Saxon graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Celebryty, muzyka

Saxon Darmowe Gry Online Review

Saxon utworzony w 1977 roku i nadal jest silny. Saxon Darmowe Gry Online z Play’n Go to zupełnie nowa oferta. Fani zespołu będą mogli zagrać dowolną z 8 piosenek saksońskich jako rolek, w tym klasyki, takie jak "Wheels of Steel" i ulubiony tłum, "747" (nieznajomy w nocy.) Wraz z obrazami Byford zobaczysz symbole klasycznego motocykla, hełmu, skórzanej kurtki i logo zespołu.

5 rolki i 10 linii płacowych łączy się z dużą zmiennością dla potencjalnych dużych wygranych. Możesz wygrać 10 000 razy swój udział tutaj, co stanowi fajne 1 000 000.00 na maksymalnym poziomie zakładu. Szeroki zakres BET przyciągnie fanów, którzy nigdy nie grali w automaty, a także wysoce doświadczeni gracze, którzy chcą wykorzystać innowacyjne funkcje i wysoki potencjał.

Dziki symbol działa jak inne do pełnej kombinacji dla Ciebie. Ułożone symbole są kluczem do dużych zwycięstw, z których każde dodaje mnożnik do dowolnych nagród. Wywołuj bezpłatne gry, a te mnożniki wciąż rosną.

Jak grać w Saxon Darmowe Gry Online

Play’n Go Glots używają standardowego panelu sterowania, który jest łatwy w użyciu, ale nadal oferuje wiele opcji. Przewijany pasek wzdłuż dolnego ma poziomy BET, które działają z zaledwie 0 $.10 na spin do 100 USD.00, podobnie jak wiele innych najlepszych miejsc na prawdziwe pieniądze, z wieloma opcjami pomiędzy.

Tryb AutOtoplay ustawia kołowrotki obracające się same w sobie i masz opcję odtwarzania gniazda saksońskiego na urządzeniu mobilnym PC, iOS, Androida lub Windows.

Kliknij notatkę muzyczną, aby otworzyć listę piosenek saksońskich i naciśnij przycisk "I", aby otworzyć wypłatę, gdzie widzisz, ile jest wart każdego symbolu. Gry w garnitury najmniej płacą, a logo Saxon zwraca najwyższe nagrody. Warto 50 -krotnie twój udział podczas przekraczania linii płac, ale ponieważ jest to ułożony dziki symbol, wypełnia bębny, a także przeciwstawia się innym zwycięskim wierszom.

Saxon Darmowe Gry Online Bezpłatne spiny, bonusy i inne funkcje

Ułożone symbole tworzą większe wygrane dla graczy w tej grze w najlepszych miejscach online. Dla każdego kołowrotka wypełnionego tym samym typem symbolu mnożnik wygranej wzrasta o 1x., Więc jeśli wylądujesz w pełni ułożone rolek z tego samego symbolu, aby uzyskać mnożnik 5x. Każdy ułożony dziko zwiększa wygraną o 2x, potencjalnie prowadząc do ogromnych wypłat.

Biff Byford na kołowrotku w tym samym czasie, gdy symbol jego jazdy na motocyklu wywoła od 5 do 15 darmowych spinów. W tej rundzie ułożone symbole wciąż mnożą się, ale mnożnik nie spadał po spinu. Jeśli wylądujesz na kilku ułożonych symbole w bezpłatnych grach, mnożnik wciąż rośnie. Możesz także odnieść spiny bonusowe, lądując Byford i rower w jednej darmowej grze.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Saxon Darmowe Gry Online Maksymalne wypłaty, zmienność i RTP

Jeśli zobaczysz wystarczającą liczbę symboli ułożonych podczas bezpłatnych gier, można odebrać nagrodę równą 10 000 razy swój całkowity zakład. Na 100.00 W przypadku spinu wyzwalającego, który składa się z 1000 C $.000.00 Wygraj w grze prawdziwych, ale nawet przy niższych stawkach jest to hojna nagroda.

Saksońska maszyna do gniazda jest wyposażona w wysoką zmienność, gdzie można zobaczyć znaczące luki między zwycięskimi obrotami, ale drużyna jest to, że nagrody mogą mieć wysoką wartość. Jako średnia długoterminowa, Saxon zwraca się w tempie 96.24%, co dotyczy tego, czego oczekujemy od Play’n Go Slots.

Saxon Darmowe Gry Online Maszyna Werdykt i podobne szczeliny

Ta ekscytująca gra nie jest tylko dla fanów saksonu. Hojny zakres BET otwiera go dla graczy przy prawie każdym budżecie, a funkcje bonusowe są wystarczające, aby odwołać się do każdego. Ułożone symbole są drogą do największych zwycięstw, zwłaszcza jeśli wylądujesz na dziczy, co jest zawsze ułożone na rolkach.

Zawsze rozwijające się mnożniki w darmowych grach mogą prowadzić do świetnych zwycięstw w tej kompatybilnej grze komputerowej i mobilnej. Dołącza do kilku innych automatów o tematyce rockowej z Play’n Go, w tym automat online annihilator i skręcona siostra online.

Spójrz na najwyżej oceniane witryny Play’n Go tutaj, aby zobaczyć, które z nich oferują największy wybór gier i najlepszych ofert bonusowych.

Powiązani partnerzy kasyna

Diamond 7
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxy Dynamite
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple Tumble 2 Dream Drop
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Shadow
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tales of Asgard - Loki’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fluffy Favourites
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki