Shamrockers graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
92.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, muzyka, irlandzkie szczęście

Recenzja automatów online Shamrockers

Sloty tematyczne wokół kultury irlandzkiej są niezwykle popularne, ale międzynarodowa technologia gier (IGT) przyjęła zupełnie nowe podejście ze swoim slotem internetowym Shamrockers. Zamiast tęcze, garnków złota i kufli ciemnego piwa, gra zawiera zespół krasnoludków grających tradycyjną muzykę irlandzką. Styl jest odświeżającą zmianą i pomógł Shamrockers Eire'owi stać się jednym z najlepszych miejsc wideo online z całego zakresu IGT.

Fakt, że możesz grać w tę grę na komputerze stacjonarnym, urządzeniu mobilnym z Androidem lub iOS, jest muzyką dla naszych uszu i świetnie wygląda na wszystkich platformach. Funkcje mogą sprawić, że tańczysz przyrząd, ponieważ Lucky Clover Wild Symbol pomaga ukończyć kombinacje, symbole wydają się ułożone w stosy, a jest bezpłatne obroty z bogatszymi kołowrotkami. Unikalna funkcja bisu dodaje jeszcze więcej gier dodatkowych do ogółem.

Zwycięstwa do 625x Twojego udziału lub 250 000.00 przy maksymalnym zakład. Przygotuj się na imprezę w stylu irlandzkim z skakającymi krasnoludzkami Shamrockers Eire to Rock, w trybie FreePlay tutaj lub za prawdziwą gotówkę w niektórych z najlepszych kasyn online.

Shamrockers SLOT Sterowanie i konfiguracja

Jest to 5-linowe gniazdo 20 płatków, w którym wszystkie linie są trwale aktywne. Wygrasz wielokrotności palika, gdy 3, 4 lub 5 pasujących symboli lądują na linii płac od lewej strony. Jest to klasyczny format, który ułatwia tę grę dla niedoświadczonych graczy i znana dla bardziej doświadczonych graczy.

Możesz obrócić te bolezny z zaledwie 0.20, aż do wysokiej granicy 400.00, z wieloma opcjami pomiędzy nimi, więc jest to gra dla wszystkich budżetów. Shamrockers dają ci ciepłe irlandzkie powitanie, z dużym powrót do procentowego od gracza 96.20%.

Jeśli otworzysz wypłatę, za pomocą przycisku na dole rolki, zobaczysz, ile jest warte każdego symbolu i jak odtwarzają się bonusy. Ikony karty w stylu celtyckim to niższa wartość, ale częściej widać symbole. 4 Shamrockers wypłacają wyższe nagrody, z 15, 60 lub 500x zakłada, aby zbierać, gdy główny wokalista wyląduje na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach w linii płac.

Wszystkie opcje i funkcje sterowania, w tym bezpłatne runda gier i bis, są powszechne na komputerach stacjonarnych i telefonach komórkowych. To ta elastyczność międzyplatformowa otworzyła grę Shamrockers Eire do tak szerokiej publiczności.

Funkcje rozgrywki i dodatkowych funkcji Shamrockers

Chociaż powiedzieliśmy, że w tej grze nie ma tęcze, wciąż za kołysanami jest wielobarwne niebo. Żadne gniazdo o tematyce irlandzkiej nie może być bez nutki tęczy. Dekoracyjna złota rama graniczy z rolek, pomagając zamienić shamrockers eire do rockowego miejsca na grę w świetnie wyglądającą grę.

Postacie w stylu kreskówek zostały zaprojektowane fachowo, z niewielkimi efektami 3D i dodanymi ładnymi animacjami. Każdy z nich tańczy, gdy stają się częścią zwycięskiej kombinacji, w towarzystwie żywej melodii.

Shamrockers Eire to Rock jest wyposażony w funkcję dynamicznych stosów IGT. Losowy symbol jest wybierany przed każdym spinem, który zostanie ułożony kilka wysokich na rolkach, zwiększając szanse, że wygrał dla Ciebie.

Szczęśliwa czterolista koniczyna to dziki symbol, który może działać jak wszystkie inne, oprócz biletu na koncert, który jest symbolem rozproszenia bonusowego. Kiedy ten symbol bonusowy pojawia się w 3 miejscach w dowolnym miejscu na środkowych rolkach, otrzymasz nagrodę równą dwukrotnie większemu palikowi, a następnie 4 darmowe spiny.

Chociaż 4 obroty są mniej niż w większości gier, Shamrockers mają gwarancję, że pojawią się jako dynamiczne symbole ułożone w rundzie. Fiddle Player jest ułożony na pierwszym spinu, a potem jest kolej na kobiecej perkusistki z krasnoludzką. Podczas trzeciego darmowego spinu zobaczysz gitarzysta ułożonego w stos i wreszcie, wokalista, z jego włosami w spektakularnym czerwonym cyklu, jest układany.

Jeśli w ostatnim bezpłatnym spinu widać złoty bilet, specjalna funkcja bisu zapraca runda, z tym samym dynamicznym ułożonym w stos. Bilet staje się dodatkowym dzikim symbolem obrotów bisu, chociaż pojawia się tylko na Reel 5, po prawej stronie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Każdy, kto lubi automaty do irlandzkich (i spójrzmy prawdzie w oczy, to większość z nas) pokocha grę Shamrockers Eire to Rock. Jest pełen zabawnych postaci, zabawne animacje i Craic of A Night Out with A Band of Leprechauns.

Należy pamiętać, że jest to gra o dużej wolności, więc być może będziesz musiał obrócić rolki kilka razy przed zebraniem wygranej. Ale wypłata jest taka, że nagrody mają zwykle stosunkowo wysoką wartość, więc może zapłacić cierpliwość.

Uważaj na szczelinę LePrechaun Legends z Genesis Gaming. Ta popularna gra zawiera kolejną grupę postaci muzycznych grających w tradycyjne melodie. 5 rolek jest przekraczanych o 50 liniów wypłat, a wraz z zespołem jeszcze raz zobaczysz symbol Lucky Clover i ikony karty.

Potsów złota wypłacają natychmiastowe nagrody pieniężne do 10 razy więcej niż zakład, podczas gdy szczęście irlandzkie funkcje blokuje wysoko płatne symbole rozproszenia na miejscu. W rundzie bezpłatnych obrotów krasnoludzki mogą stać się zamknięte dzikie symbole, prowadząc do własnego garnka złota przed końcem gry.

Te niezwykle zabawne automaty są wielkimi sukcesami w niektórych naszych internetowych stronach kasynowych. Śledź Rainbow (lub i i tak nasze linki) do stron i sprawdź, czy masz trochę słynnej irlandzkiej fortuny, gdy grasz w te gry.

Idol of Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Basketball Star on Fire
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Robin Nottingham Raiders
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deadly 5
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hyper Strike
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
John Hunter and the Book of Tut Respin
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki