Siren Song graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 500 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, podwodna, piraci

Siren Song Song Darmowe Gry Online Recenzja

Yggdrasil ma nowy tytuł, produkt programu YG Masters, opracowany przez Truelab Games, zatytułowany Siren Song. Jeśli znasz legendy, wiesz, że syreny śpiewają piosenki do Allure Pirates do ich zagłady, więc powinieneś oczekiwać, że ten tytuł będzie trochę mroczny, nawet zło, pod względem motywu i jego reprezentacji.

Ale nie tyle, jeśli chodzi o wypłaty. Ten gniazdo oferuje klasyczną sieć 5x3 i 25 linii płacowych, przyzwoity RTP 96.33%i ogromny potencjał wypłaty. Biorąc pod uwagę jego dużą zmienność, automat może dostarczyć doskonałe nagrody, dzięki trzem rodzajom darmowych spin. Odważ się zmierzyć się z syredami na najwyższych miejscach online?

Jak grać w automat do piosenek syreny

Musimy rozpocząć recenzję Siren Song, mówiąc ci, że będziesz mógł odtworzyć gniazdo na dowolnym urządzeniu. Niezależnie od tego, czy wolisz to robić w podróży, czy w domu na urządzeniu komputerowym, gniazdo doskonale gra na dowolnym urządzeniu.

Gdy ładujesz grę, zobaczysz, że jest ona głęboko podwodna. Czaszki są przezroczyste, a przyciski sterujące są poniżej nich. Przechodząc od prawej do lewej, najpierw zobaczysz wyświetlacze równowagi i wygranych, a następnie wyświetlacz bezpłatnych spinów i wyświetlacz gotówki. Następnie masz pole konfiguracji zakładu, w którym możesz umieścić zakład od 0.25 do 50 punktów, a następnie wyświetlacz linii, zawsze pokazujący 25, ponieważ jest to liczba aktywnych linii wypłat.

Ostatni po lewej stronie jest przycisk +. Kliknięcie lub stukanie w nim, widać kartę wyskakującą wyświetlającą kilka przycisków. Pierwszym z góry jest głośnik, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki gry. Następnie jest przycisk Ustawienia, w którym znajdują się ustawienia gry, a następnie przycisk reguł gry i"I "przycisk, gdzie jest wypłata.

Najpierw zobaczysz syren szmaragdowe, srebrne i szkarłatne, które będą grać rolę szturchania dzikich symboli i pojawią. Następnie widzisz perłę jako rozproszenie. Dwa zwykłe dziczy to pirat i jego szkieletowy odpowiednik. Najlepiej płatnym symbolem jest harfa, druga najlepsza ryba, a następnie średnio płatne świecące stworzenia morskie i nisko płatne karty gry Royals od J do J.

Funkcje bonusowe i bezpłatne obroty syreny

Musimy rozpocząć ten przegląd funkcji, mówiąc ci, że istnieją trzy gry bonusowe Siren Song, które możesz wybrać. Wolne obroty są wyzwalane, gdy lądujesz rozpraszanie na 1., 3. i 5. kołowrotek, a każdy typ przybywa z 8 darmowymi spinami.

Najniższym niestabilnym są szkarłatne spiny. Grasz przez 8 darmowych spinów i zbierasz pojawiające się kluczowe symbole. Następnie przejdziesz do drugiej rundy, gdzie pojawia się kolejny ekran z skrzyńami, które musisz otworzyć, aby odsłonić mnożniki od 1x do 500x, dodatkowe klawisze lub wartości, które zwiększają mnożnik wygranej.

Szmaragdowe spiny to średnia niestabilna runda bonusowa, w której szkieletowe dziki stają się lepkie, gdy lądują, pozostając na szpach na resztę wolnych obrotów.

Najwyższym typem lotnym są spiny wolne od srebrnych. Pojawi się syrena srebrna i rzucaj 4 do 20 symboli ryb na rolki, na każdym obrotu. Jeśli więcej niż jedna ryba wyląduje w tej samej pozycji, mnożnik wzrasta. Trzy ryby są równe 3x, cztery równe 4x itp. Jak pamiętasz, ryby są drugim najlepszym symbolami płacącymi, dając 30-krotnie pakieczkę dla kombinacji 5-z.

Kiedy wolne obroty wybierasz koniec, wirujesz na kierownicy fortuny. Daje to szansę na pomnożenie całkowitej wygranej podczas bezpłatnych spin!

Dostaniesz również możliwość zakupu w bezpłatnych spinach, dzięki opcji zakupu premii dostępnej w niektórych jurysdykcjach, za 127.6x Koszt palika.

Wreszcie, musimy wspomnieć, że zarówno sztuczne syreny dzikie, jak i zwykłe dziczy zastępują wszystkie symbole rozproszenie, pomagając tworzyć lepsze wygrane!

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu

Zmienność piosenek syreny, potencjał wypłat RTP i Max

Piosenka Siren Yggdrasil to miejsce, które zawiera RTP 96.33%. Ogólnie rzecz biorąc, jest to wysoce niestabilne gniazdo, nawet jeśli możesz wybrać rodzaj darmowych spin. Maksymalny automat może dostarczyć w sumie 30 000 razy więcej!

Maksymalny zakład, który można umieścić na spin, to tylko 25 punktów, a automat może zapewnić tak ogromną wypłatę w wysokości 30 000 razy. Oznacza to, że w przypadku zakładów tak niskich jak 25 punktów, możesz wygrać 1 milion kredytów, gdy najmniej się tego spodziewasz!

Siren Song Werdict i podobne automaty

Mermaid Reef autorstwa Reelplay i Mermaid Queen autor: SG Digital to dwie gry na automatach inspirowane syrenami, jak sugeruje ich nazwa, ale żadna z nich nie oferuje ciemnej strony tych pięknych, ale niebezpiecznych stworzeń, takich jak Siren Song by Yggdrasil. Yggdrasil upewnił się, że zaprezentuje prawdziwą legendę za syrenami i przedstawił ją mistrzowsko. Dodaj do tego fakt, że połączył niesamowity motyw z niesamowitym potencjałem wypłaty 30 000 razy na stawce, a także zawierał tak wiele funkcji, aby Twoje ogólne doświadczenie było niezrównane, a tam masz: autostrada, konieczna!

Sloty Yggdrasil

, Który stworzył piosenkę Slot Siren?

Siren Song to automat wypuszczony przez Yggdrasil jako produkt YG Masters, ale został zaprojektowany przez Truelab Games, jedno z wielu studiów, które korzystają z technologii GATI Yggdrasil, aby uzyskać szybką dystrybucję we wszystkich kasynach online zasilanych przez wiodącego programistę.

Kiedy zostanie wydane szczelinę Siren Song?

Data premiery Sirena Song to 5 sierpnia 2021.

To Siren Song to wysoce niestabilne miejsce?

Tak tak to jest. W rzeczywistości Yggdrasil opisał to jako"bardzo wysoko" tytuł, nawet jeśli możesz wybrać poziom zmienności darmowych spin.

Jakie rodzaje funkcji oferuje piosenki Slot Siren?

Istnieją różne funkcje w Siren Song, zaczynając od szturchania dzikich, zwykłych dzikich, rozproszeń, trzech rodzajów wolnych spin.

Czy szturchające syrena może lądować na każdym obrotu, podczas każdej funkcji w piosence Slot Siren?

Tak, tak, rzeczywiście. Nudging Siren Wilds może pojawić się na dowolnym obrotu, na 1., 3. lub 5. kołowrotku, podczas każdej funkcji w gnieździe.

To Siren Song to dobra gra?

To coś więcej niż dobra gra; To doskonała gra. Przybywa z dorosłym, mrocznym motywem, inspirowanym syrenami, jest pełen funkcji i pozwala wygrać oszałamiającą wypłatę.

Powinienem zawsze postawić maksymalną kwotę udziału w automatach Syrena?

Polecamy, tak. Maksymalny zakład wynosi 25 punktów, a jeśli zawsze go zakładasz, kiedy najmniej się spodziewasz, możesz wygrać 1 milion kredytów, biorąc pod uwagę, że potencjał wypłaty maksymalnej wynosi 30 000 razy udział!

Ile linii wypłat oferuje piosenki Slot Siren?

W piosence Slot Siren jest 25 stałych linii wypłat.

Jakie automaty online są podobne do automatu Siren Song?

Jako automaty inspirowane syrenami/syrenami jak Siren Song, możemy wspomnieć o Rafie Mermaid przez Reelplay i Mermaid Queen przez SG Digital.

Powiązani partnerzy kasyna

Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Frankies
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Amazing Stars
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Asian Diamonds
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
3021 The Bounty Hunter Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Max Damage
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni