Sisters of the Sun graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 500 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Siostry Sun Darmowe Gry Online Recenzja

Play'n Go nie jest obcy dla starożytnego motywu Egiptu; W rzeczywistości programista bardzo lubi tworzyć automaty inspirowane tą starożytną kulturą. Jego najnowsze wydanie, Sisters of the Sun, to oda do bogini Sekhmet, Hator i Bastet, oferując popularny motyw z akcentem.

Gniazdo 5x5 jest wyposażone w mechanikę klastra, wysoką zmienność i ogromny potencjał wypłaty. W prawdziwym stylu Play'n Go jest pełen funkcji, wiele obracających się wokół dzikich, kaskad, mnożników i mocy bogini i funkcji siostrzanych, a także bezpłatnych spin. Gotowy, aby dowiedzieć się więcej o tym? Zostań z nami, gdy przechodzimy przez te siostry Sun Review!

Jak grać w Siostry of the Sun Slot

Oczywiste jest, że Siostry Słońca to miejsce, w którym można grać na wszystkich urządzeniach, podobnie jak większość wysokiej jakości gier automatycznych. Możesz odtwarzać go na urządzeniu komputerowym w domu lub cieszyć się nim na dowolnym tablecie lub smartfonie zasilanym przez iOS lub Android. Dlatego po prostu załaduj go, a natychmiast zauważysz mistrzowski projekt, pustynię i piramidy w tle rolki i boginie na nich.

Po lewej stronie rolki możesz zobaczyć wyświetlacz multiplora, po prawej stronie, będziesz mógł zobaczyć jedną z bogini, a później dowiesz się, dlaczego. Pod kołowrotkami zobaczysz przyciski sterowania.

Pierwszy to przycisk "I", który zabiera cię bezpośrednio do wypłaty. W środku zobaczysz symbole takie jak koty, liście, węże i biżuteria na niskie opłatę, a następnie trzy wysokie opłacie, sekmet, hathor i bastet, dając ci 10-krotność stawki dla kombinacji 5-z. W rzeczywistości składki płacą również łącznie, 5 -krotnie udział. Dziki, przedstawione z dwoma wężem, jest najwyższe płatne, co daje 30x udział.

Następnie widać wyświetlacz równowagi, a następnie pole konfiguracji zakładu, w którym można ustawić zakład od 0.20 do 100 kredytów. Wyświetlacz BET jest następny, a następnie przyciski spinu i autospiny. Na samym dole ekranu zobaczysz dodatkowe przyciski, w których możesz dostosować ustawienia gry.

Siostry Słońca i darmowe spiny

Dzięki mechanizmowi kaskadowe i klastrze płaci mechanikę, za każdym razem, gdy wylądujesz na zwycięskiej kombinacji, symbole wygranych zostaną usunięte z ekranu, a nowe wylądują, co doprowadzi do kolejnych zwycięstw w najlepszych kasynach online.

Dziki, inne niż bycie najlepiej płatnym symbolem, również zastępuje wszystkim symbol. Ale odgrywa także inną ważną rolę. Gdy z bębnów usuwa się kombinacja 3-z. Dostajesz 50x zakład, jeśli wyczyścisz siatkę, która jest mnożona przez aktywny mnożnik wygranej.

W rzeczywistości mnożnik wygranej wzrasta o jeden, gdy wygrasz nad okiem pozycji RA. Na każdym obrotu 5 losowych pozycji kołowrotka zostanie oznaczone okiem RA. Mnożnik wygranej w grze podstawowej resetuje się na początku każdego spinu.

Teraz funkcja mocy Bogini można uruchomić na nie zwycięskim spinu, losowo. To wtedy jedna z trzech sióstr pojawia się po prawej stronie kołowrotków, uwalniając jej moc. Sekhmet przekształca jeden typ symbolu w inny typ, Hator dodaje jeden lub dwa dzikie, a Bastet usuwa dwa typy symboli ze szponów.

Lądując jedno rozproszenie, wyzwala się funkcję siostrzanych. Podczas tej funkcji bonusowej Sisters of the Sun dostajesz jeden obrót dzięki resetowaniu mnożnika wygranej i aktywnej funkcji mocy Bogini. Na każdym nie zwycięskim spadku symboli funkcja mocy Bogini staje się aktywna, dopóki wszystkie trzy boginie zostaną aktywowane. Jeśli wyczyścisz siatkę podczas funkcji siostrzanej, uruchomisz darmowe obroty.

Musisz wybrać, czy chcesz zagrać w Bastet, Hathor czy Sekhmet Free Spins i uzyskać odpowiednio 8, 5 lub 4 darmowe spiny. Oczywiście mniej obrotów oznacza wyższą zmienność i lepsze nagrody. Mnożnik wygranej podczas bezpłatnych spinów jest przenoszony z funkcji siostrzanej, bez resetowania. Co więcej, masz teraz 10 pozycji z okiem Ra na rolkach. Co więcej, za każdym razem, gdy wylądujesz na nowym rozproszeniu w Bastecie, Hathor lub Sekhmet Free Spins, dostajesz odpowiednio dodatkowe 2+, 3+ lub 4+, do maksymalnego 150!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Siostry Sun Max Win, zmienność i RTP

Podczas gdy Siostry Słońca, zgodnie z wprowadzeniami, jest wysoce lotnym szczeliną, nie jest 10 na 10, ale 8 na 10 w skali zmienności. Jest wyposażony w przyzwoity RTP 96.20%i ogromny potencjał wypłaty w wysokości 15 000 razy udział!

Teraz powinieneś zagrać w minimalny zakład 0.20 punktów, możesz ostatecznie zbierać 3000 kredytów. Ale jeśli zagrasz to dla MAX TASTER WYŚCIŻ 100 CREPTII, Nagrodą w wysokości 1,5 miliona kredytów byłby twoja! Porozmawiaj o oszałamiającej wypłaty!

Podsumowanie Sióstr Słońca i podobne automaty

Jeśli chodzi o rozgrywkę i funkcje, Sisters of the Sun to miejsce podobne do księżniczki Moon. Jednak pod względem motywu jest podobny do egipskiej fortuny Pragmatic Play i książki prawdy Truelaba, aby wymienić kilka starożytnych tytułów Egiptu. Pod względem wypłat jest to zdecydowanie taki, który wyróżnia się na tle. Nagrodą 1500 000 kredytów może być Twoja, jeśli grasz w Sisters of the Sun Slot dla MAX WAKER! To wypłata, która może naprawdę zmienić twoje życie na dobre. Dlatego upewnij się, że dasz miejsce, spróbuj pierwszej okazji, jeśli chcesz, aby boginie spełniły swoje marzenia na naszych zalecanych stronach kasynowych!

Kiedy zagrają Sióstr Słońca Sun Online?

Sisters of the Sun's Data, jak ogłoszono Play’n Go, będzie 2 września 2021.

Jaki jest RTP w slotach Słońca?

RTP w Slot Sisters of the Sun jest przyzwoity, 96.20%.

Jaki jest minimalny zakład, który mógłbym postawić do gry w siostry slotu słonecznego?

Minimalny zakład, który można umieścić na spin na slotach Słońca, wynosi 0.20 punktów.

To siostry słońca, wysoką wariancję gniazda wariancji?

TAk. Ale, w przeciwieństwie do większości ostatnich automatów do gry, które zajmują 10 na 10 w skali zmienności, siostry Słońca zajmują 8 na 10, więc nie jest to wyjątkowo niestabilne.

Czy siostry gniazda słonecznego oferują darmowe spiny?

Tak i tak wiele! Możesz początkowo wyzwolić 8, 5 lub 4 darmowe obroty, w zależności od bogini, z którą wybierzesz, ale liczba może wzrosnąć za każdym razem, gdy wylądujesz na nowym rozproszeniu, abyś mógł grać w sumie do 150 darmowych obrotów!

Jest mnożnikiem ograniczonym podczas wolnych spinów lub może wzrosnąć bez limitu?

Biorąc pod uwagę, że nie ma wzmianki o ograniczonym mnożniku wygranej, możesz oczekiwać, że wzrośnie bez limitu, to znaczy, dopóki nie osiągniesz potencjału wypłaty maksymalnej w wysokości 15 000 razy!

To siostry Słońca A Megaways Slot?

Nie. Mimo że oferuje kaskady, siostry Słońca nie są automatem z Megaways Mechanics, ale jest to klaster opłaca automat.

Czy są jakieś siostry kodów promocyjnych Sun?

Zwykle, Play'n Go jest jednym z tych programistów promujących swoje gry między partnerami operatorów, więc możesz spodziewać się niektórych kodów promocyjnych, których można użyć, aby wypróbować grę w kasynach internetowych Play'n Go, wymienionych kasynach tu na.

Jakie automaty online są podobne do Sióstr Słońca?

Pod względem motywu masz setki starożytnych szczelin Egiptowych, takich jak egipskie fortuny Pragmatic Play i Księga Prawdy Truelabu, na przykład. Ale pod względem rozgrywki i funkcji księżniczka Moon jest najbardziej podobnym miejscem do Sióstr Słońca.

Powiązani partnerzy kasyna

Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
TNT Tumble
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Great Pigsby Megapays
RTP:
96.19%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Amazing Money Machine
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Kingdom - Eyes of Fire
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni