Shining Hot graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Owoce, retro

Lśniący gorący przegląd automatu online

Lśniąca gorąca oferta automatów online jest skierowana do graczy, którzy lubią nieskomplikowane przyjemności wirowania zwycięskich kombinacji symboli owoców. Klasyczny styl łączy się z prostą rozgrywką, bez niezależnych funkcji bonusowych do przerwania rzeczy.

Możesz wybrać z wersji 5, 20, 40 i 100-liniowych, co z pewnością dodaje pewną różnorodność, a każda z nich jest w pełni kompatybilna z komputerami PC, iOS, Androidem i Windows Mobiles. Każda gra ma jackpot na poziomie 2500-krotny, a zmienność różni się od średnich do wysokiego. Średnie zwroty są doskonałe, od 96.32% do 96.36%, więc każdy oferuje dobrą wartość dla twoich pieniędzy.

Świeciowe gorące automaty pochodzą z pragmatycznej gry, a ich całość jest dostępna na jednych z najlepszych miejsc na automatach online.

Jak grać w lśniące gorące automaty online

Jeśli lubisz automaty ze znanymi symbolami, lśniąca gorąca zasięg zapewni natychmiastową atrakcyjność. Płomienie zapewniają prażone tło do 5 rolek, w których widzisz 3 lub 4 rzędy wiśni, bananów, winogron, cytryn i innych klasycznych symboli. Grafika jest lepsza niż niektóre inne gry o tematyce owocowej, z atrakcjami i cieniowaniem dającym niewielki efekt 3D dla każdego symbolu.

Inne ikony w tej kompatybilnej ofercie kompatybilnej i mobilnej to płonący czerwony diament i Złoty Bell. Są to dodatkowe symbole, na które spojrzymy w następnej sekcji.

Żywe elektroniczne melodie, które towarzyszą efekty mechaniczne, takie jak klikanie bębn. Podczas gdy wielu graczy będzie cieszyć się sposobem, w jaki sprawia wrażenie bycia w arkadzie, może to być dla niektórych trochę za dużo, a na szczęście jest wycisze przycisk.

Wszystkie lśniące maszyny do gorących automatów używają wypróbowanych i testowych pragmatycznych elementów sterujących odtwarzania w większości swoich gier. Możesz grać w każdym gnieździe przez co najmniej 0.01 Na każdej linii, więc lśniące gorące 5, 20, 40 i 100 gier z minimalnym poziomem zakładów 0.05, 0.20, 0.40 i 1.00 odpowiednio. Każda z tych gier ma maksymalny udział w 100.00 za spin u internetowych bukmacherów.

Wybór poziomu zakładu jest łatwy i możesz dotknąć plus lub minus przyciski po obu stronach karty głównej spinu, aby dostosować zakład na raz lub zmienić liczbę monet na linię i wartości monety, aby dopracować ilość.

Kliknij przycisk AutoPlay, a rolki obracają się same tak długo, jak chcesz, chociaż musisz ustalić limit strat przed aktywacją tego trybu. Menu Ustawienia pod 3 małymi wierszami na elementach sterujących daje dostęp do funkcji szybkiego spinu i opcji efektów dźwiękowych.

Zagraj w lśniące gorące automaty, a wygrasz nagrodę, ilekroć 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli wylądują w nieprzerwanej sekwencji w linii płac od lewej. Przycisk "I" zabiera cię do wypłaty dla każdej gry, gdzie znajdziesz wartości symboli w bieżącym zakładaniu.

Wartości zmieniają się w każdej grze. Na przykład zagraj w lśniącej maszynie do gniazda Hot 5, a wygrasz 10x, 140x i 500x swój stak. W lśniącym hot 100 automat online ten symbol płaci 0.5x, 7x lub 25x dla tych samych kombinacji, ale jest więcej wynagrodzeń, aby je wylądować.

Dzikie i rozproszone cechy symbolu lśniących gorących szczelin

Tam, gdzie nie ma samodzielnych rund bonusowych w żadnym lśniącym gorącym szczelinie, nie są one całkowicie wolne od funkcji. Flaming Diamond jest również dzikim symbolem. Może zastąpić wszystkich oprócz złotego dzwonka, aby ukończyć zwycięskie kombinacje, gdy tylko jest to możliwe.

Dzwonek jest symbolem rozproszenia, który płaci w dowolnej miejsca. Ziemia 3, 4 lub 5 dzwonków na rolkach dowolnej lśnionej maszyny do gorącego szczelin, aby wygrać odpowiednio 5x, 15x i 500x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Świeciowe maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać do 2 500 razy swój udział z każdej gry. Zagraj w lśniącym gorącym miejscu online za maksymalnie 100.00, aby wygrać potencjalną nagrodę w wysokości 250 000.00.

Świeci Hot 5 i Shining Hot 20 mają wysoką zmienność i średni zwroty 96.33%.

Świeci Hot 40 ma średnio do wysokiej zmienności i średnich zwrotów 96.36%.

Świeci Hot 100 ma zmienność i średni zwroty 96.32%.

Nasza lśniąca ocena gorących automatów

Tradycyjny styl i podstawowa rozgrywka przemawiają do wielu graczy, którzy chcą się zrelaksować i pozwolić, aby kołowrotki obróci się z kilkoma rozproszeniami. Są to łatwe gry do gry dla początkujących, którzy chcą nauczyć się lin, i bardzo doświadczeni gracze polują na wielkie wygrane.

Jeśli podoba Ci się styl i łatwa rozgrywka, wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, ile linii płacowych chcesz grać. Sprawdź całą ofertę na najlepszych pragmatycznych witrynach kasynowych.

Ile liniów wypłat ma lśniące gorące szczeliny?

Główną różnicą między 4 szczelinami w lśniącym zakresie jest liczba liniów wypłat w każdym. Możesz grać w liniach 5, 20, 40 lub 100, w zależności od preferowanego stylu.

Co robi błyszczący symbol diamentu gorącego gniazda?

Diament jest dzikim symbolem, więc może przeciwstawić się innym w rolkach lśniących gorących szczelinek, aby ukończyć lub ulepszyć zwycięskie kombinacje. Nie może zastąpić symbolu rozproszenia Złotego Bell.

Jaki jest powrót do procentowego graczy gier lśniących gorących automatów?

Powrót do wartości procentowych graczy Hot Hot 5, 20, 40 i 100 miejsc wynosi 96.33%, 96.33%. 96.36%i 96.32%w tej kolejności. To wszystkie są hojne zwroty.

Czy muszę pobrać lśniące gorące szczeliny?

Nie musisz pobierać żadnego z lśniących gorących automatów, aby grać w naszych zalecanych kasynach online i szybko i łatwo dotrzeć do gry za pośrednictwem przeglądarki.

Czy mogę zagrać w lśniące maszyny do gorącej gniazda na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Mobilne wersje lśniących gorących automatów działają na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach Windows. Są również kompatybilne z komputerami i innymi urządzeniami komputerowymi.

Dlaczego lśniące gorące szczeliny są tak popularne?

Klasyczne symbole owoców i relaksująca rozgrywka sprawiają, że lśniący zasięg gorących szczelin jest niezwykle popularny. Udowadniają, że wciąż istnieje duże zapotrzebowanie na gry w retro, chociaż nie spodoba się graczom szukającym wielu bonusów i motywów.

Jaki jest maksymalny zakład na lśniących gorących automatach online?

Możesz obrócić rolki lśnionego automatu do maksymalnie 100.00. Minimalny zakład to 0.01 na każdej linii płac lub 0.05. 0.20, 0.40 i 1.00.

Czy są jakieś gry podobne do lśniących maszyn do gorących automatów?

Klasyczny styl owoców lśniących gorących widać w wielu innych grach. Niektóre z najlepszych przykładów to 40 super gorący szczelin.

Który deweloper tworzy lśniące gorące szczeliny?

Lśniąca gorąca zasięg pochodzi z pragmatycznej gry. Inne hity tego studia to Sweet Bonanza, John Hunter i The Grób of the Scarab Queen, Hot Safari i Bomb Bonanza. Możesz grać w nich i więcej w najlepszych kasynach.

Kiedy wydano lśniącą gamę gorących szczelin?

Pragmatyczna gra wypuściła wersję komputerów stacjonarnych i mobilnych maszyn lśniących gorących automatów 18 lipca 2022 r.
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Electric Tiger
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nitropolis
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Quid's Treasure Chest
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond King Gold
RTP:
96.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Under The Sea
RTP:
93.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski