Secrets of the Forest graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
495 000 $.00
Motyw:
Fantasy, magia, bajka

Secrets of the Forest Darmowe Gry Online Review

HI 5 Gry przynosi czarujące miejsce z magicznymi wróżkami. Głęboko w lesie wróżki szepczą sekrety o tym, jak możesz zarobić 495 000 monet. Jest to możliwe, gdy grasz w tajemnice lasu na dowolnym urządzeniu, w tym na wszystkie urządzenia mobilne. Ten magiczny las oferuje siatkę 5x3 z masywnymi 99 liniami wypłaty w celu utworzenia zwycięskich kombinacji. Dzikie wróżki mogą pomóc Ci zdobyć więcej zwycięskich linii, podczas gdy rozproszone wróżki odblokują bezpłatną rundę bonusową spinów. Co więcej, możesz otrzymać swobodny respina. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygrać magiczne nagrody, po prostu przeczytaj nasze tajemnice recenzji slotu Forest.

Jak grać w tajemnice slotu leśnego

Sekrety leśnego szczeliny łączą zabawne cechy premii z prostotą i łatwością. Może istnieć wiele funkcji i 99 różnych linii zakładów, ale gra jest łatwa do rozpoczęcia. Wszystkie niezbędne kontrole czekają na Ciebie poniżej siatki 5x3. Możesz uzyskać dostęp do wypłaty podczas przechodzenia na górę ekranu. Po prostu dostosuj kontrolę "linii", aby wybrać do ogromnych 99 liniów wypłat. Kontrola "BET" pozwala wybrać zakład od 0.99 do 198 monet na spin. Aby rozpocząć grę, uderz "spin" po prawej stronie.

Nagrody do 495 000 monet są do zdobycia, gdy grasz w tajemnice lasu na dowolnym urządzeniu w najwyższych kasynach online. Jeśli wolisz kręcić rolki na telefonie komórkowym, możesz uzyskać dostęp do gry z dowolnego kasyna mobilnego. Gniazdo mobilne jest kompatybilne na wszystkich urządzeniach, w tym iOS i Android.

Sekrety leśne i bezpłatne spiny

Sekrety slotu leśnego obejmują symbole kart do gry, rozproszenia, dziczy i różnorodne magiczne wróżki. Każdy unikalny symbol oferuje inną wartość wypłaty, którą możesz odkryć, jeśli sprawdź wypłatę. Karty gry oferują najniższe wypłaty, po których następują różnorodne symbole wróżki. Wild oferuje największe wypłaty, które mogą osiągnąć do 5000 x Twój udział w jednym spinu. Sekrety logo leśnego reprezentują dziki symbol. Wild może zastąpić inne symbole, aby stworzyć dodatkowe zwycięskie linie. Nie może jednak zastąpić symbolu rozproszenia.

Symbol Bezpłatnych gier jest rozproszenie i pojawia się na rolkach 1, 2 i 3. Musisz zobaczyć 3 lub więcej rozproszeń na linii płac, aby otrzymać udział w darmowych spinach. Więcej Wilds dołączy do kołowrotków podczas rundy darmowych obrotów, aby zwiększyć twoje szanse na wygraną. Co więcej, tajemnice lasu obejmują mechanikę upadku rolki. Ta funkcja zaczyna się za każdym razem, gdy tworzysz zwycięską linię. Symbole rozpuszczają się, gdy nowe symbole upadną, aby zająć ich miejsce. Otrzymujesz bezpłatny respin, który zapewnia dodatkową szansę na podwojenie nagród.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Sekrety leśnej maksymalnej wygranej, RTP i zmienności

Magiczne nagrody do 495 000 monet czekają na ciebie w tajemnicach lasowych gier. Dołącz do wróżków, aby uzyskać zabawę średnią zmienności. Gra ma RTP 94.90%.

Sekrety werdyktu leśnego i podobne automaty online

Secrets of the Forest by High 5 Games zapewnia wiele ekscytujących funkcji i opcji, aby pomieścić różnych graczy. Podstawowa siatka 5x3 podkreśla ciepło za pomocą 99 linii płacowych do wyboru. Możesz zarobić do 495 000 monet z zaledwie 0.99 monety spin. Gra łączy zaczarowane wizualizacje 3D z ekscytującymi funkcjami, takimi jak darmowe spiny, dzikie, respins i mechanika spadków. Dzikie wróżki mogą nawet zwiększyć twoje nagrody za pomocą mnożnika 5000x.

Jeśli szukasz większej różnorodności, sprawdź inne tytuły w Games High 5. Cosmic Heart to lotny szczelin. Slot Fox Fire oferuje ogromne 117 649 sposobów na wygraną. Zawiera unikalną funkcję mrożonek, a także ułożone dzikie. Odwiedź naszą listę najlepszych kasyn online, aby odkryć różne wysokie 5 miejsc.

Powiązani partnerzy kasyna

Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Invisible Man
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amber Sterling’s Mystic Shrine
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empress of the Nile
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki