Santa’s Wonderland graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
750 000 $.00
Motyw:
Boże Narodzenie

Recenzja automatu online Wonderland Santa Wonderland

Misie, samoloty zabawkowe, pociągi i kolorowe bombki wypełniają siatkę symboli 8x8 w gnieździe krainy czarów Świętego Mikołaja z pragmatycznej zabawy. Wygrywasz z klastrami 5 lub więcej dopasowanych symboli, a mechanizm upadku bębnów może tworzyć kilka zwycięskich klastrów w sekwencji, pomógł dziki Święty Mikołaj.

Możesz ujawnić dowolny z 5 kolorowych płatków śniegu za losowymi symbolami, a te modyfikatory odblokowania, takie jak gigantyczne symbole, dodatkowe dziki i usunięcia symboli. Modyfikatory rozgrywają się w kolejności, z mnożnikami do 15x dołączonymi podczas satysfakcjonującej rundy bonusowej Bogaces o północy.

Wonder w Świętego Mikołaja z pewnością przyniesie świąteczną radość każdemu, kto lubi emocje związane z rozgrywką o wysokiej zmienności. Jest przyzwoity średnia powrót do procentu graczy 96.23% i możesz wygrać do 7500 razy swój zakład z tej gry komputerowej i mobilnej w naszych ulubionych pragmatycznych kasynach.

Jak grać w automatach Świętego Mikołaja

Świąteczne dzwonki dzwonią, grając w gniazdo Wonderland Santa na swoim komputerze, iOS, Androida lub Windows Device. Ścieżka dźwiękowa z pewnością pomaga uzyskać wakacyjny nastrój, a wizualizacje świetnie wyglądają na każdej platformie. Purodowe prezenty są ułożone za siecią symboli owiniętej na wienie.

Zegar w stylu vintage z jednej strony kołowrotków i czerwony licznik drugiej wskazówki na temat niektórych dodatkowych prezentów.

Możesz grać między 0.20 i 100.00 na każdym spinu w najlepszych kasynach online, a możesz wybrać poziom zakładu w sekundach za pośrednictwem kranów na plus i minus znakach po obu stronach przycisku wirowania. Niezwykle nie ma tu automatycznych spinów ani opcji turbo, ale rozgrywka jest dość szybka i wątpię, czy wielu graczy będzie za nimi tęsknić.

Land 5 lub więcej przykładów tego samego symbolu w klastrze, aby wygrać nagrodę. Jeśli chcesz zobaczyć, ile jest wart każdego symbolu, kliknij przycisk "ja" i spójrz na wypłatę. Misia jest najcenniejszym, powracającym zwycięstwami 0.5x twój zakład dla klastra 5 i docierania do 500x, jeśli wylądujesz 25 lub więcej razem.

Modyfikatory i inne funkcje Santa's Wonderland

W tej grze jest wiele funkcji gier na automatach, zaczynając od Dzikiego Świętego Mikołaja, który może działać jak w razie potrzeby. Wszystkie symbole w zwycięskich klastrach znikną, a te powyżej, następnie upadają, aby wypełnić puste przestrzenie. Nowe symbole pojawiają się z góry, a jeśli prowadzi to do nowych klastrów, cały proces się powtarza, bez górnej granicy.

Zobaczysz niebieskie, fioletowe, żółte, czerwone lub zielone płatki śniegu obracające się za losowymi symbolami. Jeśli symbol jest częścią zwycięskiego klastra, płatek śniegu dodaje do zabytkowego miernika zegara obok kołowrotków. Gdy jakakolwiek seria upadków dobiega końca, każde zebrane płatki śniegu wywołują specjalne modyfikatory w tej kolejności -

 • Odświeżanie niebieskiego płatka śniegu - wszystkie symbole oprócz dzikich są usuwane, a nowe opadają.
 • Purple Snowflake Wild Mikołaj - wszystkie przykłady losowego symbolu przekształcają się w Świętego Mikołaja.
 • Żółte bloki płatków śniegu-na siatce pojawiają się losowe bloki o wielkości 2x2 tego samego symbolu.
 • Supersize czerwony płatek śniegu - losowe bloki 3x3, 4x4 lub 5x5 o tym samym symbolu.
 • Zielony płatek śniegu Lucky Święty Mikołaj - od 5 do 15 dodatkowych dzikich jest umieszczanych na siatce na końcu dowolnego podgrzewania.

Funkcja progresywna o północy Bogaces zaczyna się, jeśli w sumie 140 symboli znajduje się w klastrach po dowolnych upadkach lub modyfikatorach. Modyfikator jest gwarantowany podczas tej funkcji i odtwarzają się w tej samej kolejności, z mnożnikiem 3x zastosowanym do wszelkich zwycięstw. Jeśli widzisz 116 symboli w wygranych podczas rundy, aktywujesz mnożnik 6x, a postęp trwa z 120 kolejnymi symbolami z mnożnikiem 9x, 124 symbolami z mnożnikiem 12x i 132 z wszystkimi zwycięstwami mnożonymi przez 15x.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność slotu w Krainie Czarnej Świętego Mikołaja

Możesz wygrać do 7500 razy swój zakład lub 750 000.00 na najwyższym stawce w trakcie funkcji bogactwa o północy, a runda automatycznie kończy się, jeśli osiągniesz ten cel. Wonder w Świętego Mikołaja to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.23%.

Ocena automatów do Santa Wonderland

Boże Narodzenie może przyjść wcześnie, gdy grasz w pełnym funkcji automatów Wonderland Santa. To jasna i wesoła gra, z dużą ilością świątecznych stylu i szansą na zdobycie wielu nagród na każdym obrotu.

Zbadanie, dzikie symbole i modyfikatory w grze są potencjalnie satysfakcjonującymi dodatkami i chociaż nie jest łatwo wyzwolić funkcję progresywną o północy, kiedy to zrobisz, zwycięstwa mogą naprawdę się zbudować.

Zacznij uroczystości i zagraj w Krainie Czarów Świętego Mikołaja w naszych najlepszych miejscach online.

Świąteczne miejsca na tematyczne

Gdzie mogę zagrać w automatach w krainie czarów Świętego Mikołaja?

Pamiętaj, aby zagrać w gniazdo Świętego Mikołaja w bezpiecznym, bezpiecznym i zatwierdzonym kasynie online, takich jak te, które przedstawiono tutaj. Każda strona ma świetną bonus powitalny, ogromny wybór gier i najwyższej jakości obsługę klienta.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, kiedy gram w automatach online Wonderland Santa?

Na pewno możesz! Wygrane z slotu Wonderland Santa mogą osiągnąć 7500x w stosunku, który równa się 750 000.00 na maksymalnym stawce. Możesz zdobyć tę ogromną nagrodę w trakcie bonusowej rundy.

Jak wygrać z gry w krainie światów Świętego Mikołaja?

Slot Wonderland Santa to klaster płace, w której dowolne 5 lub więcej dopasowanych symboli połączonych poziomo, pionowo lub w blokach zapłaci nagrodę. Zwycięskie symbole znikają, a nowe upadają z góry, potencjalnie tworząc nowe klastry.

Czy slot Wonderland Santa ma inne funkcje bonusowe?

Zagraj w automatach Świętego Mikołaja, a możesz wyzwolić modyfikatory, takie jak dodatkowe dzikie symbole, transformacje, gigantyczne symbole i runda bonusowa, w której wszystkie modyfikatory rozgrywane są w porządku.

Jak niestabilny jest gniazdo Wonderland Świętego Mikołaja?

Gniazdo online Wonderland Santa ma dużą zmienność, więc możesz zobaczyć, jak rolki obracają się o kilka strat, zanim wylądujesz zwycięską klaster. Podobnie jak inne wysoce niestabilne gry, odwrotną stroną tego jest stosunkowo wysokie średnie wartości nagród.

Jaki jest minimalny zakład na automatach Świętego Mikołaja?

Możesz zagrać w slot Świętego Mikołaja za tylko 0.20 na każdym spinu lub podnieś wartości monet i liczbę monet w grze, aby zwiększyć zakład do maksymalnie 100.00. To dobry zasięg, a większość graczy znajdzie poziom, który pasuje do ich budżetów.

To slot w Krainie Świętego Mikołaja to dobra gra?

Jeśli lubisz styl świąteczny i jesteś zadowolony z wysokiego poziomu zmienności, to slot w Krainie Mikołaja jest doskonałym wyborem. Jest łatwy do gry i ma wyjątkowe dodatkowe funkcje.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Wonderland Świętego Mikołaja?

Gry o podobnym stylu do gniazda Wonderland Santa to automat do szpilki Jingle Bells Moc. W najlepszych kasynach znajdziesz szereg świątecznych gier.

, Który stoi za slotem online Wonderland Santa?

Slot Wonderland Santa pochodzi z Pragmatic Play, która jest jednym z najbardziej znanych programistów w branży. Inni w ich zasięgu to Book of Fallen, Wolf Gold i Buffalo King Megaways.

Kiedy został uruchomiony maszynę do gniazda Wonderland Świętego Mikołaja?

Slot w Krainie Świętego Mikołaja został uruchomiony w naszych zalecanych witrynach stacjonarnych i mobilnych w dniu 29 listopada 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Football Glory
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sparky Shortz
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Tracks
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
4 Diamond Blues Megaways
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chibeasties
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki