Serengeti Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
390 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, safari

Recenzja automatu online Serengeti Gold

Mikrogaming i JustFortheWin zabiorą Cię na wirtualne safari w swoim goldzie internetowym Serengeti. Bardzo szczegółowe symbole zwierząt migrują przez 5 rolek i 25 liniów, z dzikim lwem wśród nich wśród nich.

Pojawiają się również złote monety, które uruchamiają cenną funkcję premii respins z gwarantowaną wygraną na końcu. Przy szczęściu możesz nawet zbierać mega jackpot na 2500 -krotnie twój zakład. Gra Serengeti Gold Slots ma również bezpłatną funkcję Spins, w której wirujesz koło bonusowe do zdobycia do 25 gier z wszystkimi zwycięstwami pomnożonymi przez maksymalnie 5x.

Jest kompatybilny z komputerami i telefonami komórkowymi działającymi na platformach iOS, Android i Windows. Serengeti Gold to gra o wysokiej zmienności ze średnią 96.1% powrotu do procentowego procentowego graczy.

Jak grać w złoto Serengeti

Trawiaste równiny usiane drzewami Acacia tworzą odpowiednie tło dla siatki symboli 5x3. Ten realistyczny obraz pasuje do wysokiego standardu dzieł sztuki używanej w całej grze, z obrazami bawołów, słonia, lamparta i nosorożca wśród symboli.

Wartości jackpot są wyświetlane po lewej stronie rolki, a łatwe w użyciu sterowanie są po prawej stronie. Zagraj w gniazdo złota Serengeti na telefonie komórkowym, a elementy sterujące przesuwają się na dno, co ułatwia dotarcie do.

Kliknij układ pokerowy na panelu, aby ujawnić zakres zakładów 0.20 do 100.00 na spin w najwyższej rankowej kasynach online. Ma opcję automatycznej spinów wywołanych przez zakładkę okrągłej strzałki, a 3 małe kropki odblokowują wypłatę, w której widzisz, ile jest warte każdego symbolu. Musisz dopasować symbole z lewej strony w dowolnej z 25 linii, aby wygrać, a lew płaci najwięcej, przy 25 -krotny zakład za pełny bieg 5 na linii płac.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gry Serengeti Gold Slots

Lew jest również dzikim symbolem, więc może działać jak inne, oprócz wolnych obrotów i emblematów złotych monet, aby ukończyć wygrane.

Dowolne 3, 4 lub 5 darmowych obrotów symbole rozproszenia w tym samym czasie przyznają spin na koło bonusowym. W zależności od miejsca, w którym koło się zatrzymuje, zbierasz wszystko z 10 darmowych gier z podwójnymi zwycięstwami, do 25 dodatkowych spinów z wypłatami pomnożonymi przez 5x.

Możesz odnieść tę funkcję z większą liczbą rozproszeń, a nowe gry rozgrywają się z tą samą mieszanką spinów i mnożników, co runda początkowa.

Gold internetowy Serengeti ma również funkcję hiperhold, przyznawaną, gdy tylko co najmniej 6 złotych monety lądują. Każda moneta ma wartość mnożnika wygranej i blokują się, gdy reszta symboli pozycjonuje co najmniej 3 razy. W grze są tylko złote monety i puste przestrzenie, a kolejne monety również blokują się na kołowrotki i resetują licznik do 3 rentgenów.

Działa to, dopóki albo nie będziesz mieć nowych monet na 3 kolejne spiny, albo wypełnisz wszystkie 15 pozycji symbolicznych. Następnie zbierasz wszystkie wartości monet, a także wszelkie wartości jackpot na monetach. Jackpoty Mini, Minor i Mega Pay 30x, 100x i 2500x Twój zakład.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane gniazda gniazda serengeti, średnie zwroty i zmienność

Jeśli masz szczęście, aby wypełnić 14 miejsc mnożnikami monet 100x, a także mega jackpot, wygrasz nagrodę równą 3900 x swojego zakładu. To stanowi 390 000.00 Kiedy grasz 100.00 na spin, który wyzwala funkcję hiperholda.

To jest gra na wysokiej zmienności i traktowana jako średnia długoterminowa, zwraca się 96.1% wszystkich stawek w nagrodach pieniężnych.

Nasza ocena szczeliny Gerengeti Gold

Chociaż nie ma nic nowego i innowacyjnego w grze Serengeti Gold Slots, wygląda fantastycznie i ma kilka popularnych dodatkowych funkcji. Darmowe obroty z mnożnikami do 5x mogą tworzyć kombinacje o wartości 2500 razy Twoje zakłady w jednym spinu. Istnieje potencjał jeszcze więcej w hiperhold respins, choć domaga się największej możliwej nagrody z pełnym ekranem 100 -krotnych monet mnożników, a symbol Mega Jackpot nie będzie często często zdarzył się zbyt często.

Jeśli lubisz automaty o tematyce dzikiej fauny.

Jest zoptymalizowanym mobilnym szczeliną Serengeti?

Możesz odtwarzać gniazdo Gerengeti na oknach i telefonach komórkowych, a także iPhone'y i iPads. Oprócz zmiany elementów sterujących, mobilna wersja gry ma ten sam styl i funkcje, co gniazdo komputerów stacjonarnych, więc nie musisz się martwić o brak.

Jaka jest maksymalna wygrana z gry Serengeti Gold Slots?

Maksymalna możliwa wygrana jest równa 3900 -krotnie Twojemu całkowitym zakładowi. Potrzebujesz 14 złotych monet z mnożnikami 100x, a także mega jackpot moneta na rolkach na końcu funkcji Hyperhold, aby wygrać tę ogromną nagrodę z gniazda Serengeti Gold.

Jak zmienne jest gold internetowy Serengeti?

Złoty gniazdo Serengeti to gra o wysokiej zmienności. Oznacza to, że wygrywanie spinów może występować rzadziej niż w grach o niższej wariancji, ale aby to nadrobić, wartości nagród mogą być wyższe. Pamiętaj, aby wybrać poziom zakładów, który może wytrzymać kilka strat z rzędu.

Jaka jest funkcja Hyperhold Gold Serengeti?

Hyperhold Respin Feature wyzwala, gdy 6 lub więcej monet pojawia się jednocześnie każda moneta ma przymocowany mnożnik, a kołowrotki obracają się 3 razy z zablokowanymi symbolami wyzwalającymi na miejscu. Wszelkie monety zresetują licznik z 3 obrotami, a także blokują. Na koniec zbierasz połączone wartości monet, a także wszelkie jackpoty.

Czy w grze Serengeti Gold Slots jest bezpłatna funkcja spinów?

Tak jest. Symbol bezpłatnych spinów odblokowuje koło fortuny, które obracasz raz, aby uruchomić szereg bonusowych gier i mnożników. Najcenniejszy wynik dotyczy 25 wolnych spinów, podczas których wszystkie wygrane są mnożone przez 5x.

Jakie symbole są używane w automatach do złota Serengeti?

To jest gra tematyczna wokół afrykańskiej dzikiej przyrody i szczegółowo zawiera kilka zwierząt. Lew, Buffalo, Slephant, Rhino i Lopard należą do tematycznych symboli. Gra Serengeti Gold Slots wykorzystuje również kolorowe symbole kart do gry na 5 rolkach i 25 liniach.

Czy są jakieś gry podobne do złotego szczeliny Serengeti?

Podobne gry obejmują safari złoty megaways z gry Blueprint Gaming. Masz do 117 649 różnych sposobów ustawiania symboli zwierząt, i jest wyposażony w kaskadowe rolki, mnożniki i darmowe gry. Zagraj w podobny gniazdo Mega Moolah, a możesz wygrać rozległy progresywny jackpot.

Ile mogę postawić na każdym obrotu gry Serengeti Gold Slots?

Maszyna gniazda złota Serengeti ma zasięg zakładu 0.20 do 100.00 na spin, z dużą ilością opcji między tymi granicami. To równe od 0.01 do 4.00 na każdej z 25 linii płacowych i stanowi dobry zasięg, który pasuje do większości budżetów.

To gniazdo złota Serengeti i niezawodne?

Podobnie jak wszystkie mikrogamowanie i sloty Justforthewin, Serengeti Gold zawsze gra uczciwe. Jest testowany przez niezależne laboratoria, aby zagwarantować uczciwe wyniki z oprogramowania generatora liczb losowych.

Kiedy wydano gniazdo Gerengeti?

Microgaming uruchomił gniazdo online Serengeti Gold w dniu 4 maja 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Eastern Emeralds Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madame Ink
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Masks of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni