Samba De Frutas graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, podróże, karnawał

Recenzja automatów online samba de frutas

Ole! Witamy w automatach w stylu łacińskim, wypełnionym kolorowymi symbolami i wypełnionymi owocami funkcjami. Samba de Frutas to gra wysokoenergetyczna, która wygląda jak żadna inna. 5 rolki przekracza oszałamiające 100 liniów wypłat, a każda kołowrotka jest wypełniona 8 symbolami.

Możesz zagrać w automatach samba de frutas w niektórych z najlepszych witryn kasyn online i mobilnych, gdzie olśniewający styl i unikalne funkcje sprawiły, że jest to rozbijanie. W rzeczywistości jest to jedna z najpopularniejszych gier w całym zakresie od programisty IGT. International Game Technology (IGT) ma ogromny portfolio internetowych automatów wideo, w tym niektóre z największych na świecie, takich jak Kleopatra, więc Samba de Frutas ma wiele do zrobienia.

Ogromny zasięg BET otwiera tę grę dla graczy z wszelkimi budżetami, maksymalnie do 1000.00 na spin. Na tych stawkach możesz odebrać nagrodę w wysokości 250 000.00 Jeśli wyląduje kombinacja prefektu. Ale istnieje wiele szans na odejście bardziej skromnych zwycięstw, ponieważ Samba de Frutas ma dzikie podstawienia, ułożone symbole i bogatsze rolki w bezpłatnej rundzie bonusowej spins.

Przygotuj się na imprezę, gdy nasza recenzja automatów online samba de frutas prowadzi Cię przez tę jasną i wesołą grę. Sprawdź to sam, na komputerach stacjonarnych, urządzeniach z Androidem i iOS, albo w trybie FreePlay tutaj lub w jednym z naszych wysoce zalecanych kasyna online.

Samba de Frutas Slot Kontroluje i konfiguruje

To karnawał w witrynach IGT Casinos i nie będziesz potrzebować żadnego doświadczenia, aby dołączyć do zabawy. Podobnie jak wszystkie automaty z IGT, Samba de Frutas jest łatwy do skonfigurowania i wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, ile chcesz stawiać na spin. Można grać tylko z 1 ze 100 aktywnych linii płacowych, za zaledwie 0.01 za spin, ale to oznacza, że prawdopodobnie będziesz wirować rolki od wieków, zanim wygrasz cokolwiek. Zawsze najlepiej jest aktywować wszystkie dostępne linie, co możesz zrobić od zaledwie 1.00.

Chociaż 8 symboli na układ kołowrotka może początkowo wyglądać trochę przytłaczające, łatwo jest to zrozumieć i pod wieloma względami samba de frutas działa w taki sam sposób, jak większość innych automatów. Duża różnica polega na tym, że jest to wygrana w obie strony, która wypłaca się, gdy dopasujesz 3 lub więcej symboli w aktywnej linii wypłaty z lewej lub prawej strony, nie tylko po lewej stronie.

Spojrzenie na wypłatę pokazuje, ile razy zakłada się zakład na każdą wygraną. Standardowe ikony karty gry, od 9 do A, są warte mniej niż kolorowe papugi i toucany, z których każdy rozciąga ponad 2 wiersze. Najlepiej płatne symbole to 2 tancerze, każdy z najlepszego sprzętu karnawałowego i każdy rozciągający się na 3 rzędy. Te wesoły postacie zapłacą 500 -krotny zakład, gdy albo wypełni linię płac.

Jeśli grasz w automatach samba de frutas na urządzeniu mobilnym, nietypowy układ nadal działa dobrze w trybie portretowym i przekonasz się, że elementy sterujące są repozycjonowane, aby palce i kciuki mogły do nich łatwo dotrzeć.

Funkcje rozgrywki i dodatkowych funkcji samby de frutas

Nadmierne kołowrotki są ustawione na lewą stronę ekranu, a prawa jest pobierana z dużym obrazem tytułu gry i uśmiechniętą kobietą w rozległym kapeluszu złożonym z owoców. Panel sterowania znajduje się poniżej tego zdjęcia lub na dole rolki w wersji mobilnej.

Żywa kolorystyka i ogromne rolki nie są jedynymi interesującymi rzeczami w tej grze, ponieważ IGT zapakowało ją również pełne funkcji bonusowych. Gigantyczny, wypełniony owocami kapelusz, 8 rzędów, jest niepraktycznym kawałkiem nakrycia głowy, ale także widzianym widokiem, ponieważ jest to dziki symbol. Może wymienić wszystko oprócz Maracas, aby w razie potrzeby ukończyć sekwencję pasujących symboli na linii.

Ponieważ może wypełnić całą kołowrotek, zwiększa prawdopodobieństwo, że Wild będzie w stanie faktować się jako inne, ale główna nagroda w wysokości 1000 razy zakład jest twój, jeśli wylądujesz dziko na linii bez jej zastępowania.

Odkryjesz także bezpłatną grę spins, wywołaną przez 3 lub więcej symboli Maraca, które pojawiają się w dowolnych miejscach na środkowych 3cach. Podczas bezpłatnych gier będą widoczne dodatkowe dzikie symbole i wyższe płatne symbole. Darmowe obroty odgrywają się na nowym tle, a symbole są nieco inne, ale rzeczywiste wartości są identyczne.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Zabawny motyw, żywa ścieżka dźwiękowa i jasne kolory to jedne z bezpośrednich atrakcji samby de frutas. Podoba nam się mechanizm wygranej w obie strony, który ułatwia wylądowanie pasujących symboli na liniach, a ułożone dziki są dużą pomocą.

Jest to średnia gniazdo zmienności, w której częstotliwość wypłat nagród dobrze równoważy się z wielkością wygranych, chociaż powrót do procentu gracza 94.71% jest nieco poniżej 95%+, które lubimy widzieć. Chociaż ogromne rolki wyglądają skomplikowane, jest to łatwa gra do nauczenia się i jest odpowiednia dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności i doświadczenia.

Jeśli chcesz bardziej owocowego zabawy, spójrz na Carnaval Forever, z Betsoft. Ta gra ma bardziej konwencjonalną konfigurację 5-linową, 10-liniową i ma podobne obrazy PartyGeers na ekranie. Funkcje takie jak Wild Carnival Float i darmowe gry są proste, ale łatwe do naśladowania, dzięki czemu ta gra jest idealna dla początkujących graczy.

Dołącz do tych żywych przyjęć, udając się na zalecaną witrynę kasyn online}, gdzie możesz sprężyć się w noc, gdy lubisz Samba de Frutas i Carnaval na zawsze.

Powiązani partnerzy kasyna

Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sparky Shortz
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wishwood
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chilli Picante Megaways
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back To Venus
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Toro
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel King
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Huolong Valley
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni