Secret of Dead graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Secret of Dead Darmowe Gry Online Review

Play i Go Ujmuj starożytne egipskie tajemnice w sekretach martwego miejsca. Jest to jedna z kilku w wielu grach, w których Scarab Beetles, Cat Statues i piękna bogini wypełniają szpilki. Tym razem możesz je wyrównać na 6 bębnach i 10 liniach płacowych za zwycięstwo, pomógł przez dziki symbol Ankh, który również wprowadza bezpłatną rundę bonusową gier.

Specjalny symbol rozszerza się podczas bezpłatnych spin. Gamble wygrywa i możesz osiągnąć maksymalną wypłatę o wartości 10 000 razy swój zakład. Secret of Dead to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.2%. Zagraj w komputery PC, iOS, Android lub Windows Mobiles w naszych zalecanych kasynach, aby odkryć cenne bogactwa Egiptu.

Jak grać w tajemnicy martwego automatu

Każdy, kto zna inne wpisy z serii, takie jak Book of Dead lub Legacy of Dead, rozpozna wiele symboli, ponieważ niektóre pozostają takie same w całym zakresie. Pojawiają się emblematyczne emblematy kart o tematyce egipskiej, a także Beetle, Złota Kobra i Shai, Bogini Losu.

Siatka symboli 6x3 jest owinięta złotą ramą i osadzona wśród dekoracyjnych kolumn pałacu, zaśmiecona złotymi monetami. Secret of Dead Darmowe Gry Online to nie tylko wizualna rozkosz, ale także uczta dla uszu, z odpowiednią ścieżką dźwiękową, która dodaje atmosfery tej gry komputerowej i mobilnej.

Możesz wybrać udział w sekundach z paska pod rolkami, z opcjami od 0.10 do 100.00 na każdym spinu ze wszystkimi 10 liniami aktywnymi w górnych miejscach automatów online. Możesz uruchomić szpilki obracające się automatycznie od kliknięcia pomarańczowego przycisku strzałki na elementach sterujących, a "I" po przeciwnej stronie otwiera wypłatę.

Możesz przeczytać pełną listę tego, co jest tu warte każdego symbolu, a wygrasz z 3, 4 lub 5 identycznych symboli na linii wypłaty od lewej. Najcenniejsze są warte do 25 -krotnie twoje zakłady. W tabeli zawiera również szczegółowe informacje na temat funkcji specjalnych, takich jak darmowe spiny z rozszerzającymi się symbolami, a my omówimy je następne.

Darmowe obroty i inne sekret martwych automatów

Złote krzyżowe Ankh to dziki symbol, który w razie potrzeby wkracza do wygranej. Jest to także symbol rozproszenia sekretu martwego miejsca online, a dowolne 3, 4, 5 lub 6 w dowolnych miejscach zapłacą natychmiastową nagrodę odpowiednio 1x, 10x, 50x lub 250x.

W zależności od tego, ile się pojawia, otrzymujesz również 8, 10, 12 lub 15 darmowych obrotów rolki. Przed rozpoczęciem gier oprogramowanie wybiera losowy symbol, który rozszerzy się na wszystkie 3 rzędy każdego kołowrotka, na których ląduje podczas gier bonusowych. Zapłaci również bez konieczności bycia na podłączonych rolkach, co znacznie ułatwi wygranie z wybranego symbolu.

Jeśli co najmniej 3 kolejne symbole rozproszenia Ankh lądują jednocześnie, otrzymasz 5 dodatkowych darmowych spinów. Drugi rozszerzający się symbol jest teraz aktywny, a proces ten może się powtórzyć kilka razy, co umożliwia rozszerzenie wszystkich symboli w celu wygrania po wygranej. Jeśli oprogramowanie do gry wybiera Shai do rozszerzenia, każda wygrana, którą dokonuje, ma podwójną wartość.

Wygrane w grach podstawowych i darmowych spinach można grać. Podwójnie lub czterokrotnie wypłatę, jeśli poprawnie zgadujesz kolor lub garnitur z karty gry twarzą.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Secret of Dead Glot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Nagroda o maksymalnej potencjalnym potencjalnym 10 000 razy wynosi 1 000 000.00 Jeśli grasz 100.00 na każdym obrotu sekretu martwego automatu - dobry fundusz nagród, nawet w porównaniu z najlepszymi gier automatycznych. To bardzo niestabilna gra, więc nie zdziw się, jeśli kołowrotki obracają się kilka razy między zwycięstwami, chociaż wysokie przeciętne nagrody, które to zrekompensują. Długoterminowy, teoretyczny procent wypłaty wynoszący 96.2% jest dość typowe dla gier o wysokiej zmienności.

Nasze sekret werdyktu martwego miejsca

Podczas gdy sekret martwych automatów online nie ma przełomowych funkcji lub elementów projektu, jest to gra z szerokim urokiem zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy. Starożytny egipski motyw jest prawdopodobnie najpopularniejszy ze wszystkich, jak udowodnili inni z tej samej serii, a wspaniała grafika zachwyci fanów tego tematu.

Dzikie substytucje i rozszerzające się symbole w bezpłatnej rundzie gier należą do popularnych funkcji, a ze szczęściem rozszerza się na podwójne nagrody, podczas gdy wiele symboli rozwija. Szeroki zakres zakładów i szansa na zebranie imponującego 10 000 razy twojego zakładu to tylko niektóre z innych powodów, dla których powinieneś odkryć sekret martwego automatu w najlepszych kasynach online.

Jaki jest minimalny zakład w sekretie martwego automatu?

Możesz zagrać w tajemnica martwego szczelin za zaledwie 0.01 na spin, ale to aktywuje tylko 1 z 10 linii płac. O wiele lepiej jest grać w wszystkie dostępne linie, aby upewnić się, że zebrasz wszystkie możliwe zwycięstwa. Przy minimalnym zakładu jest to pakiet 0.10 na każdym obrotu.

Ile mogę wygrać z sekretu martwego automatu online?

Zagraj w tajemnica martwego szczeliny na maksimum 100.00 i możesz wygrać 1 000 000.00. To 10 000 razy zakład, który można wygrać podczas ekscytującej rundy darmowych obrotów, w której rozszerzające się symbole płacą za wszelkie rolki, a Bogini podwaja nagrody.

Co robi symbol Ankh w sekretach martwych gier?

Ankh w kształcie krzyża jest dzikim symbolem sekretu martwego automatu, który może działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa. Jest to również symbol rozproszenia, a dowolne 3, 4, 5 lub 6 na widoku wystrzeliwują odpowiednio 8, 10, 12 lub 15 darmowych spinów.

Gdzie mogę zagrać w sekret martwego szczelin?

Pozyskliśmy najlepsze kasyna online, które niosą sekret gier dead glot. Dołącz do zatwierdzonej strony, a możesz ubiegać się o pakiet premiowy mile widziany i cieszyć się ogromną kolekcją gier w bezpiecznym, bezpiecznym i licencjonowanym kasynie.

Czy jest jakiś sekret kodów promocyjnych martwych automatów?

Mamy szczegółowe informacje na temat najnowszych kodów promocyjnych kasyna online. Sprawdzaj tę stronę, aby sprawdzić, czy jakaś pokrywa tajemnicę martwego automatu, a jeśli ją znajdziesz, możesz być w stanie obrócić rolki za darmo.

Jest sekretem martwego automatu kompatybilnego z telefonami komórkowymi?

Secret of Dead Slot jest w pełni zoptymalizowany pod kątem iPhone'ów, iPadów, Androida i Windows Cones i Tablet Computers. Został zaprojektowany od samego początku do pracy na komputerach stacjonarnych i mobilnych bez zmian w stylu, funkcjach lub potencjale zwycięskim.

Jakie symbole używa sekret martwego szczeliny?

Klasyczne symbole egipskie pojawiają się na rolkach tajnego maszyny do gniazda. Wśród nich są czarne posąg kota, chrząszcz z Skarabinem, Bogini i Ankh, podczas gdy każdy z nich jest bardzo szczegółowy i kolorowy.

Jest sekretem martwego szczeliny serii?

Tak to jest. Secret of Dead Slot jest częścią szeregu gier, które używają tych samych symboli. Inne to Book of Dead, Legacy of Dead i Scroll of Dead. Możesz grać w nich i więcej w najlepszych kasynach.

, Który jest w tajemnicy martwego miejsca online?

Secret of Dead Slot pochodzi z Play’n Go. Dołącza do innych popularnych gier, takich jak Fire Joker, Cat Wilde and the Lost Rapiture oraz 15 Crystal Roses: A Tale of Love w tej niezwykle popularnej ofercie.

Kiedy był sekret wydanego maszyny do gniazda?

Dzień premiery dla Secret of Dead Slot to 24 lutego 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Knights King’s Ransom
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gemix 2
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hammerfall
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Mummy Win Hunters Epicways
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ramesses Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legacy of Dead
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jambo Cash
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Valhalla
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki