Shamrock Holmes Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
560 000 $.00
Motyw:
Magia, irlandzkie szczęście

Shamrock Holmes Megaways online recenzja automatu

Siatka z drewna symboli unosi się w powietrzu, otoczona drzewami. Jest to ustawienie maszyny do gniazda Shamrock Holmes Megaways, którą można odwiedzić na komputerach PCS lub na telefonach komórkowych za pomocą systemów operacyjnych Android, iOS i Windows w najlepszych kasynach mobilnych. Być może pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że każda kołowrotek ma inną liczbę symboli, a to zależy od systemu Megaways, używanego przez studia All41 na licencji z Big Time Gaming.

W dowolnym momencie można zobaczyć zaledwie 2 lub nawet 7 symboli na kołowrotku i łatwiej jest zdobyć zwycięstwo z większą liczbą symboli, tworząc więcej sposobów. Symbole te składają się w dużej mierze z ikon karty, w niejasno celtyckim stylu, wraz z kwiatami, pixie, koniczyną i shamrock holmes. Jest wesołym facetem w zielonym tweecie i czapce z destalują.

Złote monety w połączeniu z Pixie, Shamrock lub obiema, wywołują respins z dużą liczbą megawysów gwarantowanych. Rolling Role mogą dać ci wygraną po wygranej, a podczas bezpłatnej funkcji gry mnożnik wznosi się na każdej rolce w serii. To tutaj najprawdopodobniej wylądujesz rozległy 28 000 razy swój zakład w jednym z najlepszych miejsc na automatach.

Jak zagrać w slot Shamrock Holmes Megaways

Podobnie jak wiele automatów Megaways, zakres zakładów jest nieco ograniczony, z opcjami od 0.20 do 20.00 na spin. Po prostu kliknij mały stos monet na panelu sterowania, aby otworzyć różne opcje zakładów, a po wybierzeniu poziomu będziesz gotowy do gry.

Podwójny przycisk strzałki aktywuje automatyczne obroty, a zakładka 9 kropek zabiera Cię do gniazda megaways Shamrock Holmes. To ujawnia, ile wygrasz z dopasowanych symboli w dowolnym miejscu na sąsiednich bębnach z lewej strony. Shamrock Holmes płaci najwięcej, zwracając 50 -krotnie swój zakład za serię 6 na wszystkich rolkach.

Wszystko jest bardzo łatwe w zarządzaniu i działa równie dobrze po wersjach komputerów stacjonarnych i mobilnych.

Bezpłatne spiny i inne cechy slotu Shamrock Holmes Megaways

Złote "W" może działać jak inne w razie potrzeby, ale pojawia się tylko na zwędzeniu poziomej nad środkowymi czołowymi rolkami głównymi. Wszystkie symbole w wygranej znikną, a w systemie Rolling Reels Nowe z opadania, aby wypełnić przestrzenie, potencjalnie tworzą.

Złota moneta z koniczyną jest symbolem rozproszenia, a jeśli 3 lądują w tym samym czasie, co pixie, dostajesz magiczny las, z gwarantowanym 10 000 sposobów wygrania przez rolki. Jeśli monety lądują w tym samym czasie co Shamrock Holmes, istnieje 32 400 sposobów w respin, a jeśli oba postacie są na spinu, maksymalnie 117 4649 megawysów jest aktywnych dla bezpłatnego spinu.

Cztery złote monety wyzwalają 10 darmowych gier z początkowym mnożnikiem 2x w każdej wygranej. W tej rundzie respins mogą nadal wywoływać, a wszelkie wygrane w serii Rolling Rels aktywują mnożnik, który wzrasta o 1x w każdym. Po raz kolejny nie ma ograniczeń co do liczby roll.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda Megaways Shamrock Holmes

Pomimo teoretycznych nieograniczonych mnożników, maksymalna możliwa wygrana wynosi 28 000 razy.00 o 20.00 Poziom zakładu. Shamrock Holmes Megaways to gra o wysokiej zmienności i średni powrót do procentowego od graczy 96.44%.

Nasz wyrok automatów Shamrock Holmes Megaways

Irlandzki motyw, ekscytujące funkcje i potencjał do zdobycia rozległych mnożników wygranych to tylko niektóre z atrakcji gry w megaways Shamrock Holmes. Rolling Role to dobry sposób na zdobycie kilku zwycięstw z rzędu, a respins z gwarantowaną liczbą megawysów zwykle wystarczy, aby stworzyć przyzwoitą wygraną. W wolnych spinach, wraz z rosnącymi mnożnikami, rolki stają się jeszcze bardziej cenne.

Pomóż Shamrock Holmesowi odkryć największe wygrane, gdy grasz na tym komputerze i zoptymalizowanym telefonie komórkowym w najlepszych kasynach online.

Cash‘N Riches WowPot Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Court of Hearts
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Star Turns
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rage to Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Maya
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni