Scarab Treasure graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Podróż, starożytny Egipt, historia

Scarab Treasure Darmowe Gry Online Recenzja

Może być mnóstwo egipskich automatów, ale skarb Scarabe przez Amatic nie jest zwykłą grą. Z Ankhs, Scarabs i okiem Horusa, nietypowy układ wyróżnia się z podobnych gier tematycznych. Scarab Treasure Slot ma unikalny projekt składający się z 1 kołowrotka i 1 payline. Odkryj to wyjątkowe doświadczenie i wygraj do 75 000 monet na dowolnym urządzeniu, takim jak komputer stacjonarny, tablet i urządzenia mobilne w najlepszych kasynach mobilnych. Wejdź do grobowców starożytnych faraonów i zakręć ten pojedynczy kołowrotek, aby zgromadzić kolekcję nagród. Jeśli podstępny Scarab Beetle nie sabotuje swojej zwycięskiej serii, możesz grać swoje nagrody w grze ryzyka. Aby zobaczyć, co ma ta wyjątkowa gra, kontynuuj czytanie dla naszego dogłębnego przewodnika Scarable Treasure.

Jak grać w slot Scarab Treasure

Nie zastraszaj niezwykłego projektu. Scarab Treasure jest łatwy do gry. Ma tylko 1 kołowrotek i 1 payline! Po prostu wybierz, ile chcesz zakładać. Każda kontrola, której potrzebujesz, znajduje się na dole ekranu. Paytable znajduje się u góry ekranu. Przycisk "BET" pozwala umieścić zakład od 10 do 100 monet. Gra składa się tylko z 1 Payline i wypłaca 75 000 monet. Przycisk "Hazard" aktywuje grę ryzyka, w której możesz potencjalnie czterokrotnie swoje nagrody.

Istnieją tylko 3 symbole, które są niezwykłą cechą. Po prostu zakręć te 3 symbole, aby zgromadzić nagrody na 1 i tylko kołowrotka. Sprawdź tę wyjątkową grę na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym z Androidem i iOS. Po prostu odwiedź prawdziwe kasyno mobilne na telefonie komórkowym.

Funkcje i bonusy skarbowe Scarab

Scarab Treasure ma 3 symbole i zawiera bonus. Jeśli dostaniesz 6 symboli Ankh do lądowania na rolce w 6 kolejnych spinach, możesz zarobić do 1500 monet. Następnym symbolem w grze jest oko symbolu Horusa. Spróbuj wylądować 6 z tych symboli na rolce w 6 kolejnych spinach. Jeśli uda ci się to zrobić w najlepszym kasynie online, oko Horusa nagrodzi cię do 10 500 monet.

Ostatnim symbolem jest chrząszcze Scarab. Symbol Scarab może być przynosząc zarówno dobre, jak i złe wieści. Jeśli 1 Scarab Beetle zdecyduje się dotrzeć na kołowrotek, zagrozi ci zwycięskiej serii, a wszystkie zgromadzone wygrane zostaną utracone. Scarabin zresetuje twoją grę i anuluje wygrane. Może także być hojnym chrząszczem, ilekroć towarzyszy mu przyjaciele chrząszczy. Jeśli uda ci się wylądować 6 kolejnych symboli Skarabinowych na kołowrotku, uruchomisz nagrodę Jackpot w wysokości 75 000 monet. Gra może również zwiększyć bankroll z bonus. Masz również opcję uprawy wygranych w dowolnym momencie gry.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Scarab Treasure Maximum Win, RTP i zmienność

Odwiedź starożytny Egipt, aby uzyskać zabawę o dużej zmienności i wygrać do 75 000 monet. Scarab Treasure autorstwa Amatic ma 96% RTP.

Scarab Treasure Verdict i podobne automaty online

Jeśli szukasz nowej i interesującej gry, koniecznie sprawdź Scarab Treasure. To wyjątkowy egipski gniazdo z niezwykłym akcentem. Właśnie wtedy, gdy pomyślałeś, że grałeś w wszystkie egipskie gry, Amatic dostarcza ten ekscytujący 1 rolka, 1 automat Payline. Oferuje do 75 000 monet z szybką nieprzerwaną rozgrywką. Nie ma żadnych funkcji, ale istnieje gra ryzyka. Świetna gra, aby sprawdzić wyjątkowe i inne doświadczenie.

Koniecznie sprawdź nasz wybór kasyn online, w których można znaleźć szeroką gamę amatycznych gier automatycznych. Do odkrycia jest mnóstwo różnych tytułów. Można znaleźć gry takie jak gem. Możesz przejść do pływania głębokiego i wygrać 900 000 monet w złoto Mermaid. Po prostu przejdź do naszej listy najlepszych kasyn z prawdziwymi pieniędzmi.

Carousel
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Collector - Diamond Edition
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Glam Life
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Top Dawgs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Pro
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Maui Mischief
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki