Samurai Split graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 000 $.00
Motyw:
Azjatka, akcja/przygoda

Samuraj podzielony online przegląd automatów

Podczas gdy większość automatów NextGen jest niski do średnich lub średnich lotnych automatów, deweloper wie, aby zaskoczyć swoich fanów o wysokim obrocie kilkoma wyjątkowo satysfakcjonującymi automatami, które wymagałyby dużo cierpliwości, dużo zakładów, ale ostatecznie dostarczyło duże wypłaty. Taki jest samuraja podzielona przez NextGen. Jest to automat, który oferuje niezliczone darmowe spiny, ogromne mnożniki i pełną akcji rozgrywkę, aby zapewnić graczom zabawny hazard i mnóstwo nagród.

Gotowy do tej przygody samurajskiej? Czytaj dalej naszą recenzję, a my podamy wszystkie potrzebne szczegóły.

Jak grać w samuraj

Możesz załadować i odtwarzać samurajskie gniazdo online na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Ponieważ został zaprojektowany w HTML5, jest zoptymalizowany tak, aby pasował do dowolnego rozmiaru ekranu i dowolnego systemu operacyjnego, jest dostępny na Android i iOS. Możesz grać w nim gdziekolwiek jesteś, ponieważ gra jest tylko kliknięciem lub dotknięciem.

Gdy wybierzesz urządzenie, na którym chcesz go odtworzyć i załadować, zobaczysz, że tło rolki w SAMURAI Split Slot Machine przedstawia stare japońskie miasto, z świątyniami ze spiczastymi krawędziami i wszystkim. Ogromne góry i słońce za nimi mówią nam, że słońce zachodzi, więc lepiej otwórz ustawienia przed upadkiem nocy. Przycisk Ustawienia znajduje się poniżej przezroczyste bębny, po lewej stronie. W nim najpierw zobaczysz obszar konfiguracji BET. Zobaczysz, że istnieje 25 stałych linii płacowych, które są odtwarzane za 40 monet na spin. Niebieski suwak mówi, że wartość monety wychodzi z 0.01 do 2.5 punktów. Dlatego najmniejszy zakład, który możesz tu umieścić, to 0.40, podczas gdy największe 100 punktów.

Po lewej stronie obszaru konfiguracji BET znajdziesz wypłatę, klikając "I" przycisk. Najpierw zobaczysz krótkie wyjaśnienie specjalnych funkcji i bonusowych gier, a potem zobaczysz rozproszenie. Rozproszenie jest flagą samurajów, a wiatr ją zrzeka. Da ci 625x stawka dla kombinacji 5-z. Dziki emblemat da ci 500x, a maska 250x stakon. Świątynia da ci 200 -krotność palika, samuraja na koniu 150x i miecz 125x stak. Symbol z butelką, która również wygląda jak słoik, da ci 100x stawka dla najlepszej kombinacji. Najniższe płatne są japońskie grę na karcie Royals od 9 do 9. Tylko AS Daj ci 75x stawka, reszta symboli karty gry daje 50x stawka dla najlepszych kombinacji.

Następnie znajdziesz przycisk Autooduplay. Klikając lub stukając, pojawi się suwak, który da ci szansę na rozegranie do 100 autospinów. Ostatnim przyciskiem jest głośnik, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki gry.

Samurajowe funkcje podzielone i darmowe spiny

Zacznijmy od standardowych funkcji, a następnie przejdź do specjalnych. Dziki w automatach, jak zawsze, zastąpi wszystkie symbole na wypadek, gdybyś brakował, aby ukończyć zwycięską kombinację, ale nie zastąpi rozproszenia. Rozproszenie również odgrywa swoją zwykłą rolę. Pomoże ci uruchomić gry bonusowe.

Ale jest jedna niezwykle satysfakcjonująca funkcja, o której musisz wiedzieć, zanim wszystko inne. Istnieje premia podzielonego symbolu, która może podzielić dowolny symbol, który przyczynia się do wygranej. Ten podzielony symbol może ponadto tworzyć własną kombinację z 1, 2, 3, 4 lub 5 symbolami i dać ci wypłatę odpowiednio 2, 4, 8, 16 lub do 32x!

I jest kolejna losowa funkcja o nazwie Warrior Spin. Podczas tego przypadkowego spinu zobaczysz tylko wysoko płatne symbole na rolkach. Dlatego będziesz miał jeden obrót, w którym tylko rozprasza, dziczy, konia, butelka, miecza i świątyni będą obecne na kołowrotkach!

A potem oczywiście masz darmowe obroty. Wywołujesz je, lądując od 3 do 5 rozproszonych. Za 3 rozproszenia dostajesz 5 darmowych spin. Podobnie jak w spinu wojowników, tylko wysoko płatne symbole będą na szpach podczas wolnych spinów. Biorąc pod uwagę fakt, że rozproszenie również się pojawi, jeśli zrobisz z nim zwycięską kombinację i otrzymasz 32 -krotną wypłatę nagrody, możesz osiągnąć naprawdę oszałamiającą wygraną! Ale bezpłatne obroty są również dochodzące, więc oprócz tej ogromnej wygranej otrzymasz dodatkowe darmowe spiny! Możesz wygrać do 480 darmowych obrotów, wierzcie lub nie, jeśli pojawiają się wszystkie 5 rozproszeń, a wojownik je dzieli!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Samurai podzielone maksymalną wygraną, RTP i zmienność

Samurai Split to gniazdo, które oferuje 25 nieelastycznych linii płacowych i niesamowity RTP 96.63%. Oczywiście zawiera motyw samuraja z dużą ilością japońskiej symboliki kultury obecnej na rolkach. Oferuje 2 specjalne funkcje oprócz ogromnej liczby darmowych spin. Będąc dostępnym na wszystkich urządzeniach, slot samurai jest idealną grą do zrobienia w podróży, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy mogą uderzyć ogromne nagrody.

Samurai podzielone werdykt i podobne automaty online

Wierzcie lub nie, zwycięska kombinacja z 5 rozproszonymi daje 62 500 punktów, ale ponieważ nagrodę za tę kombinację może zostać pomnożona przez 32x, jeśli wojownik ją podzielił, oznacza to, że 2 miliony kredytów może być twoje w jednym, jednym spinu! Czy musimy przypomnieć, że można wygrać do 480 darmowych spinów?! Wyobraź sobie wszystkie wypłaty tych darmowych spin! Byłbyś bardziej niż zachwycony, zaufaj nam!

Kiedy pomyśleliśmy o poleceniu gry, która jest podobna do tej, tylko jedna gra pojawiła się do naszych umysłów, Robin Hood Prince of Tweets. Jest to również wysoce niestabilne miejsce, które może zapewnić 2 miliony kredytów na spin, ale może również dostarczyć wypłaty do 10 milionów kredytów! Trzeba jednak umieścić znacznie wyższy maksymalny zakład, aby dostać się do tej wypłaty do 2500 punktów.

Kolejnym naprawdę satysfakcjonującym automatem jest Megaways Medusa, ale w przeciwieństwie do SAMURAI Split Slot Online i Robin Hood Prince of Tweets, nie musisz stawiać wielkiego zakładu, aby dostać się do wypłaty Maxa. Może nie uważasz tego za wiarygodne, ale maksymalny zakład w tym gnieździe to tylko 25 punktów. I czy wiesz, że max wygrał, który oferuje? 1.25 milionów kredytów! To byłoby więcej niż wystarczy dla każdego gracza w automatach, więc upewnij się, że wypróbuj go na jednej z naszych najlepszych miejsc na automatach online!

Big Juan
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of King Arthur
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grill King
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attila
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charms and Clovers
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Hot
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki