Sam on the Beach graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
227 520 USD.00
Motyw:
Owoce, tropikalna wyspa, siódowce

SAM On the Beach Darmowe Gry Online Recenzja

Coś innego w Sam na plaży jest to, że przynosi ci 243 sposoby na wygraną w przeciwie. Zapewnia to większą możliwość wygrania, ponieważ możesz tworzyć zwycięskie linie w dowolnym kierunku. Istnieje potencjał odejścia z 227 520 monet.

Ta zabawna i przyjemna gra obejmuje zabawne funkcje, dzięki którym twoje doświadczenie ożywi. Główną cechą jest funkcja Memories Beach Memories, która zapewnia 4 lepkie dzikie. Możesz także wywołać więcej darmowych spin.

Te smakołyki obejmują mnożniki, symbole implodujące i lepkie dzikie. Ta eklektyczna rodzina trolli to gościnna grupa gotowa zepsuć szczęśliwym graczom swoją hojnością.

SAM On the Beach Instrukcje automatu online

Jeśli szukasz oszałamiającej gry o wysokiej jakości, automat Sam na plaży nie zawiedzie. Trochę jak życie plażowe Playtech, projekt jest połączeniem neonowych świateł, życia oceanicznego i tropikalnej oazy. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i obracaj rolki, aby wygrać do 227 520 monet. Znajdziesz różne wartości wypłaty dla każdego symbolu w wypłaty.

Przejdź do menu w lewym górnym rogu, aby uzyskać dodatkowe elementy sterujące. Zobaczysz automatyczne karty i uruchamiasz się po prawej stronie. Na początek po prostu wybierz rozmiar zakładu, ponieważ nie ma standardowych liniów wypłat.

Karta monet znajdująca się w lewym dolnym rogu, pozwoli ci to zrobić. Wybierz zakład od 0.01 Monety do 100 monet na spin. Zgodnie z preferencjami możesz grać w grę na urządzeniach komputerowych, tabletu lub urządzeń mobilnych, takich jak urządzenia iOS i Android.

Sam na plaży funkcje i darmowe spiny

Oprócz spektakularnego atrakcyjności wizualnej, SAM On the Beach Slot zawiera również różne oryginalne i zabawne funkcje bonusowe. Istnieje ogromne 243 sposoby, aby zdobyć zwycięstwo i zarobić do 227 520 monet. Wszyscy czterej członkowie rodziny trolli łączą się w zabawnych wspomnieniach na plaży.

Kiedy wszystkie cztery symbole trolla pojawią się na jednej linii, staną się lepkie dzikie i zapewnią ci ponowne spin. Złote dzwonki to rozproszenia, które wyzwalają bezpłatną bonus spin. Bezpłatnym obrotom towarzyszą elektryczne smakołyki, które obejmują niespodzianki, takie jak mnożniki, lepkie dziczy i implodujące symbole.

Sam, Sandra, Maggie i Ted mają wyjątkową niespodziankę. Maggie może nagrodzić cię do 150 -krotną swoją palikiem, podczas gdy Ted ma do 300x w ofercie. Sam nosi koronę i może nagrodzić cię solidnym mnożnikiem 500x. Runda bonusowa rozpocznie się od 15 darmowych spinów.

Z powodu braku linii płacowych zwycięskie linie mogą tworzyć się w dowolnym kierunku wzdłuż rolki. Symbol z logo gry jest regularny dziki, który może zastąpić inne symbole podczas gry podstawowej. Po prostu wiesz, że nie jest to progresywne miejsce.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Sam na plaży Max Payout, RTP i zmienność

SAM On the Beach Slot ma potencjał do doskonałych wypłat. Możesz wygrać do 500 -krotnie swój udział, gdy cieszysz się podstawą. Dodane funkcje, takie jak funkcja Memories Beach Memories i runda bonusowa Free Spins, umożliwiają wygranie do 227 520 monet.

Możesz postawić do 100 monet na spin, aby pomóc Ci zwiększyć szanse na osiągnięcie nagrody Jackpot. Gra dołącza do kolekcji gniazd średnich wariancji Elk Studio i ma RTP 96.30%.

Sam na plaży i rekomendacje dotyczące automatu online

Sam na plaży to ekscytująca gra z hipnotyzującym i kolorowym projektem wysokiej rozdzielczości. Jako gra o średniej wariancji przemawia do wysokich rollers, oferując maksymalny zakład do 100 monet na spin. Jeśli masz szczęście, może to spowodować ogromną wygraną do 227 520 monet.

Ta bardzo zabawna gra to uczta dla oczu i gwarantuje zabawy z zabawy i oryginalnych funkcji.

Jeśli lubisz wyjątkowe gry, Elk Studios ma szereg innowacyjnych tytułów automatów. Odkryj unikalną grę z maksymalnie 8 rzędami i ogromnymi 262 144 sposobami wygrania w złotym gnieździe Ekwadoru.

Ta unikalna gra ma wiele niezwykłych funkcji, takich jak uderzające rolki i transformująca siatka. Możesz to sprawdzić wraz z tytułami takimi jak Sam na plaży w dowolnym z naszych zalecanych miejsc do gier.

Book of Aztec
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pharaoh's Fortune
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds of Wonder
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald King
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hex
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Toro 7s
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki