Sisters of Oz Jackpots graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantasy, czarodziejki i czarownice

Siostry Oz Jackpots Darmowe Gry Online Recenzja

Zagraj w slot jackpots z Siostry Oz, a spotykasz uwodzicielskie czarodziejki na 5 rolkach i 20 wypłatach. Ta imponująca gra jest wyposażona w jumbo bloków gigantycznych symboli, a także bezpłatne obroty ze wszystkimi podwojonymi zwycięstwami i dodatkowymi blokami jumbo w każdej grze. Uruchom koło jackpot, a masz gwarancję wygrania nagrody Mini, Minor, Major lub Mega Worth do 10 000 razy w swoim zakładach.

Siostry Jackpots Oz pochodzą z mikrogamingu i Triple Edge Studios. Możesz zagrać w tę wspaniałą grę na komputerze lub telefonach komórkowych zasilanych przez iOS, Android i Windows Software. Średnie zwroty 95.83% pasuje do średniej zmienności. Przeczytaj naszą pełną recenzję, a następnie poznajcie czarujące czarownice Oz w najlepszych miejscach mikrogamji.

Jak grać w gry Sisters of Oz Jackpots

Grafika, luźno tematyczna wokół czarodzieja Oz, zawiera słynną żółtą cegłę, która rozciąga się w tle. Złota ramka otacza obrazy mikstury, księgę magii i 3 piękne siostry, przyciągające wzrok stroje.

Miernik jackpota z boku rolki pokazuje, ile możesz wygrać na przełomie koła bonusowego. Grafika jest hiperrealistyczna i jest fantastyczną grą w wersjach komputerowych i mobilnych.

Grasz między 0.20 i 25.00 na każdym spinu lub 0.01 do 1.25 na każdej z 20 linii płacowych. Land 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu na linii, zaczynając od lewej kołowrotka. Jest to dość standardowa konfiguracja, która jest łatwa do naśladowania i sprawia, że gra jest odpowiednia dla wszystkich poziomów umiejętności.

Inne przyciski wywołują tryb automatycznego spinsów i funkcję Fastplay, a 3 małe linie na elementach sterujących prowadzi do wypłaty, która obejmuje funkcje i ile wygrasz z każdego symbolu.

Bezpłatne obroty, jackpoty i inne siostry gniazda Oz

Jumbo Blocks Fears Selds Symbols 2, 3 lub wszystkie 4 rzędy wysoko na środkowych rolkach. Bloki mogą połączyć, aby utworzyć jeden gigantyczny symbol 4x3, a jeśli pasuje do symbolu na lewej kołowrotku, zapewniana jest duża wygrana.

Księga Oz jest dzika, więc może działać jak każda inna, aby ukończyć wygraną lub poprawić kombinację. Jest to także symbol rozproszenia sióstr automatów do gniazda jackpotów Oz, a kiedy wyląduje w dowolnym 3, 4 lub 5 miejscach, wygrywasz 2x, 10x lub 100 razy. Następnie następuje odpowiednio 5, 7 lub 10 wolnych obrotów, podczas których wszystkie wygrane są podwojone. Jumbo Blocks również występują w każdym darmowym spinku, a dowolne 2 kolejne symbole książek dodają 3 kolejne gry do rundy.

Uważaj na emblematy złotych monet w grach podstawowych lub darmowych spinach. Te nakładkowe symbole mikstur i zbierają w kotle pod miernikiem jackpota z boku. Im więcej zbierasz, tym większa szansa, że uruchamia się okrąg. To obraca się, aby przyznać dowolną z 4 nieprogowych nagród, z mini, mniejszymi, major i mega jackpots o wartości 15x, 50x, 500x i 10 000 x twoich zakładów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Kolosalne symbole
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Siostry Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygraj mega jackpot na maksymalnym zakładach 25.00, aby wygrać 250 000.00. Jest to nieco mniej niż inne gry na jackpot, ale z drugiej strony nieco łatwiej jest zdobyć tę nagrodę niż wielomilionowe progresywne oferowane przez powiązane siostry Oz Wowpot! otwór.

Jest to gra o średniej zmienności, a długoterminowy procent zwrotu oblicza się na 95.83%, co jest dokładnie tam, gdzie byśmy się spodziewali.

Nasze siostry Oz Jackpot Glots Rating

Jest to wspaniała automat do gniazda, tylko lekko rozpuszczony niską maksymalną stawką i najwyższą nagrodą w wysokości 250 000.00. Dzikie podstawienia i symbole bloków jumbo utrzymują podstawową rozgrywkę ekscytującą i bezpłatne spiny z mnożnikami wygranej i gigantycznymi symbolami w każdej rundzie mogą przekształcić to w wysoce opłacalną funkcję.

Kolekcje monet niekoniecznie uruchamiają premię jackpot, ale twoje szanse na domaganie się jednej z tych nagród wzrosną podczas gry. Spotkaj się z siostrami Oz w naszych najlepiej skrajnych kasynach i odkryj ich moce już dziś.

Mikrogamowanie

Gdzie powinienem grać w siostry jackpotów OZ online?

Pozyskliśmy najlepsze kasyna online, które zawierają siostry gniazda jackpotów Oz. Dołącz do jednej z tych witryn, a możesz zebrać hojny bonus powitalny, a następnie cieszyć się ogromną kolekcją gier w bezpiecznym, w pełni licencjonowanym i niezawodnym środowisku.

Czy siostry gniazda jackpotów OZ mają funkcję progresywnej nagrody?

Mini, Minor, Major i Mega Nagrody w Sióstr Jackpots Oz nie są progresywne. Są one naprawione odpowiednio na 15x, 50x, 500x i 10 000x. Jeśli chcesz progresywnego jackpota, zagraj w siostry Oz Wowpot! Slot w tych samych kasynach online.

Jaka jest funkcja Jumbo Blocks Siostry of Oz Jackpots Machine?

Siostry mogą pojawiać się ułożone na środkowych rolkach, wypełniając 2, 3 lub wszystkie 4 rzędy jednocześnie. Te bloki jumbo mogą łączyć się, aby wypełnić do 3 całej rolki jednocześnie i wyglądać jako jeden gigantyczny symbol. Jeśli ta sama postać jest na Reel 1, masz gwarancję dużej wygranej z tej losowej funkcji.

Czy w grze Sisters of Oz Jackpots jest funkcja darmowych spinów?

Any 3, 4 lub 5 Symboli książki Award 5, 7 lub 10 darmowych spinów w tej kolejności. W tej rundzie Sióstr gniazda jackpotów OZ wszystkie wygrane są podwojone, a ty skorzystasz z bloków Jumbo w każdym darmowym spinu.

Czy mogę zagrać w Siostry Oz Jackpots Slot na telefonie komórkowym?

Siostry automatów do gniazda jackpotów OZ są kompatybilne z telefonami komórkowymi działającymi na systemach operacyjnych iOS, Android i systemie Windows. Wersja mobilna jest taka sama jak gra komputerowa, więc możesz grać na platformach bez zmian w stylu lub funkcjach.

Jak niestabilne są siostry maszyny do gniazda jackpotów OZ?

Jest to gra o średniej zmienności, która w porównaniu z innymi szczelinami płaci nagrody średniej wielkości przy średniej częstotliwości. Nie powinieneś grać w slot jackpots z Oz na długo, zanim wylądujesz w zwycięskiej kombinacji.

Czy siostry online Oz mają dobry powrót do procentowego procentowego?

Powrót do graczy graby sióstr gier gniazdów jackpotów Oz to 95.83% To, czego oczekujemy od gier o średnim poziomie zmienności i chociaż nie jest to nic specjalnego, reprezentuje przyzwoitą wartość.

Jakie gry są podobne do siostry maszyny do gniazda jackpotów OZ?

Podobne szczeliny obejmują WOWPOT! Wersja tej samej gry, wraz z innymi magicznymi tytułami, takimi jak Księga Oz od tego samego programisty. Kraina Oz występuje także w Czarodziei Oz: Road to Emerald City Slot z WMS.

, Który tworzy siostry gniazda jackpotów Oz?

Siostry gniazda jackpotów OZ są wykonane przez Triple Edge Studios i mikrogaming. Jest dostępny w Microgaming Casinos i dołącza do imponującego zakresu, który obejmuje poruszające się Mad: Mega Moolah, Lara Croft: Temple amp; Grobowce oraz starożytne fortuny: Poseidon Megaways.

Kiedy wydano Sisters of Oz Jackpots?

Mikrogaming i Triple Edge Studios wprowadziły Sisters of Oz Jackpots. 9 lipca 2020 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of the Nile
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Vortex
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropical Wilds
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Baron Bloodmore and the Crimson Castle
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Pro
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki