Scarab graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, starożytny Egipt

Scarab online recenzja automatów

Chociaż możesz grać dosłownie setki gier online w starożytnym Egipcie, automat Scarabe od IGT wyróżnia się z tłumu. To zależy od niektórych oszałamiających funkcji projektowych i unikalnych bonusów, które gwarantują wiele dodatkowych dzikich w grze, a także wybór darmowych gier Spins.

Scarabe Darmowe Gry Online ma zwykłe 5 rolek, ale imponujące 75 liniów wypłat przekraczają grę. Prowadzi to do niskiej zmienności, co oznacza, że możesz zbierać zwycięstwo po wygranej. Kiedy pojawiają się wysoko płatne symbole, takie jak piękna Kapłanka.

Uruchomiona w 2019 r. Scarab automat z IGT stał się niezwykle popularny w kasynach online na całym świecie. Jest w pełni zoptymalizowany, aby grać na iOS i telefonach komórkowych z systemem Android, abyś mógł odkryć bogactwa Egiptu, gdziekolwiek się zdarza.

Dołącz do nas teraz, kiedy odbywamy podróż w czasie, kiedy piramidy zdominowały krajobraz, a życie były kontrolowane przez tajemniczych bogów, którzy pojawiają.

Scarab -Slot Controls i konfiguracja

Odważne, łatwe w użyciu przyciski sterujące siedzą pod rolkami, więc nawet jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w gniazdo, nie będziesz mieć problemów z wypracowaniem, jak zacząć z automatem Scarab z IGT.

Klikasz przyciski strzałek, aby wybrać kwotę postawioną na każdym spinu. Opcje wahają się od 0.75 do 225.00, więc jest to gra dla graczy ze wszystkimi oprócz najmniejszych bankrollów.

Niezależnie od tego, jaką jest, gra Scarab Slots cofa się średnio 96%, co jest dość hojne i daje dłuższe sesje dla mniejszych nakładów. Podobnie jak wszystkie gry IGT, jest to całkowicie sprawiedliwe i daje graczom prawdziwą szansę na wylądowanie ogromnych zwycięstw.

Aby zobaczyć, ile mogą być te wygrane, kliknij przycisk Pays na panelu sterowania. Ma pełną listę tego, co zbierasz, gdy 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu przecinają linię od lewej do prawej. Symbole karty gry są używane jako ikony o niższej wartości i chociaż niektórzy ludzie lubią widzieć wszystkie symbole powiązane z konkretnym motywem, inne są bardziej niż szczęśliwe, widząc te znane obrazy.

Złote efekty symbole bogów Anubis, Mahees i Horus wypłacają wyższe nagrody. Jeśli wylądujesz najwyższą kapłanką na 3, 4 lub wszystkich pięciu rolkach, wygrywasz do 200 -krotnie paliwo lub ogromne 45 000.00 na maksymalnym poziomie zakładu. Jest ułożonym symbolem, który może wypełnić rolki, co ułatwia ją widzieć przez linię.

Jeśli chcesz usiąść i obejrzeć grę, wybierz przycisk automatycznych spinów, a oprogramowanie wykonuje pracę do 100 kolejnych spin. Możesz je zatrzymać w dowolnym momencie, a i tak kończą się, gdy funkcja, taka jak specjalne rundy darmowych gier, uruchomi się.

Maszyna do gniazda Scarabe wygląda równie dobrze i ma nienaruszone funkcje zarówno w formacie komputerowym, jak i mobilnym. Fakt, że możesz grać na urządzeniach z systemem iOS i Android, pomógł uczynić go tak popularnym wśród graczy, którzy wolą wygodę korzystania z platform mobilnych.

Scarabena i funkcje bonusowe

IGT wykorzystało swoje ogromne doświadczenie, aby dać grę Scarab Online Game, aby upewnić się, że nie zgubiła się wśród wszystkich innych w starożytnym Egipcie. Świetny projekt obejmuje dramatyczne obrazy piramid za kołowrotkami, ale to bonusowe rundy, które przynoszą graczy do gry w kółko.

Dziki symbol pomaga ukończyć kombinacje i chociaż większość automatów ma dzikie w grze, niewielu ma specjalną funkcję dzikiego pobytu. Wszelkie pojawiające się symbole Scarab Beetle będą blokowane, podczas gdy lądowanie w kolejnych 10 spinach również pozostaną ustalone w pozycji. Pod koniec 10 obrotów wszystkie przekształcają się w dzikie symbole, co w zasadzie gwarantuje, że zdobyjesz nagrodę.

Znajdziesz także funkcję zsynchronizowanych rolki, która widzi symbole ułożone kilka wysokich. To kolejny sposób, w jaki automat Scarab z IGT pomaga ustalić zwycięskie kombinacje. Ale jest jeszcze więcej, ponieważ symbol rozproszenia piramidy odblokowuje darmowe gry, gdy ląduje w co najmniej 3 miejscach jednocześnie.

Przed rozpoczęciem bonusowych gier zaoferowano ci wybór liczby spinów i liczby przypadkowych Wilds, które będą widoczne w każdym. W zależności od tego, ile piramid uruchomiło tę funkcję, możesz wybrać z 3 opcji.

Zaledwie 3 rozproszenia daje wybory, od 15 darmowych gier z 5 losowymi dzikimi, do zaledwie 5 obrotów, z 10 losowymi dzikimi symbolami na rolkach. Z drugiej strony 5 lub więcej rozproszeń oznacza, że możesz wybrać aż 45 darmowych spin.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Sticky Wilds
 • Losowe dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Wniosek

Jeśli lubisz automaty, w których pojawiają się piramidy, kapłanki i bogowie Egiptu, wówczas automat Scarab. Nawet jeśli jesteś jedną z mniejszości graczy, którzy nie lubią tego tematu, nadal powinieneś go grać, ponieważ wybitne funkcje zamieniają slof Scarab Online w jedną z najpopularniejszych i ekscytujących gier w całej gamie IGT.

Spójrz na gniazdo Scarab Queen z IGT, który ma podobny wygląd, wraz z respins, darmowymi gierami i 4 różnymi nagrodami Jackpot.

Te automaty znajdziesz w kilku wybitnych stronach kasynowych, takich jak te przedstawione na tej stronie. Dołącz i rozpocznij poszukiwania egipskich skarbów dzięki specjalnym ofertom premiowym powitalnym.

Powiązani partnerzy kasyna

The Rift
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Land of Zenith
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Falcon Huntress
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kawaii Kitty
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa Hot 1
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Run Mega Jackpots
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
10,001 Nights
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni