She's a Rich Girl graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 700 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, owoce, klejnoty

Ona jest bogatą dziewczyną internetową recenzją automatu

W dzisiejszych czasach świat wydaje się pełen rozpieszczanych bogatych dziewcząt i gier online programistów International Game Technology (IGT) w tym rynku dzięki swojej maszynie do gry w slot jest bogatą dziewczyną. Zaprojektowany tak, aby spodobał się Kim Kardashianom, gwiazdom telewizji reality i influencerów na Instagram.

Ona jest bogatą dziewczyną to 5-krasna gra, z 9 liniami wypłaty. Można go grać na komputerach stacjonarnych, Android i iOS telefonach komórkowych w najlepiej ocenianych kasynach online i stał się kolejnym ważnym sukcesem dla IGT. Ten sukces jest częściowo spowodowany zabawnym motywem, a częściowo z łatwością rozgrywki. Ale być może główną atrakcją jest prosta, ale satysfakcjonująca runda bonusowa, w której możesz zarobić do 100 darmowych spin.

Nie musisz być bogatą dziewczyną, aby zacząć grać w tę grę, ponieważ stawki zaczynają się od 0.09 na spin, wznosząc się do maksymalnie 90.00. To stawia slot online, w zasięgu większości graczy, a z jackpotem wynoszącym 10 000 razy na stosie, każdy może być nieco bogatszy, gdy grają w tę zabawną grę.

Wypróbuj to w trybie FreePlay tutaj lub przeczytaj, aby dowiedzieć się, dlaczego jest bogata maszyna do gry na dziewczynie jest tak popularna w witrynach kasyn online i mobilnych.

Ona jest bogatą kontrolą i konfiguracją gniazda dziewczynki

Jeśli kiedykolwiek grałeś wcześniej w IGT, okaże się, że panel sterowania będzie bardzo znany, ponieważ zwykle używają tych samych przycisków w większości zakresu. Jeśli gry IGT są dla Ciebie nowe, nadal powinieneś być bardzo łatwo zacząć, ponieważ IGT zaprojektuje swoje gry dla graczy z całym poziomem umiejętności i doświadczenia.

Proste przyciski plus i minus dostosowują rozmiar zakładu, a inne opcje obejmują ustawienie rolki do automatycznego obracania się i przyspieszenie trybu fastplay. Możesz także zdecydować o tomie, który jest żywą melodią zawierającą śmieszne komentarze z symboli postaci. Obróć szpilki na chwilę, a zobaczysz, co mamy na myśli.

Pamiętaj, aby rzucić okiem na wypłatę, zanim zagrasz za prawdziwą gotówką. To ujawnia, że wygrywasz wielokrotności kwoty postawionej na każdej z 9 linii wypłat podczas dopasowania symboli i linii od lewej strony. Mniejsze wygrane są zgłaszane, gdy pojawiają się różne przedmioty owoców, z rozpieszczonym kundelem i białym kotem zwracającym środkowe wypłaty.

Wygrywasz 10x, 100x lub 500x, gdy albo bogata dziewczyna lub jej elegancka tata lądują na 3, 4 lub 5 rolkach na linii. Jednak górnym symbolem jest logo gry. Warto 5x udział w linii, gdy zobaczysz go na zaledwie 2cach od lewej, a ta najważniejsza nagroda w wysokości 10 000x jest twoja, gdy wypełni linię płacą.

Ona jest bogatą rozgrywką dziewczyny i funkcjami bonusowymi

Chociaż jest bogatą dziewczyną, odniosła sukces, gdy tylko została uruchomiona, nie można uciec od faktu, że jest to stara gra i ta popularność rozpoczęła się jakiś czas temu. Symbole są w zwykłym stylu kreskówek, więc jeśli chcesz najnowocześniejszego grafiki 3D, szukaj gdzie indziej. Ale proste uroki maszyny do gry She's A Rich Girl z pewnością przyciągnęły wielu fanów i są kilka zabawnych animacji postaci, które pomogą dodać do gry wizualne atrakcyjność.

Jak wspomnialiśmy wcześniej, główną atrakcją są funkcje bonusowe. Oprócz płacenia największych nagród, logo gry jest dzikim symbolem, który jest w stanie zastąpić dowolną inną, jeśli jest we właściwych miejscach. Wygrana podstawowa zostanie nawet podwojona, gdy dziki symbol pomoże ukończyć kombinację.

Nie będzie w stanie działać jak diament. To rozpoczyna grę Diamond Run Free Spins, ilekroć wyląduje w 3 miejscach na środkowych rolkach. Diamond Run Free Games odbywają się na nowym zestawie bębnów, w których standardowe symbole są zastępowane kolorowymi diamentami, w tym diamentowym symbolem. Chociaż otrzymujesz tylko 3 darmowe obroty, za każdym razem, gdy pojawia się dziki, do ogółem dodaje się 1 spin.

Jeśli masz szczęście, będziesz widzieć dziczy w bezpłatnych grach, dopóki nie rozegra maksymalnie 100 dodatkowych spin. To wciąż przyzwoita suma, a Diamond Wild wciąż podwaja nagrody, co czyni to potencjalnie lukratywną cechą.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Jeśli podstawowa grafika nie jest dla ciebie problemem, to ona jest bogatą dziewczyną jest wysoce zalecaną automatem. Podobały nam się wypróbowane i przetestowane funkcje, takie jak dzikie mnożniki i bezpłatne gry, w których masz szansę dodać wiele dodatkowych spin.

Jest to bardzo łatwa maszyna do gniazda do konfiguracji i gry, dzięki czemu jest idealna dla początkujących, podczas gdy średnia zmienność powinna pasować do każdego, kto lubi często wygrane linie symboli. Ogólny powrót do procentu graczy wynosi 95%, co jest w porządku, ale nie spektakularne.

Sugerujemy również, abyś wypróbował życie bogactw, od mikrogamji. Ten gniazdo ma wysokiej klasy grafikę, z realistycznymi obrazami ludzi o zbyt dużej ilości pieniędzy. Prywatne odrzutowce, jachty i supersamochody zdobią 5 rolki tego 30-płatkowego automatu. Dziki symbol podwaja wygrywa, podczas gdy darmowa gra Spins widzi wszystkie wypłaty podwójne i kombinacje wykonane za pomocą dzikiego symbolu czterokrotnie pod względem wartości.

Na niektórych z najlepszych miejsc na automatach znajdziesz bogatą dziewczynę online i życie bogactwu. W tych miejscach można znaleźć ogromną gamę innych ekscytujących miejsc wraz z mnóstwem ofert bonusowych, które pomogą Ci wyjść na najlepszy start.

Powiązani partnerzy kasyna

Punk Toilet
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carnaval Jackpot
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Fish Tank 2 Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Foxy Dynamite
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Riddle Reels - A Case of Riches
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Rainbow
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni