Shimmering Woods graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, magia, bajka

Migotanie Woods Darmowe Gry Online Recenzja

Poznaj zaklęty las, aby znaleźć lśniący gniazdo Woods Online z Play'n Go. Ta 5-zbiorowa gra zaczyna się od 243 sposobów wygrania, ale dzięki losowym podziałom symboli możesz zwiększyć liczbę wierszy do maksymalnie 7776. Kaskadowe bole mogą stworzyć kilka zwycięstw z rzędu, a rosnący mnożnik zwiększa potencjalne wypłaty.

Sparśne klejnoty wywołują swobodne obroty, w których łatwiej jest rozszerzyć bębny, gdy więcej symboli podzielonych na 2. Możesz wygrać rozległy 25 000 razy swój zakład z gry Shimming Woods Slots lub 2 500 000.00 na najwyższych stawkach. Jest to średnia do wysokiej zmienności gniazdo ze średnim zwrotem 96.2%.

Jak grać w grę lśniąc

Gra rozgrywa się w magicznym lesie, gdzie kryształy rosną z dna drzew. Świecające kryształy kadrują rolki, a zobaczysz 5 emblematów kart do gry, a także 4 klejnoty na rolkach. Jest to atrakcyjny widok na telefony PC, Androida, Windows i iOS, i jest wzmocniony kojącą ścieżką dźwiękową.

Standardowe elementy sterujące Play'n Go sprawiają, że lśniący loods jest łatwą grą do konfiguracji. Wybierz zakład z paska przewijania pod rolkami i zagraj przez 0.20 i 100.00 na każdym obrotu w najwyższych kasynach online. Wygrywasz, dopasowując symbole w dowolnym wierszu, na podłączonych rolkach z lewej strony.

Aby zobaczyć, ile jest warte, kliknij mały przycisk "ja" i spójrz na wypłatę. Diamenty i dziki symbol płacą najwięcej, zwracając do 3 -krotnie twoje zakłady. Opcje sterowania migającego się gniazda lasów obejmują autoplację, aktywowane przez pomarańczowy przycisk strzałki i prędkość błyskawicy, uruchomiona kliknięcie.

Bezpłatne obroty i inne lśniące lasy online funkcje automatów online

System kaskadowych kołowrotków usuwa zwycięskie symbole i widzi powyższe, aby wypełnić puste przestrzenie. Jeśli prowadzi to do kolejnej wygranej, dostaniesz kolejną kaskadę i tak dalej, bez górnej granicy do tego, ile może wystąpić w sekwencji. To, co sprawia, że Cascades jest jeszcze bardziej cennym, jest to, że mnożnik wygranej wzrasta o 1x dla każdego.

Gra lśniących gniazd z Woods wykorzystuje mechanizm "Payways". Oprogramowanie wybiera losowy symbol, który "podzieli się" na 2, jeden powyżej drugiego, na następujących spinach. Zwiększa to liczbę sposobów wygrania i można zobaczyć ogromne 7776 zwycięskich sposobów, jeśli pojawią się wystarczająco dużo przykładów symbolu.

Fioletowe symbole rozproszenia klejnotów w 3, 4, 5 lub 6 miejscach jednocześnie przyznają odpowiednio 10, 13, 16 lub 19 darmowych spinów. Otrzymujesz standardowy symbol 1 podział, jeśli 3 rozprasza się runda, ale ląduje 4, 5 lub 6, a gra wybiera 2, 3 lub 4 symbole do podziału w każdym darmowym spinu.

Po podzieleniu symbolu pozostanie podwojony przez resztę darmowych gier. Jeśli często odsuwasz rundę, nie tylko dostaniesz o wiele więcej spin.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty lśniącego gniazda lasów

Z odpowiednią mieszanką symboli i wysokich mnożników, możesz wygrać rozległy 25 000 razy swój udział w grze Shimmering Woods Slots. Zagraj w 100.00 w sprawie spinu, aby zdobyć nagrodę o wartości 2 500 000.00.

Jest to gra średnia do wysokiej zmienności, z długoterminowymi zwrotami na poziomie 96.2%.

Nasza lśniącą ocenę gniazda drewna

Magiczne gry mają ogromną grupę fanów, a wielu graczy będzie cieszyć się czarującym stylem i cechami lśniących gniazd. Istnieje wystarczająco szeroki zakres zakładów, aby pasować do większości budżetów, i łatwe do konfigurowania na komputerach stacjonarnych i mobilnych.

Kaskadowe kołowrotki, rosnące mnożniki i podział symboli mogą budować imponujące wygrane w grach podstawowych. Z jeszcze większą liczbą symboli dzielących się w darmowe spiny, tutaj masz najlepszą szansę na zdobycie ogromnej nagrody.

Pamiętaj, aby wejść do Magic Forest Sceniing the Shimming Woods Slot Machine w naszych zalecanych kasynach online, gdzie znajdziesz największe i najlepsze pakiety premiowe powitalne.

Jaka jest cecha symboli dzielący?

Przed każdym spinem oprogramowanie do gry wybiera losowy symbol. Każdy przykład symbolu pojawiającego się w następnym spinu lśniącego gniazda lasów zostanie podzielony na 2, jeden nad drugim. Daje to więcej sposobów wygrania i większe szanse na zdobycie nagrody.

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w grę lśniącą grę na automatach?

Zagraj w lśniący gniazdo lasu na naszych najwyżej ocenianych witrynach kasynowych i mobilnych, a możesz wygrać prawdziwe pieniądze. Załóż symbole na szpach w celu zebrania nagrody, z takimi funkcjami, jak kaskadowe kołowrotki i mnożniki zwiększające wypłaty.

Jaka jest maksymalna możliwa wygrana z lśniących gniazda lasu?

Gra lśniących gniazd z lasów może wypłacić ogromną nagrodę w wysokości 2 500 000.00. Musisz zagrać na maksymalnych stawkach, aby to wygrać, chociaż nawet zwykli gracze w minimalnym zakładach mogą odebrać nagrodę 5000.00 z idealnej kombinacji symboli i mnożników.

Czy lśniący gniazdo Woods Online ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne symbole rozproszenia 3, 4, 5 lub 6 na rolkach lśniących gniazdów drewna wywołują 10, 13, 16 lub 19 darmowych gier w tej kolejności. Podczas rundy bonusowej dodatkowe symbole podzielą się i pozostaną w podwójnym formacie przez resztę gier, więc łatwiej jest ubiegać się o nagrody.

Czy mogę zagrać w gniazdo gniazda na moim telefonie komórkowym z Androidem?

Świecące gniazdo lasów jest w pełni kompatybilne z telefonami komórkowymi działającymi na systemach operacyjnych Android, iOS i Windows. Styl, funkcje, rozgrywka i potencjał ogromnych wypłat są przenoszone przez niezmienione w wersji komputerów stacjonarnych, więc nie przegapisz niczego.

Czy lśniący gniazdo lasów ma dobry zakres opcji zakładów?

Możesz zagrać w gniazdo gniazda w drewnie przez 0 za 0.20 i 100.00 na spin. To przyzwoity zasięg, który pasuje do większości graczy i nie brakuje opcji między tymi poziomami. Łatwo jest wybrać kołek za pomocą przewijania pod kołowrotkami.

Jakie symbole pojawiają się na rolkach lśniących gniazda lasów?

Symbole lśniącego gniazda lasów są podzielone na 2 grupy. Pojawia się pięć emblematów kart o niższej wartości, wraz z 4 bardziej cennymi klejnotami. Istnieje również diamentowy dziki symbol, który może działać jak inne, i fioletowy klejnot, który uruchamia bezpłatną funkcję gier, gdy wyląduje w 3 lub więcej miejscach jednocześnie.

To lśniący gniazdo lasu popularna gra?

Sloty z magicznym motywem zawsze przyciągają szeroką publiczność, która pomogła sprawić, że lśniący leś. Nawet jeśli nie podoba ci się temat, dodatkowe funkcje, takie jak podział symboli, kaskady, mnożniki i darmowe gry mogą się spodobać.

Jaki jest powrót do procentowego procentowego gniazda gniazda drewna?

Uznany jako średnia długoterminowa, lśniąca maszyna do gniazda lasów zwraca się 96.2% postawionych pieniędzy w nagrodach. To znacznie się różnią w wyniku gry w grę, więc możesz znaleźć się znacznie powyżej lub poniżej tego poziomu w dowolnym momencie.

Kiedy został wydany lśniący automat do gniazda?

Świecąca gniazdo Woods Online zostało uruchomione przez Play’n Go 25 marca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ramesses Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nitropolis
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxy Dynamite
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni