Shake It graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
94.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 000 $.00
Motyw:
Luksusowy styl życia, niegrzeczny

Shake It Darmowe Gry Online Recenzja

Shake It jest nową automatem online z kreatywnych warsztatów Fugaso i jest to jedna z najbardziej grę zbudowanych przez studio. Ze względu na głośną muzykę klubową, tancerze go-go i animowane symbole twerkingowych pośladków, Shake It czasami może być nieco rozpraszające do gry. Ale skup się na wypłaty przez minutę, a zobaczysz, co sprawia, że ten automat jest interesującym wyborem. Za pomocą mechaników obu do wygranych i 10 aktywnych linii wypłat, ten automat może dać wypłatę do 50 000 monet podczas gry z prawdziwą gotówką, plus trzy różne jackpoty, które stają się coraz większe z każdą nową runią.

Wstrząśnij sterowanie i konfiguracja szczeliny

Gra Shake It by Fugaso jest dość łatwa dzięki prostocie gniazda i przyjaznej dla użytkownika ekranu. Gra zapewnia pełną kontrolę nad swoim pakietem, umożliwiając wybieranie/odznaczenie linii płacowych, wybór rozmiaru monet, ale także wybór liczby monet na linię płac. Dzięki temu możesz grać z dowolnym zakładem, który masz na uwadze, z minimalnego pakietu 0.01 kredytów maksymalnego zakładu w wysokości 100 punktów na spin.

Wypłaty można pobierać przez siedem różnych symboli, które rozdają nagrody 5-250 monet podczas gry jedną monetą na linię płac. Ale jeśli grasz za prawdziwymi pieniędzmi z 10 monetami na linię, będziesz mieć jeszcze lepsze nagrody 50-2 500 monet, na które czekają. Te wypłaty można wygrać na 10 aktywnych liniach wynagrodzeń, które można indywidualnie włączać lub wyłączać, w zależności od preferencji. Aby zobaczyć, jak ustalono linię płac, wystarczy nacisnąć jedną z liczb, które znajdują się obok rolki. A jeszcze lepsze w tym szczelinie jest to, że daje to niezwykłą szansę na zebranie nagród w obu kierunkach, dając wyższą stawkę trafienia niż wiele innych gier 10 płatków, które płacą tylko po prawej stronie.

Podczas przełączania na smartfon lub tablet, wrażenia z gry jest praktycznie takie samo, tylko będziesz mieć mniej elementów sterujących do zagracania ekranu. To miejsce można cieszyć na dowolnym urządzeniu z Androidem lub iOS i aby rozpocząć odtwarzanie, musisz tylko obrócić telefon i dotknąć ekranu. Użyj przycisku Spin, aby ręcznie odtwarzać rundy lub skonfiguruj tryb automatycznego do zautomatyzowanej sesji.

Shake It Gamelay i bonusowe funkcje

Gdy muzyka klubowa zacznie odtwarzać, a bezczelne symbole zaczną się toczyć na ekranie, będziesz czekał na pasującą sekwencję co najmniej trzech identycznych symboli, aby upadnąć na linię od lewej do prawej i odwrotnie. Najcenniejszym symbolem w grze i taki, który chcesz częściej zobaczyć na ekranie, jest wytatuowany tancerz, który może zapłacić 50-2 500 monet podczas gry za prawdziwą gotówkę, w zależności od zakładu. Kolejną ceną ikoną, której nie będziesz miał nic przeciwko oglądaniu przez cały czas, jest dziki symbol, który może wyzwolić funkcję ponownego spinka gry.

Dziki symbol może pojawić się tylko na rolkach dwa, trzy i cztery. Kiedy wyląduje na dowolnym kołowrotku, automatycznie rozszerza się na całej rolce, którą zajmuje, dając trzy dzikie symbole, które mogą zastąpić i uzupełniać sekwencje. I nie tylko dzika ikona rozszerza się, ale także uruchamia ponowne spin.

I na koniec gra ma również trzy różne progresywne jackpoty, które są również częścią wielu innych ekscytujących miejsc z Fugaso. Jackpoty są podawane w rozmiarze mini, midi i maxi, każdy wyższy niż ten poprzedzający, i zwiększają się, tym bardziej postawiasz na grę. Aby uruchomić dowolną nagrodę, nie musisz zakładać maksymalnego zakładu na każdą rundę, ale po prostu baw się w dowolnym pakiecie i mieć nadzieję, że gniazdo losowo uruchomi jackpot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Dzięki jego prostocie, Shake It może być dopasowane dla wielu różnych graczy. Jeśli jesteś fanem oldschoolowych gier automatycznych, ta gra jest interesującą opcją do odkrycia, która daje zabawny motyw, tradycyjne proste funkcje, ale także oba sposoby wygrania. Podczas gry przez prawdziwe kasyno pieniężne, to średniego szczelinka może z pewnością dobrze zapłacić, oferując nagrody do 50 000 monet. Jednak biorąc pod uwagę wysoki wskaźnik hitu gry, wydaje się, że duże wypłaty są tutaj wyjątkiem, a nie częstym wydarzeniem.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz grę w automatach, która może cię zabawiać na długo bez spalania przez budżet, shake It Online Warto dodać do Twojej listy. Z drugiej strony, jeśli bardziej interesuje Cię gniazda z większym ryzykiem i potencjałem na większe wypłaty, możesz również wypróbować niektóre automaty do gniazda fugaso. Szalony bot to jeden popularny wybór, który jest znany z zmienności, interesujący motyw, ale także cały wybór funkcji bonusowych, podobnie jak Mummy 2018, który jest kolejnym świetnym miejscem ze studia, które może płacić ogromne nagrody, do 100 000 monet. Wypróbuj obie gry za prawdziwe pieniądze w niektórych najlepszych kasynach na naszej stronie internetowej, a po rejestracji możesz również zdobyć lukratywne bonusy.

Powiązani partnerzy kasyna

Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
BountyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Take Santa's Shop
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Congo Cash
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miami Nights
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Thunder Slot Review
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All That Cash Power Bet
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni