Silverback Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla, akcja/przygoda

Silverback Gold Darmowe Gry Online Recenzja

Odkąd Netent został nabyty przez Evolution, studio odnosi się do starych tytułów lub tworzy ulepszone wersje tytułów, które nie były dobrze, jak się spodziewano. Najnowsza premiera, Silverback Gold, próbuje powtórzyć historię Królestwa Gorilla, jak wskazał jej tytuł. I możemy dodać, jest to dość ulepszenie.

Slot oferuje siatkę 5x4 i 1024 sposoby wygrania. Jest bardzo niestabilny, w porównaniu do oryginału i chociaż zachował niektóre funkcje, inne zostały wyeliminowane, aby zapewnić bardziej ekscytującą rozgrywkę. Istnieje dodana opcja zakupu funkcji dla graczy z jurysdykcji, które akceptują takie zakłady. Ale nawet jeśli nie jesteś takim graczem, możesz z łatwością uruchomić rundę bonusową darmowej spins, po zagraniu w specjalnej grze bonusowej Silverback. Dodatkowa funkcja ataku Silverback jest dodana dla Twojej przyjemności, więc przejdź przez naszą recenzję Silverback Gold, aby odkryć, jak je wszystkie uruchomić!

Jak grać srebrne złoto online

Wszystkie gniazda netentowe można odtwarzać na wszystkich tabletach, smartfonach i urządzeniach stacjonarnych, zarówno w trybie portretowym, jak i krajobrazowym, dlatego, jakie urządzenie, które wybierzesz, możesz załadować Silverback Gold za pomocą dowolnej przeglądarki i cieszyć się grą w Go lub w domu. Po załadowaniu zobaczysz, że konfiguracja nie różni się od oryginału. Gniazdo odbywa się w dżungli, w której żyje goryl, a kołowrotki są osadzone na środku ekranu.

Po lewej stronie rolki widać przycisk Funkcji Kup, którego możesz użyć, aby uzyskać skrót do gry bonusowej, aby wyjaśnić później. Pod kołowrotkami, od prawej do lewej, najpierw zobaczysz przycisk głośnika, gdzie możesz dostosować dźwięki gry, a następnie wyświetlacze równowagi i wygranych. Następnie widzisz spin i przyciski autinospin, a następnie przycisk monety, gdzie możesz dostosować zakład. Zakłady przechodzą od 0.10 do 100 punktów na najlepszych miejscach online.

Następnie masz przycisk "I" i naciśnięcie go, wpiszesz wypłatę. Wewnątrz zobaczysz nisko płatną kartę Royals od 9 do A, dając ci do 1.5x stawka dla kombinacji 5-z. Potrzebujesz co najmniej trzech dopasowanych symboli, od lewej do prawej, aby utworzyć kombinację. Wysokie punkty to lamparty, krokodyle, węże i ptaki, dają ci do 3x palika. Zwykła goryla daje 4x stawka, podczas gdy Golden Gorilla 8x stawka dla najlepszej kombinacji. Potrzebujesz tylko dwóch pasujących symboli goryli, aby stworzyć wypłatę. Oczywiście będą też dzikie i rozproszenia, na które zostaną wkrótce opracowane. Na koniec w lewym dolnym rogu ekranu zobaczysz przycisk Three-Bar, w którym są dodatkowe ustawienia i reguły gry.

Gdzie grać srebrne złoto online

Przepisy dotyczące kasyna online w Kanadzie różnią się w zależności od prowincji, w której ważne jest, aby poznać prawa w twoim regionie. Tam, gdzie możesz zagrać w tym gnieździe, zależy od tego, jakie operatory są dostępne w Twojej lokalizacji. Na przykład kasyna online w Ontario zostaną wkrótce zalegalizowane i dostępne dla graczy w tej prowincji. W niektórych prowincjach możesz mieć opcję operatorów offshore, więc powinieneś sprawdzić, jakie są Twoje opcje, jeśli chcesz grać w automaty online.

Silverback Gold Bonus Funkcje i bezpłatne spiny

Najpierw przedstawiamy Wam dzikie. Dzikie zastępuje każdy symbol, zakaz rozproszenia, w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Podczas gry bonusowej Wilds pojawiają się nawet z wartościami mnożnikowymi, ale więcej o tym później.

Teraz jest nowa funkcja zawarta w tym gnieździe, zwana Silverback Attack, którą można losowo wywołać zarówno w grze podstawowej, jak i bonusowej. Gdy aktywne, od 6 do 20 wysoko opłacanych symboli goryli są dodawane do kołowrotków, aby uzyskać ogromną wypłatę.

Kiedy wylądujesz 3, 4 lub 5 rozprasza. Ale przed rozpoczęciem rundy bonusowej rozpoczyna się gra bonusowa Silverback. Zaczynasz od 3 spinów, w których symbole rozproszenia wywołałeś bonus, pozostają lepkie na rolkach. W tej wstępnej grze bonusowej nie pojawiają się zwykłe symbole, ale tylko tokeny. Kiedy wylądujesz na token, resetuje liczbę spinów do 3 i ujawnia wartość. Wstępna bonus kończy się, gdy wypełniasz wszystkie pozycje na siatce za pomocą tokenów lub gdy nie masz żadnych spinów. Lub gdy wartość zebranych tokenów osiągnie 300.

Wtedy wreszcie zaczynają darmowe spiny. Zebrane wartości tokenów są zapisywane na ekranie i dodane do miernika. Podczas gry bonusowej Silverback możesz zebrać więcej tokenów, ponieważ zaczną pojawiać się na symbole goryl.

Teraz 30 zebranych tokenów ulepszaj symbole krokodyli do następnego najlepiej płatnego symbolu, 60 lampartów, 120 węży i 200 symboli ptaków. Jeśli zebrałeś 300 tokenów, zwykłe symbole goryla zamieniają się w złote symbole goryla. Jeśli wylądujesz na nowym rozproszeniu, nagrodzi cię 1 dodatkowym darmowym spinem.

Wreszcie powinieneś wiedzieć, że kiedy dzikie pojawiają się podczas wolnych obrotów, przybywają z wartością mnożnika 2x lub 3x. Jeśli pojawią się dwa lub więcej dzikich, całkowita wygrana jest mnożona przez iloczyn mnożnika dzikich wartości.

Chociaż nie jest to opcja dla graczy z niektórych jurysdykcji, istnieje szansa na uruchomienie bezpłatnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca
  • Kup bonus

Silverback Gold RTP, Volatility amp; Max Win

Silverback Gold to bardzo niestabilne miejsce, jak można sobie wyobrazić. Ma średnio 96 RTP.10%i pozwala na wypłatę do 45 000 razy udział.

Biorąc pod uwagę, że maksymalny zakład, który możesz umieścić, to 100 punktów, oznacza to, że maksymalna gra, grając w srebrne złoto, wynosi 4500 000 kredytów! Zgadza się, gra może uczynić cię multimilionerem w ułamku sekundy, jeśli wszystko pójdzie dobrze!

Silverback Gold Werdict i podobne automaty

W porównaniu z jego poprzednikiem Gorilla Kingdom, Silverback Gold to coś więcej niż ulepszona wersja automatu. Podczas gdy oryginał zaoferował nieco 1 milion kredytów wypłatach, za większy zakład o 350 punktów, kontynuacja oferuje 4 i pół miliona punktów Max wygrana za znacznie bardziej przystępny zakład 100 kredytów. Model matematyki jest niesamowity! Dodaj do tego fakt, że gniazdo jest naprawdę wciągające do gry, z tak wieloma funkcjami do aktywowania i tak dużą ilością akcji na rolkach, a tam masz idealne miejsce do gry, jeśli wysoki obrońca szuka dużych wypłat. Upewnij się, że spróbujesz Silverback Gold w najlepszych kasynach online, ponieważ z pewnością na to zasługuje!

Kiedy data premiery srebrnego gold online?

Data premiery Silverback Gold to 16 grudnia 2021.

Czy są jakieś kody promocyjne, aby wypróbować grę Silverback Gold z wzmacniaczem?

Kody promocyjne dotyczące nowych wydawnictw automatów są oczywiście rzeczą, więc jeśli nie możesz znaleźć żadnego dla Silverback Gold, upewnij się, że zostajesz z nami tutaj, w momencie, gdy będą dostępne, podzielimy się nimi z Tobą.

Czy mogę zagrać w Silverback Gold Online Glot na moim urządzeniu mobilnym?

Oczywiście że możesz. Netent sprawia, że swoje miejsca kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, grywalne zarówno w trybie krajobrazu, jak i portretowym, dzięki czemu możesz cieszyć się Silverback Gold Bez względu.

Jakie funkcje oferuje Gold Slotback Gold?

Silverback Gold oferuje dzikie, rozproszenia, funkcję Ataku Silverback, grę bonusową Silverback, darmowe spiny i dzikie mnożniki.

Jaki jest minimalny zakład w srebrnym goldzie online?

Minimalny zakład, który możesz umieścić, aby zagrać w szczelinę Silverback Gold to 0.10 punktów.

Czy Gold Silverback ma jackpot?

Nie całkiem. Oferuje jednak potencjalną wypłatę godną nagrody Jackpot, do 4.5 milionów kredytów! Max, który możesz postawić, wynosi 100 punktów na spin, a ogólny potencjał wypłaty wynosi 45 000 razy w stosunku, podobnie jak matematyka!

Jakie automaty online są podobne do złota Silverback?

Oczywiście jego poprzednik Gorilla Kingdom jest podobny do Silverback Gold, ale podobnie jak wiele innych miejsc inspirowanych gorylą. Gorilla Gorilla Megaways z Blueprint Gaming, Silverback Multiplier Mountain i SG Digital Gorilla Go Wilder, żeby wymienić kilka doskonałych alternatyw.

, Co to jest RTP w gnieździe gniazda?

RTP w szczelinie Silverback Gold wynosi 96.10%.

Jaka jest najlepsza aplikacja Silverback Gold?

Sprawdź listy kasyn napędzanych netentem tutaj, a my jesteśmy pewni. Na liście mamy wiele wiodących kasyn, więc po prostu odkryj kilka opcji, a znajdziesz dla Ciebie najlepszy, to na pewno!

Powiązani partnerzy kasyna

Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pinocchio
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
2 Gods - Zeus vs Thor
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Tipsy Tourist
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki