

Na pewno możesz! Zagraj w automat Sakura Fortune 2 na zatwierdzonym komputerze stacjonarnym lub mobilnym kasynie i można wygrać ogromną nagrodę warta 19 665x Twoim całkowitym zakładach. Jest to gra gwarantowana do fair play, więc możesz łatwo wygrać prawdziwe pieniądze tutaj.

Jakie symbole używa saura Sakura Fortune 2?

Glotka Sakura Fortune 2 to gra, która podąża za popularnym motywem azjatyckim, a zobaczysz symbole kart, posągi i kilka postaci na rolkach. Miękka kolorystyka nadaje mu atmosferyczny wygląd.

Jest częścią Sakura Fortune 2 części serii gier?

Jak można się domyślić, Sakura Fortune 2 jest kontynuacją innej gry. Nadal możesz grać w oryginalną maszynę do gniazda Sakura Fortune lub wypróbować podobne gry, takie jak fan Gejszy z Tom Horn Gaming lub Elementtal Princess z Dream Tech w najlepszych kasynach.

, Który tworzy maszynę do gniazda Sakura Fortune 2?

Sakura Fortune 2 pochodzi ze szwedzkich studiów QuickSpin. Ten programista stoi także za gierami takimi jak Golden Glyph, Big Bad Wolf Megaways i Arcane Gems.

Kiedy została uruchomiona gra sakura Fortune 2?

QuickSpin wydało gniazdo Sakura Fortune 2 w dniu 12 kwietnia 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Sunny Fruits - Hold and Win
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Paying Piano Club
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ramesses Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Safari
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Pyramids of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Double Dinosaur Deluxe
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin’ Jars 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki